Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:18:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът 6-та част  (Прочетена 146329 пъти)
 
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #30 -: май 11, 2012, 16:19:13 »

Ами пробвай с един - два и от тях и прецени   Wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 11, 2012, 16:33:51 »

Аз в Бургас не съм попадала на гримьор или фризьор, или център, които да не ми дадат веднага цена по тел. или имейл - напротив. Изненадва ме, че в София по този начин се процедира.  angry Това е невероятна глупост, но явно преценят наистина колко могат да ви "одрусат". За мен тези цени трябва да са обявени в сайтове и т.н. , а ако не по телефон, да може да се отговори нещо категорично. Не съм убедена, че бих се спряла на студио, което ми увърта.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 11, 2012, 16:37:02 »

Аз в Бургас не съм попадала на гримьор или фризьор, или център, които да не ми дадат веднага цена по тел. или имейл - напротив. Изненадва ме, че в София по този начин се процедира.  angry Това е невероятна глупост, но явно преценят наистина колко могат да ви "одрусат". За мен тези цени трябва да са обявени в сайтове и т.н. , а ако не по телефон, да може да се отговори нещо категорично. Не съм убедена, че бих се спряла на студио, което ми увърта.
Ами прави сте, просто ще събирам пари повече време и ще ида при някой който имам отзиви и има и ценови пакети. Все пак няма да си правя само една процедура , да кажем.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #33 -: май 11, 2012, 16:37:23 »

Руми, проблемът е че и това съм описала, че ще искам само маша с фиксация , на средно дълга коса. Точно защото знам че и машата им фигурира в листите, винаги разделена на три- къса, дълга, средна коса. Но цена- няма....

Em, страхотни къдрици правя с преса за коса. Съвсем безплатно. Навсякъде едно и също. Казваш им булка  и те хората ценорасписа двойно почват да го виждат smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 11, 2012, 16:42:13 »

Em, страхотни къдрици правя с преса за коса. Съвсем безплатно. Навсякъде едно и също. Казваш им булка  и те хората ценорасписа двойно почват да го виждат smile
Кив, то и да не им кажа, като дойдат в самия ден и видят булото , кумът и т.н.  Girl_hide
Мерси  give_rose и аз правя с пресата, ама искам да държи цял ден, а все пак не ми се купува професионален стилизант-фиксатор, който ще струва колкото половината ми прическа при фризьор. Моята коса ни обикновен лак я хваща, ни преса...  даже и кичури и студено къдрене като са ми правили , се чудят хората що за инато животно е таз коса...
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 11, 2012, 17:05:49 »


kiwi,така е,чуят ли за сватба-и клечка за зъби да е 10лв:))-всичко е толкова завишено,че нямам думи Oh my ...
Аз грима сама ще си го правя-поне не ми е за 1 път ,а и съм гримирала по доста поводи и други момичета-много не ми се различава от професионалният -така като гледам на снимките:)според мен е по-важно излъчването smile,а и гримът трябва да е семпъл ,според мен-трябва много да се внимава с цветовете в този ден,че на целия този бял фон около нас:) и слънцето ... ще е интересно
 Вече за прическа съм си сложила в галерията-две предложения-като ще е нещо комплексно от тях:)имам дълга къдрава коса,и при това пак ще ми я докъдрят и пак  се тая smile,но наистина ще е голяма занимавка-да му мисли фризьорката-след баловете отивам на пробна прическа-да видим кое ,как ще е:).,ще имам и диадема с камъни,перилчки и цветенца в косата pardon
Дано се получат нещата:) и при вас момичета-то е тръгнало едно пръскане на кинти какво да се прави:)дано поне резултатът е такъв какъвто сте си представили good give_rose
Активен
dodo4
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #36 -: май 11, 2012, 17:37:14 »

Дали някой може да ме ориентира къде се продават абсорбиращи кърпички за отнемане на излишното омазняване( след като човек е гримиран вече)? Става дума за София. Мерси, предварително. smile
Иначе аз днес си направих пробен грим сутринта и все още държи почти перфектно...само тоз проблем с омазняването - лекичко лъщя...не че е болка за умиране, ама ако има решение, да го пробвам lol)
Много се колебаех за гримьор, тъй като искам по-лек грим, но сега мисля че си заслужава- придва много завършено-небрежен вид lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 11, 2012, 17:38:52 »

назад е писано за тези кърпички, моля четете темите smile
Активен
jenifer
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #38 -: май 11, 2012, 23:27:04 »

Дали някой може да ме ориентира къде се продават абсорбиращи кърпички за отнемане на излишното омазняване( след като човек е гримиран вече)? Става дума за София. Мерси, предварително. smile
Иначе аз днес си направих пробен грим сутринта и все още държи почти перфектно...само тоз проблем с омазняването - лекичко лъщя...не че е болка за умиране, ама ако има решение, да го пробвам lol)
Много се колебаех за гримьор, тъй като искам по-лек грим, но сега мисля че си заслужава- придва много завършено-небрежен вид lol


Поразрових в нета и намерих тези: Матиращи салфетки с оризова пудра

Не съм търсила по магазините, предполагам трябва да има и на други марки, но определено ще си купя и аз, през юли сигурно ще е много топло. biggrin
« Последна редакция: май 12, 2012, 00:51:36 от jenifer » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 12, 2012, 05:42:14 »

Вярно, че е важно излъчването, но поне за сватбата аз ще отделя пари за грим и прическа; даже се замислих, че в повечето случаи ми се вижда по-силен грима, но на снимките стои добре, а пък и нито имам нерви нито способност да се гримирам достатъчно добре както искам  smile и все пак и с гримьор и без вие сте булка и ще бъдете неотразима  yahoo
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 12, 2012, 09:37:41 »

Моят съвет е задължително да ползвате професионален грим и прическа, просто разликата е оттук до небето!
Активен
dodo4
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #41 -: май 12, 2012, 11:52:57 »

jenifer, много ти благодаря. smile
За грима и аз съм твърдо "за". Независимо дали е силен или по-лежерен, ефектът е забележителен smile
Стоях с пробния грим почти 13 часа, и на практика почти не мръдна - само леко лъщене се появи, но то сие от кожата- моята си е мазна по принцип и пак тенът си стоеше гладък и свеж. smile
« Последна редакция: май 12, 2012, 11:55:38 от dodo4 » Активен
dodo4
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #42 -: май 13, 2012, 20:12:51 »

намерих матиращи кърпички в sephora - 50бр. за 10 лв. - вършат добра работа. Има и в douglas - на sesheido - 100бр за 40 лв.
Активен
tifi
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #43 -: май 14, 2012, 09:21:36 »

може да ползвате и поразрачна пудра за да матирате, тя няма цвят само матира и далеч по добре да ви сложат овлажняващ фон дьо тен и после прозрачна пудра отколкото да сложат матираш фон дьо тен който като се усмихнете няколко пъти ще ви оформи бръчици
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #44 -: май 14, 2012, 11:56:19 »

Момичета аз си купих червило от YSL и си купих и спирала. Не знам защо много ме е гнус да ми слагат от спиралата там, а и тази която ползваха на професионалният грим не ми се стори нищо особено.
Тази я купих от Clinique можела да се мие само с топла вода и била доста устойчива. Утре ще бъда с нея на народните хора , там се потя много и ако издържи ще я ползвам на сватбата.

За момичетата, които сами си правят грим - ако ползвате добри продукти и се гримирате редовно като нищо можете да си спестите това перо. Мен ме гримираха 3 пъти на пробният грим докато се харесам, така че ...Като устойчивост е така, но пък не винаги се харесвате с такъв.  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines