Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:26:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Ylith 12.05.2012  (Прочетена 25015 пъти)
 
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 12, 2012, 15:23:37 »

Ylith,честито мила,изживей своята приказка,забавлявайте се от сърце и се насладете на всеки момент Сватбаааа Party time wedding
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #61 -: май 12, 2012, 16:09:40 »

Ето, че големия ден дойде!  Сватбаааа Изживей своята приказка и бъдете безмерно щастливи smile nazdrave
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 12, 2012, 18:18:58 »

Честито! Пожелавам един прекрасен ден , изпълнен с незабравими емоции и любов  nazdrave
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 12, 2012, 21:45:53 »

Ylith, честита Сватбаааа weddingday nazdrave
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 13, 2012, 06:02:13 »

Честито Г -жо.Бъдете все така влюбени и съхранете огънчето на любовта през съвместния ви живот.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 13, 2012, 07:26:49 »

Честитоо мила! Пожелавам ви да бъдете винаги двама и винаги винаги много влюбени, както на този ден
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 13, 2012, 16:01:50 »

Момичета, нямам сили да пиша, но изживях един наистина невероятен ден! Всичко беше повече от великолепно, бяхме учудващо спокойни и съм истински щастлива!
Църквата я бях почистили и нямаше и помен от това, което видяхме преднния ден. Ритуала беше много красив!
Ресторанта беше превъзходен! И красотата и обслужването - всичко! DJ-я направи празника ни неповторим и всички гости се раздадоха на танци.
Като имам повечко сили ще разказвам повече и всички 'отговорници' ще получат поименна похвала за съдействието си за този великолепен ден  smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 13, 2012, 18:28:31 »

Страхотно, поне ти е отпаднало притеснението за църквата smile Ще чакаме разказче и някоя снимчица smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 14, 2012, 08:33:52 »

ylith, честито! give_rose Бъдете много щастливи.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 14, 2012, 10:00:41 »

Ylith, пожелавам ви много здраве и щастие заедно, да сте в приказка всеки ден.
Радвам се, че всичко е било наред.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #70 -: май 14, 2012, 11:42:39 »

Очакваме с огромно нетърпение разказ и снимки  give_rose
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 14, 2012, 12:54:38 »

Честито и от мен на младото семейство, много здраве, щастие и късмет..... give_rose
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 14, 2012, 16:30:49 »

Ylith,Честито мила! Желая ви много семейно щастие, изпълнено с радост и по малко тъга, с много емоции, които да изживеете така, както на сватбения си ден, дечица, които да правят света ви по-добър!  heart give_rose
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 14, 2012, 17:22:46 »

Честито! Пожелавам ви много семейно щастие smile
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 19, 2012, 12:20:34 »

Малко от мен:
Както казах, сватбата ни беше страхотна!
През нощта спах идеално (бях много изморена), но сутринта се оцъклих към 6:30 и до там... Цялата къща спи, а аз се чудя какво да правя  smile Дочаках до 8 и малко и разбудих майка ми, за да си донаправя цветята (всичко необходимо беше при тях, т.е. в съседния апартамент) започнах си цветленцата, а майка ми отиде на прическа, баща ми нервничеше наоколо. Тъкмо свърших и реших да организирам задачки на мъжете и да закарат аранжировките в ресторанта (по-късно да ги подреждат момичетата). Натоварих ги, тръгнаха и след точно 2 мин, баща ми се появи - много мрънкал и го освободили от отговорност  Bravo та той пак се появи да нервничи. Аз избягах на фризьор и грим  smile
Към 3 се прибрах, а кумата още я няма... появи се 10 мин преди младоженеца! И заваля... Яко!
'Навлеците' (демек милото и компания) се появиха, а мен ме скриха в другия апартамент, малко търсене и лутане и много любов. Помотахме се вкъщи и хайде към църквата!
Ритуала беше !!! 3-ма колеги на милото (бъдещи попове) пяха заедно с попа, който ни води ритуала - получи се много хубаво! Той беше много готин - не претупа нищо, пуска малко шеги и ни говори много хубаво (след официалната част). Боклуците в двора от предния ден бяха разчистени, но дъжда беше разкалял та пак не стигнахме до фотосесия в двора. Малко снимки и към ресторанта.
Отидохме много рано - към 6ч при уговорка за 6:30, но от ресторанта бяха страхотни и ни посрещнаха веднага на welcome drink. Ние го прекарахме в снимки с гостите и много малко само наши си. Към 7 влязохме и започна купона  smile DJ-я ни подхвана на танци от вратата и не седнахме и за миг! Страхотна веяер ни направи. От ресторанта хвърчаха наоколо и всичко беше божествено! Напътстваха ни в ритуалите, следяха за всяко желание и в същото време нито за миг не са досадили или попречили на някой! Много мили!
По някое време дойдоха от фолклорна формация и направиха кумска ръченица - кума предател се 'покри' и си даде задачката на друг приятел, но се получи мнго весело. Пък той - кума, колкото се дърпаше преди това, че не иска да играе хора, да казва реч и т.н. видя че не е толкова страшно и реч си каза и хоро си игра и му беше много готино и на него, пък и аз се радвах, че са си с милото (приятели са от деца) и не го послушахме да изберем друг кум, а го 'насилихме' да си е той  smile
После букет (със женски бой) и торта (много фкусна, но розите отгоре бяха много твърди и едвам я разрязахме  smile ) и доста рано приключихме - към 01ч. Младежите отидоха да пиянстват, но ние предателски си легнахме - толкова изморени бяхме  smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines