Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 10:04:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Ylith 12.05.2012  (Прочетена 25118 пъти)
 
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 10, 2012, 20:13:20 »

Мерси момичета  give_rose
Останали са ни само някои финални щрихи, всичко върви по план и съм завидно спокойна. Дори козметичката и миникюристката ми се изумиха  smile дано не ме удари нервата в последния момент..
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 11, 2012, 08:02:55 »

Пожелавам ти една слънчева и емоционална сватба! Изживей мига,за които и както си мечтала,защото наистина този ден е просто неусетен миг! И .. очакваме разказчета и снимчици .. почини си добре  good weddingday
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #47 -: май 11, 2012, 10:18:03 »

Ylith,страхотно е,че си спокойна,защото паниката може да ти донесе само негативни емоции blush Пожелавам ти да продължаваш да си така спокойна и на самата сватба girl_wink Нека оставащото време ти премине само в положителни емоции и без препятствия...чее не остана yahoo
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #48 -: май 11, 2012, 11:05:43 »

ylith , пиши ми черна точка, че не съм се включила в твоята темичка blush
Пожелавам ти въшебна сватба  Dance
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 11, 2012, 16:17:51 »

ylith поизостанах от подготовката ти, но сега изчетох всичко на един дъх. Убедена съм, че утре всичко ще е прекрасно  Girl_hide Наслаждавайте се на всеки миг, защото този ден ще ви остане за цял живот  give_rose
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 11, 2012, 17:53:14 »

Днес ходих до църквата и тя прилича на строителна площадка  cray има скелета и от 4-те страни, купчини с пясък, метални тръби, плоскости за изолация и какво ли още не sad при което на молбата ми поне материалите да преместят в задната част, строителите ми се изсмяха и казаха,че за мене няма да местят 4 тона материали и хич не им пука, че ще се женя  sad
Много ми е тъпо, исках в двора да ни е и фотосесията sad а най-ми е гадно, че сина на попа е колега на милото и 'пропусна' да ни предупреди. Добре, че поне майка ми ме накара да идем да види къде е та не заварих тази 'красота' утре и поне съм подготвена да не ревна на сватбата.
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 11, 2012, 18:20:57 »

Eeee, ylith, ситуацията наистина е неприятна, но това е положението в България за жалост . Не се разтривай, това е само ритуал в църквата, нали вътре е прилично smile Погледни и от хубавата страна, а за снимките е кофти, но ще измислите нещо ... не разваляй настроението си, а утре съм сигурна, че ще си толкова красива и емоционална, че няма да обърнеш внимание и ще забравиш, че това днес те е разстроило smile ВЕСЕЛ И КРАСИВ ДЕН НЕКА БЪДЕ УТРЕШНИЯ!
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 12, 2012, 01:59:28 »

Коя е тази църква? Не се разстровай, това е празник на любовта над всичко и нека е такъв за теб цял живот!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 12, 2012, 06:12:27 »

Ylith милааа днес е твоят приказен ден...не се притеснявай за нищо и се забавлявай...това е твоята приказка  give_rose
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 12, 2012, 06:29:15 »

Църквата е св.Панталеймон в Бояна.
Аз съм будна от 1 час и се помотвам докато другите се събудят, та да почна да си правя цветята без да ги будя  smile
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 12, 2012, 07:20:35 »

Днес е твоят ДЕН, Ylith   Сватбаааа .Наслади се на всеки миг  Party time
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 12, 2012, 08:22:15 »

Раннобудна булка си имаме Bravo
Пожелавам ти една вълшебна сватба  Сватбаааа wedding weddingday
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 12, 2012, 09:33:54 »

Честито! Убедена съм, че днес денят ще е невероятен за теб, много емоционален... а накрая ще стане страшен купон! Забавлявай се, защото това е вашият ден, а отлита като миг! Целувки и те чакам след няколко дни с разказ и снимки!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #58 -: май 12, 2012, 10:24:28 »

Ylith честито и от мен give_rose Желая ти много щастие и да сте винаги влюбени!Горчиво weddingday
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 12, 2012, 12:50:23 »

Сватбаааа Пожелавам много здраве, щастие и любов. Сбъдвайте мечтите си и се подкрепяйте. Честито семейство smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines