Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 19:57:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Деска - 12.05.2012 г.  (Прочетена 17140 пъти)
 
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 25, 2012, 07:54:20 »

Честита темичка, Дескаyahoo
Браво на вас, че сте успяли да си организирате всичко и да си почивате и да си чакате денят само. И аз ще се радвам на някакви снимчици smile
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 30, 2012, 08:43:35 »

треската и емоцията са неописуеми ..... smile много се притеснявам нещо да не се обърка в последния момент и дано всичко се получи така както си го представям в съзнанието си  heart 
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 30, 2012, 08:51:46 »

Деска, пожелавам ти прекрасна сватба и благородно ти завиждам, че твоята е толкова близо  blum
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 30, 2012, 11:18:36 »

времето си мина ще дойде и вашия ред smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 07, 2012, 22:22:10 »

Деска честита темичка от мен smile малко къно се включвам, но...Много хубаво, че сте свършили почти всичко, сега поне ще можете да си починете в дните преди Сватбата и да се насладите на очакващата ви приказка smile
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 10, 2012, 09:37:57 »

Мацки остават ми два дена и искам да ви кажа че ме обвзе паниката , сао ходя в нас и се въртя в кръг  angry Малко ми е напрегнато , сигурно защото ще се омъжвам хахаххаахах след мероприятието при първа възможност ще кача снимките smile  yahoo heart yahoo heart
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 10, 2012, 10:56:01 »

Честито Деси!!!Желая ти сватбата на мечтите ти!!!Ако имаш нужда от нещо,казвай!!! smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 10, 2012, 16:43:21 »

Деси, не остана  yahoo
Пожелавам ти една прекрасна сватба, изпълнена с много положителни емоции!!!!!!
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 10, 2012, 19:45:19 »

Честито Деси!!!Желая ти сватбата на мечтите ти!!!Ако имаш нужда от нещо,казвай!!! smile

благодаря smile smile имам нужда от свежи идейки за изненада за милото пред нас когато идва да ме вземе?
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 11, 2012, 09:10:47 »

Деска колко бързо мина времето...утре е и твоят ден danceg Желая ти от все сърце приказна сватба, изпълнена с много спиращи дъха моменти! smile  give_rose
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 11, 2012, 10:32:02 »

Утре е денят! Каква емоция само, нали smile А относно изненадите ... на моята имах следните неща, ако нещо ти хареса крадни си smile Първо, минаваха през 3врати. На 1та - го чакаше братовчед ми -  заедно с братовчедка ми и каза, че булката не е готова. Те, леко посърнали като чели повярваха, а той им каза, че за да ги пусне, ще трябва младоженеца, да забие в една дъска с един удар пирон, което означавало, че ако успее ще успее и да изгради добро и здраво семейство. Е,той успя smile  Bravo На 2та врата - вече сестра ми с обувката, която обаче не ме даде лесно, с много напъни и натискания и уговорки, а на тази 2ра врата, преди тя да се появи имаше табела "Влизането забранено! Булка без подкуп не се купува" А след това - на 3та врата, едната шаферка, заедно с резенчета лимони го посрещна с думите "Едно желание изпълни и булката си ти вземи" и последва яденето на лимони, след 3то име, успя и улучи моето,обаче и на тази врата понатискаха доста, докато влезе при мен. Получи се забавно, а и време имахме доста и затова си позволихме да се посмеем повече и позабавим smile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 11, 2012, 10:40:59 »

На лимоните има имена така ли?
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 11, 2012, 10:44:54 »

Да, парчета лимони, а върху тях на клечка листчета с имена smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 11, 2012, 16:16:08 »

Хайде Деси, пожелавам един прекрасен ден утре, всичко да мине по вода и най-важното е вие да сте доволни, щастливи и влюбени. Много харесвам тази идейка с лимоните и при нас ще я има  smile
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #29 -: май 11, 2012, 16:54:13 »

Дескаaaа....не остана wedding Отдай се на релакс и си почини добре,че утре ставаш госпожааа yahoo Пожелавам ти да изживеете вашата приказка така ,както сте мечтали. girl_wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines