Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 17:53:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът 6-та част  (Прочетена 146063 пъти)
 
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #15 -: май 05, 2012, 15:40:15 »

Здравейте,

Искам да помоля ако някоя девойка има на Слави от Пловдив телефона да ми го прати на лични.
Активен
krisunny
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #16 -: май 07, 2012, 09:29:32 »

Здравейте, бъдещи булки от Пловдив! smile
С двете ръце ви препоръчвам гримьорката Краси Петкова! Страхотен човек и професионалист! Вече бях на пробен грим за своята сватба и съм адски очарована от работата й! Освен мен направи и няколко мои приятелки! Ако някой се интересува, пишете ми на лично съобщение за координати.
Успех в подготовката на сватбения ви ден и много положителни емоции ви желая!  smile smile smile
Активен
Graceful
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #17 -: май 07, 2012, 10:55:16 »

Момичета, от доста време клоня към професионален гримьор за сватбата си. А най - добре ще е ако прави и прическа и грим заедно. Можете ли да ми препоръчате някой такъв, който може да работи на територията на Пловдив? Има едни гръмки имена в съзнанието ми като Слав, Джулия Ангелова, Бони и т.н., но дали не работят само в София? Моля за малко съвет, благодаря!
« Последна редакция: май 07, 2012, 11:36:40 от Graceful » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 10, 2012, 09:51:08 »

записах си пробен грим за средата на юни месец  yahoo после ще покажа good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 10, 2012, 10:50:04 »

един грим и прическа които в съчетание ми се сториха много добри ! good
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 10, 2012, 10:53:26 »

Момичета, трудно ли си записвате час за пробен грим? Имат ли свободно време гримьорите или и това ще трудничко smile? За Пловдив ме интересува по конктретно, ако някой има информация.
Активен
Graceful
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #21 -: май 10, 2012, 15:26:20 »

Момичета, трудно ли си записвате час за пробен грим? Имат ли свободно време гримьорите или и това ще трудничко smile? За Пловдив ме интересува по конктретно, ако някой има информация.

Мен също ме интересува. Ще следя за мнения  yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 11, 2012, 13:47:30 »

искам , ако няма да е проблем, да отворя една дискусия, още повече, че подобна се води в фото темата.
Поведена от факта че известен гримьор като Слав има твърда оферта за грим ( независимо какъв ) и за грим плюс прическа в сватбения ден, реших да питам и на другите две места, където харесах портфолията на творците. И от двете гримьорки, отговорът беше че не могат да ми дадат пакетна цена, тъй като не са ме видяли pleasantry.
в крайна сметка, как един без да види  pleasantry , дава една и съща, макар и малко над средната сватбена/ абитуриентска пакетна цена на всичките си потенциални клиенти, а другите не могат? Какво има да ми гледа, някой ще каже- ами дължината на косата и т.н, ами аз и това съм описала в въпросителната си към тези дами ?
Приемам критики, мнения, защото според мен нещо не е както трябва в тази система.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 11, 2012, 13:59:10 »

Според мен цената не трябва да зависи от това как изглеждаш. Абсурдно е. Във всички салони има ценоразписи. А каква е цената на пробен и грим за сватба? Представа си нямам...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 11, 2012, 14:05:27 »

Според мен цената не трябва да зависи от това как изглеждаш. Абсурдно е. Във всички салони има ценоразписи. А каква е цената на пробен и грим за сватба? Представа си нямам...
точно това не разбрах- аз исках дословно пакетна цена за пробен грим, ноктопластика, грим и прическа в сватбения ден. Като си мислех че това е нещо нормално, да ми направят дребна отстъпка или дори без такава, но просто да микажат колко ще ми струват всички тези неща накуп. Първо е удобно да си ги направя на едно и също място, второ - те печелят. Не схващам, обяснете ми ?? crazy
а цените са различни , но не твърде, от около 45 до 80,  в зависимост от това известен ли е, опитен ли е, с каква козметика работи и т.н.
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #25 -: май 11, 2012, 14:34:49 »

офф и на мен това ми е болна тема, направили едни страници, дали 20 вида начина за контакт, пък фейсбук страници и не знам още какво, (специално за гримьорите говоря) и как един ред не драснат с цени и най ме е яд, защото го правят с цял да ни правят нас клиентите на глупаци, да ме гледа аз с какво съм облечена и да преценява, колко да ме одруса, а каква е разликата дали ще гримира мен или emmmmmy например, няма... И в крайна сметка аз трябва да въртя едни телефони те да ме карат да ходя да ме гледат и да ме убеждават, как са най-добри, че аз ако всяко портфолио което харесам, трябва да отделям специално време за среща дали ще ми стигнат 2 години за организация на сватбата и това само за грим, а колко много други неща има.....
Та в тоя ред на мисли, някой знае ли Пепа Стоянова в какъв ценови диапазон работи, защото и тя е пропуснала да го цитира точно и ясно в няколкото си страници.
« Последна редакция: май 11, 2012, 14:36:54 от desirer » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 11, 2012, 14:47:45 »

почти всички гримьори си имат стандартна цена за грим, но за прическа наистина имат основание да те видят, защото там цената се определя според косата и според сложността на прическата. повече коса и по-сложна прическа е по-скъпо.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 11, 2012, 15:14:32 »

Руми, проблемът е че и това съм описала, че ще искам само маша с фиксация , на средно дълга коса. Точно защото знам че и машата им фигурира в листите, винаги разделена на три- къса, дълга, средна коса. Но цена- няма....
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #28 -: май 11, 2012, 16:03:26 »

Ем сложи едни вехти дънки и отиди да видиш дали ще те ценообразуват  blum
Аз за това и не се спрях на някой от прехвалените, надявам се моят по-скромен избор да даде и такъв резултат  blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 11, 2012, 16:06:13 »

ами при мен обратното- прехвалените им намерих цените, а на салоните из квартала, като чуят булка, и искат да ме видят pleasantry
Не знам какво да правя..
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines