Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 05:11:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Медицинско за граждански брак  (Прочетена 156292 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 14, 2012, 17:49:17 »

Нее нито дума, дори ми върнаха васермана, защото можело да ми трябва за друг повод smile
Незнам Еми дано да нямаш проблеми мила, нали знаеш много зависи и на какви хора попаднеш... дано не са кисели краставици и си свършиш работа без проблем  give_rose
за зала студентска ми казаха че са симпатични жените, ако някой друг се включи с отзиви от съответната зала и подаване, ще е още по-добре, благодаря ! blum give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 15, 2012, 11:12:29 »

Спешно !!!
Тези от вас които имат в момента медицинско в себе си, може ли да ми кажете къде ви е написан васермана и какво точно ви пише . Само "клинично здрав" и отзад не страда от заболявания или и нещо др ви пише ?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 15, 2012, 11:19:24 »

аз ще ти снимам моето, на мъжът ми е същото  smile ще ти пратя на лс в фб
« Последна редакция: август 15, 2012, 11:21:03 от _Ezra_ » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 15, 2012, 11:42:55 »

аз ще ти снимам моето, на мъжът ми е същото  smile ще ти пратя на лс в фб
Много ще съм ти благодарна smile
Прегледах ДВ и по него имам всички реквизити. Но за всеки случай да видя и др медицинско.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 15, 2012, 14:20:35 »

Спешно !!!
Тези от вас които имат в момента медицинско в себе си, може ли да ми кажете къде ви е написан васермана и какво точно ви пише . Само "клинично здрав" и отзад не страда от заболявания или и нещо др ви пише ?
прибрах се поне васермана изчистихме днес, резултатите са готови. Мис, вписан е в точка 3та, подточка А, като пише само wass rpr (-) отр.  и номер на васа и датата. въобще не е спазвала полета за попълване, написала ги е с запетайки на един ред.
утре вечер ще напиша да е ясно най сетне и за другите, като мина при Личния лекар, кои други лекари се подписват. То да станеш пишман че се жениш... омъжваш...

Отново моля, някой който има попълнено медицинско и преминало успешно през ритуалната, да напише през кои 2ма лекари като специалности се минава, защото  уж е еднакво навсякъде, ама това е все пак България ... sad
« Последна редакция: август 15, 2012, 14:23:27 от emmmmmy » Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 15, 2012, 15:14:32 »

Емчо тези дето ги издават от Пиротска 10 включват само васерман, хирург и невролог  blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 15, 2012, 15:30:40 »

олеее, а весето също е минала Пиротска и тя ми каза васерман, невролог и личен лекар  shok
п.с звънях и в зала студентска, каза ми : васерман, невролог ( или психолог ), вътрешен лекар ( какво значи това? ), медицинското тр да има изходящ номер, дата и печат на този който го извежда.
« Последна редакция: август 15, 2012, 15:36:05 от emmmmmy » Активен
КAЯ
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #82 -: август 15, 2012, 15:32:15 »

Включвам се с пресна информация от нашето ДКЦ (25-то в Младост, София). На регистратурата ми казаха, че се минава през кожен (отразява васермана), вътрешни болести, невролог и психиатър. Заплаща се 8 лв за васермана и по 6 лв за всеки лекар, т.е. 32 лв общо. Предполагам, че срещу заплащане може да се направи във всяко ДКЦ.
emmmmmy, ще очаквам с нетърпение инфо как е минало приемането на документите в ритуалната зала, защото и ние ще сме там  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 15, 2012, 15:37:42 »

леле ще ме побъркат, всеки казва различно  shok
сега ще карам майка ми да търси тел на личния да му звъним и на него shok
кая, половината неща са ти излишни, звънни и ти в зала студентска ако можеш, до 5 работят
« Последна редакция: август 15, 2012, 15:41:56 от emmmmmy » Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #84 -: август 15, 2012, 15:40:29 »

Еми, а защо не звъннеш в залата? Аз звъня за каквото се сетя и ми отговарят  blush
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 15, 2012, 15:47:32 »

Емчо според мен под вътрешен лекар точно хирург имат предвид...или поне аз така го разбирам  crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 15, 2012, 15:48:52 »

Емчо според мен под вътрешен лекар точно хирург имат предвид...или поне аз така го разбирам  crazy
аз го разбирам лекар вътрешни болести  , не знам вече... утре ще видим.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 15, 2012, 15:51:20 »

със сигурност е лекар със специалност вътрешни болести....невролога не е такъв! Такива се кардиолози гастроентеролози, хематолози, ендокринолозии и прочее. Но не толкова компетентните лица броят и невролога в тази категория!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 15, 2012, 15:57:14 »

прибрах се поне васермана изчистихме днес, резултатите са готови. Мис, вписан е в точка 3та, подточка А, като пише само wass rpr (-) отр.  и номер на васа и датата. въобще не е спазвала полета за попълване, написала ги е с запетайки на един ред.
утре вечер ще напиша да е ясно най сетне и за другите, като мина при Личния лекар, кои други лекари се подписват. То да станеш пишман че се жениш... омъжваш...
И на моето там е записан васермана, луда станах  angry
Моето е от невролог, дерматолог-венеролог и някакъв които явно замества личния лекар и се води "интернист"... А вътрешни болести според мен е хирург, но не съм чула някой да ходи на хирург.
 Offtopic Еми, изпратих ти няколко мейла, ако не ги получаваш ми пиши .
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 15, 2012, 16:04:37 »

Интернист и вътрешни болести не е ли едно и също?
мис, нищо не съм получила sad
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines