Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:55:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът 6-та част  (Прочетена 144418 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: април 21, 2012, 14:06:07 »

Гримът  5-та част
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 21, 2012, 15:21:38 »

Момичета, по принцип гримьорите разполагат ли с голям арсенал от фон дьо тени или за по - сигурно трябва да си взема моят цвят от някой магазин? Може да задавам поредният тъп въпрос, понеже не съм много на ти с тези неща, но просто исках да си изчистя всички въпроси от главицата. Благодаря!  give_rose
« Последна редакция: април 21, 2012, 15:26:11 от Bride2012 » Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #2 -: април 21, 2012, 16:20:19 »

Ако гримьорът е професионалист има голям набор от цветове, включително и за фон дьо тени. Даже по скоро те не слагат един цвят на цялото лице, както правим повечето от нас в ежедневното си гримиране, а използват различни тонове за отделните части на лицето. Пък и няма смисъл да си купуваш твоя цвят, защото нали идеята е да те гримират с професионални серии гримове. Аз за себе си съм решила едниствено, след като направя пробен грим, да попитам какво червило да си закупя и да нося в себе си, за да мога да си освежавам от време на време smile. Друг е въпросът, че още не съм запазила грим никъде smile
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 21, 2012, 16:27:05 »

Благодаря ти за отговорът, desirergive_rose Значи ще се оставя изцяло под четчиците и пудричките на гримьора. Ще продължавам да следя темата с интерес, определено има какво да науча. Curtsey
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #4 -: април 21, 2012, 16:58:18 »

Освен цвета, те избират и най-подходящата текстура за твоята кожа - дали да е по-плътна и кремообразна, по-лека и флуидна, като минералните под формата на пудра и т.н. Съобразяват и цвета на коректора. Професионална работа!  tease
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 21, 2012, 19:07:05 »

Те имат всичко, а и са с професионални гримове. Единственото, което ще го питам е какво червило да си взема, за да мога да си слагам сама, но ще е нещо бледичко, защото искам силно подчертани очи, дори мисля да сложа изкуствени мигли  blum
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 21, 2012, 19:14:35 »

Аз също искам да акцентирам на очи, ще сложа мигли, но на снопчета. smile
« Последна редакция: април 21, 2012, 21:32:35 от Bride2012 » Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #7 -: април 21, 2012, 21:02:26 »

Те имат всичко, а и са с професионални гримове. Единственото, което ще го питам е какво червило да си взема, за да мога да си слагам сама, но ще е нещо бледичко, защото искам силно подчертани очи, дори мисля да сложа изкуствени мигли  blum
Кристи, според мен изкуствените мигли са задължителни! Правила съм си няколко грима за по-специални случаи сама, и когато сложа миглите нещата изглеждат по съвсем различен начин (смея да твърдя, че се справям много добре, въпреки това ще се доверя на професионалист в деня на сватбата). Единственият съвет, който мога да ти дам, е да купиш сама миглите, защото обикновено гримьорите използват по-евтини. В М.А.С са много хубави - има различни размери, плътност и обем, цвят. Това позволява да избереш най-подходящите за теб без риск, че няма да стоят добре. Имат дори и мостри, които пробваш още в магазина. И не на последно място - естествени са  good Цената е около 25-30лв. Пък после ще ги дадеш на гримьора да ги постави професионално, защото си е доста пипкава работа... Надявам се съм била полезна!  smile
« Последна редакция: април 21, 2012, 21:04:21 от Josephine » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 21, 2012, 22:09:16 »

Не само, че има гримьора нужните фон-дьо тени, а и ако е професионалист, ще ползва гримове, които не са като стандартните. Поне моята гримьорка ползва сценичен грим, при който не си личи изпотяване, не си личат никакви дефекти. Единствено е кофти, че не трябва моето лице да се допира до червила - т.е. не трябва да давам да ме целуват по бузите.  На сватбата на сестра ми се опазих, тя също успя да се опази, та се надявам да не е проблем.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 22, 2012, 16:42:34 »

И аз вчера бях на пробен грим и прическа и съм страшно доволна от Слави Стоянов. За около 30 минути ме преобрази тотално, а грима не мръдна до вечерта че и преди да си легна трудно се махна  blum  А прическата беше хубава но не издържа много та в деня трябва да се наблегне на фиксацията. Ще кача и снимки но не знам кога!
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #10 -: април 23, 2012, 16:54:42 »

Момичета може ли да ми кажете къде в Пловдив продават изкуствени мигли на MAC и ELYRE че обиколих сумати магазини за козметика и никъде ги няма.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #11 -: април 25, 2012, 16:32:19 »

Моята гримьорка ми каза само да си купя червилото, понеже то трябва да си е само за мен - опасност от херпис и тем подобни.
Иначе аз избрах по-нежех грим, не си падам по изкуствени мигли и подобни.  girl_wink
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 26, 2012, 07:35:09 »

Аз мога да споделя, че моят пробен грим беше с изкуствени мигли, но цели не на снопчета. Бях доста скептично настроена относно това дали ще издържат и дали няма да се отлепят. Искам да ви кажа, че едната лекичко се отлепи още при поставянето и гримьора ма попита да я оправи ли/все пак е пробен/ и аз казах че не държа. Самата мигла не мръдна и дори не си личеше че се е отлепила леко а и после едвам я свалих, естествено без жертви от страна на моите мигли.
А продуктите с които ме гримираха са на кринолан и не мръднаха. Страшно съм доволна!
Активен
svetlif
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #13 -: май 03, 2012, 13:53:30 »

Момичета може ли да ми кажете къде в Пловдив продават изкуствени мигли на MAC и ELYRE че обиколих сумати магазини за козметика и никъде ги няма.
ELYRE  има в магазини дъглъс, не знам къде в пловдив има такива, обикновено по моловете.
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 04, 2012, 18:22:33 »

Искам да попитам дали някоя от вас знае има ли в София гримьори, които предлагат грим за тяло?  butterfly
« Последна редакция: май 04, 2012, 18:25:21 от every_me » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines