Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 11:13:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Медицинско за граждански брак  (Прочетена 156353 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: август 17, 2012, 16:12:47 »

Ами по принцип за Пловдив, но тъй като при нас ресторанта е извън града попадаме в землището на община Родопи.
защото за София ни искат само да им напишем егнтата и имената отзад на декларацията.  shok
Дано е така, че копия не мога да събирам .... само това липсва
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #136 -: август 17, 2012, 16:15:33 »

Ами явно не ви искат smile При нас служителката от ГРАО беше (учудващо за мен) безкрайно любезна и още в началото ни обясни какво искат. Но въпреки това скоро пак ще ида да ми потвърдят всичко, да не се окаже после напразно разкарване  pleasantry
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: август 17, 2012, 16:16:06 »

На нас от ГРАО ни казаха, че две седмици преди сватбата служебните лица от общината щели да ни се обадят и ние вече трябва да сме готови с изследвания и ксерокопия на личните ни карти и тези на кумовете. Май пак навсякъде е различно  crazy
На нас ни искаха само трите имена на кумовете и ЕГН, а в деня на сватбата лк. Даже на бележката с документи си пише само нашите лк. Думи нямам за българските общини, всеки си тълкува закона както на него му е удобно.
Активен
КAЯ
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #138 -: август 26, 2012, 15:17:32 »

Исках да споделя, че в крайна сметка направихме медицинските в Торакс. Избрахме го, защото работят и в събота. Цената през седмицата е 30 лв, в събота - 45 лв. Васермана е 16 лв.
Дадохме повечко пари, но пък спестихме нерви и излизане от работа.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: октомври 07, 2012, 14:38:14 »

Здравейте. Знаете ли колко струват медицинските, които се вадят под ритуалната зала на Витошка и за колко време излизат. И всъщност при всяка ритуална зала ли има  в близост такива услуги. Аз ще се омъжвам в Красно село но не са ми казали дали има такива услуги в близост.Моя приятелка си е правила изследванията на Витошка но е било преди 2 години и не помни :-))
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: октомври 07, 2012, 14:40:24 »

Каква е клиниката там, знаеш ли?
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 28, 2013, 20:45:40 »

Здравейте. Знаете ли колко струват медицинските, които се вадят под ритуалната зала на Витошка и за колко време излизат. И всъщност при всяка ритуална зала ли има  в близост такива услуги. Аз ще се омъжвам в Красно село но не са ми казали дали има такива услуги в близост.Моя приятелка си е правила изследванията на Витошка но е било преди 2 години и не помни :-))

Извинявам се става въпрос не за Витошка, а за Пиротка 10 на долният етаж под този за записване на дати - клиниката май се казва Санус, но нищо не откривам в нета.
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: април 29, 2013, 08:24:31 »

Извинявам се става въпрос не за Витошка, а за Пиротка 10 на долният етаж под този за записване на дати - клиниката май се казва Санус, но нищо не откривам в нета.

Ние там си правихме медицинските, ние платихме по 15 на човек и след 30 мин си ги взехме готови и направо ги занесохме в ритуалната smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: април 29, 2013, 08:34:26 »

така се говорих със Санус - работят само през работните дни от 9:00 - 17:00 , но за медицински трябва да отидете най-късно в 16:30.тел. е 9800560.
Активен
Salice
Новак
*
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: април 30, 2013, 21:36:02 »

Здравейте, момичета!
Отдавна следя форума, но все не се решавах да пиша  blush И реших първият ми пост да е с полезна информация  girl_wink

С половинката ми бяхме в Санус (който е на Пиротска 10) миналата седмица. Общо за двете медицински ни взеха 40 лв. Отидохме по обяд, взеха ни кръв от вената  (angry за мой ужас) и след 30 минути отидохме да си вземем готовите медицински.

Общо взето за тези, които нямат много свободно време, е доста добър вариант  Wink
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #145 -: юни 30, 2013, 20:42:22 »

Има ли някой, който си е правил медицинските в Русе в частна болница, която да работи събота? Мерси много  give_rose
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: август 15, 2013, 18:32:40 »

Много се ядосах преди няколко дни. Ходихме в Санита във Варна и там ни казаха 35лв на човек и да си търсим пулмолог,където искаме и след което да отидем на следващия ден (можело и да не е тогава,но само във вторник) за заключение. Чудя се има ли поликлиника във Варна,освен Надежда където могат да си извадим бързо и без много размотаване медицински.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #147 -: август 15, 2013, 19:02:51 »

А някой знае ли частна клиника в Русе, където да става всичко на един път ? Така и не намерих :-(
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #148 -: август 22, 2013, 11:46:56 »

По принцип 2 екземпляра от медицинското ли се издават на едно лице?
Активен
valentinapz
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


ttp://http://www.weddingcountdown.com/ticker.html?


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: август 30, 2013, 09:50:18 »

по един на човек се издава,толкова се изисква от гражданското smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines