Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:44:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Медицинско за граждански брак  (Прочетена 149826 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #195 -: август 26, 2015, 09:30:48 »

Здравейте, аз скоро ходих до личната да я разпитам за тези неща и тя ми каза само си направи Васерман в някоя лаборатория, другото ние ще свършим, имаме и бланки и всичко, така че защо направо не си питате личните лекари, може да ви спестят обиколки до лаборатории smile Освен това ми каза, че има някакви нови бланки, така че внимавайте да вземете от тях Wink Като свърша работа ще дам по-подробна информация, тези дни мисля да ходя за Васерман smile
Активен
vondito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #196 -: декември 02, 2015, 04:40:13 »

Моля за бърз отговор, ако има запознати. Ако медицинскот е от преди  7 месеца, ще го приемат ли? Благодаря предварително  smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: декември 02, 2015, 05:34:06 »

Няма да го приемат, защото медицинското за брак е валидно 1 месец..
Активен
paradise
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #198 -: април 07, 2016, 11:31:08 »

Момичета, моля ви за помощ!

Ходих до личната лекарка за медицинско. Голяма грешка... Купих си формуляра, попълних си го, тя дори не го погледна. (И чаках над час, защото при нея винаги има опашки!). Каза най-напред да мина през 4ти километър за подпис, даде ми листче (не направление, листче!) на което пише "Васерман - Цибалаб" (явно лабораторията, с която тя предпочита да работи) и на следващия ден да се върна при нея, с тези две неща ставало за пет минутки.

Ок.. реших да ида до 4ти километър (все пак нещо да свърша!) и какво се оказа: те там не можели да ми сложат подпис, според моят адрес трябвало да ида до Александровска.  shok На въпросът ми защо лекарката ме е насочила насам: не знаели, но просто нямали единна система и не можели да помогнат...

В Цибалаб изобщо не искам да ходя, винаги има километрични опашки, поне в тази конкретна. Освен това как точно резултатът ще излезе за пет минутки? И защо е само Васерман, нямаше ли и още нещо, което трябва да се изследва? Да не се окаже, че ако я послушам, отгоре на всичкото ще се окажа с непълно медицинско...

И така, след всичко това се сетих за този форум и видях, че по-напред препоръчвате лаборатория на Пиротска. Може ли да ми кажете дали ако ида там, медицинското ще стане бързо, без да се налага да обикалям половин София? Технически още имам време, но се ядосах ужасно много, че загубих толкова време днес за абсолютно нищо! sad
Активен
paradise
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #199 -: април 08, 2016, 10:42:49 »

Второ мнение, но с update  danceg

Отидох и наистина във въпросната лаборатория стават бързо! Само едно боцване и после са готови за 40 мин. Отдъхнах си! Защо изобщо тръгнах да се занимавам с личната smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #200 -: април 08, 2016, 10:50:14 »

Зависи от личния лекар smile По-нагоре съм писала как се случиха нещата при мен - пуснах си само Васерман, както тя ми каза, отидох при нея и за 5 мин срещу 20 лв беще свършена останалата работа Wink Хубаво, че сте се оправили все пак  smile
Активен
Karina19
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #201 -: май 12, 2016, 09:18:56 »

Здравейте!

Искам да ви попитам, по 2 медицински на човек ли ви искаха, защото като ги купувах в книжарницата така ми казаха и аз купих 4?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #202 -: май 12, 2016, 09:22:24 »

И аз искам да знам какви точно медицински се вадят и най-вече ме интересува за психото,защото евентуално,ако е по адрес от лична карта трябва да ида до Пловдив за една хартийка! Уф,вече да си сменям личната карта,че да се спре с постоянното мотане между двата града ! beating
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #203 -: май 12, 2016, 09:23:41 »

Не, 1...ама няма ли бланки при личния ви лекар? Мен ме бяха предупредили да не купувам, че не навсякъде са от актуалните (имало някакви нови)...Пиши като ви станат готови дали и защо са ви били необходими 2 smile

Рони, аз само си направих Васерман, другото личната го попълни и не съм ходила никъде другаде, питай я smile
Активен
Karina19
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #204 -: май 12, 2016, 09:30:17 »

Да и на мен личната така ми каза, да си направя само Васерман и да отида при нея и тя ще го попълни.
Активен
Karina19
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #205 -: юни 10, 2016, 08:41:37 »

Здравейте!
Да, личната лекарка ми попълни по 2 медицински на човек, каза, че толкова трябват. Сега вече като отидем в общината ще разбера дали е вярно или не.
Активен
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #206 -: август 17, 2016, 11:45:54 »

Здравейте,

Имате ли представа за медицински център, в който да отидем с бъдещия съпруг и да направим медицинските (става въпрос за София), тъй като хич не ни се занимава с личните лекари?

Отделно, какви изследвания трябват, тъй като чувам противоположни неща?

 give_rose
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines