Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 16:33:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Veseto_87 - 12.05.2012г.  (Прочетена 121306 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 25, 2012, 08:12:13 »

Проблемите започват! Шаферките, уж много ентусиазирани досега, се оказва, че няма да са със зелени рокли. И освен, че няма да са със зелени, няма да са и с еднакви! Ами защо тогава да са шаферки? В смисъл, че по никакъв начин няма да се различават от другите гости, нито ще имам хубави снимки с шаферки в еднакъв цвят!  angry angry angry
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 25, 2012, 08:50:43 »

Проблемите започват! Шаферките, уж много ентусиазирани досега, се оказва, че няма да са със зелени рокли. И освен, че няма да са със зелени, няма да са и с еднакви! Ами защо тогава да са шаферки? В смисъл, че по никакъв начин няма да се различават от другите гости, нито ще имам хубави снимки с шаферки в еднакъв цвят!  angry angry angry

Е неееее, същият проблем както беше при мен, много са несериозни! И аз си зададох същия въпрос - защо са ми шаферки, които не се отличават от гостите? Добре че се оправиха и сега са двуцветни - пепел от рози и кафяво... Но ми беше станало неприятно и бях решила да съм само с малките шаферки, защото не виждах смисъл!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 25, 2012, 08:52:08 »

Проблемите започват! Шаферките, уж много ентусиазирани досега, се оказва, че няма да са със зелени рокли. И освен, че няма да са със зелени, няма да са и с еднакви! Ами защо тогава да са шаферки? В смисъл, че по никакъв начин няма да се различават от другите гости, нито ще имам хубави снимки с шаферки в еднакъв цвят!  angry angry angry

Това е много неприятно. Поне да ти бяха казали по- рано. Честно казано и аз не виждам смисъл от шаферките, ако не са с еднакви рокли. Те друга функция нямат, освен може би да вървят с вас и да помагат при събирането на подаръците, но това всеки може да го прави. Дано се разберете.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 25, 2012, 09:09:03 »

Аз за това не съм се мъчила с шаферки, трябва да се съобразявам с някого и да се тревожа допълнително...
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 25, 2012, 09:11:54 »

Аз не се тревожа, даже май не се и ядосвам. Просто ми стана мъчно, защото уж разчитам на тях. Както и да е, няма да се ядосвам сега и с това!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: април 25, 2012, 09:33:53 »

е, защо ти го изръсват чак сега?
Не пречи хич да нямаш шаферки, то без това за нищо не искат да се съобразят.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #141 -: април 25, 2012, 09:39:44 »

Да ест. що някой да не се направи на интересен,  huhhuh.gif Ми мн им здраве тогава. Все едно в костюми на палячовци ще ги обличаш... tease
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: април 25, 2012, 09:43:10 »

И аз това си казах. Без шаферки и така!!!
Еми, защо ли? Не знам и аз се чудя! Уж бяха много ентусиазирани, ама на!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: април 25, 2012, 10:00:49 »

Ееее как може да са толкова несериозни и всичко да ти казват в последния момент! beating Събери ги и им кажи, че булката си ти, това е вашата сватба - или ще бъдат с еднакви рокли или няма изобщо да са шаферки! Ех, че ме ядосаха!!! diablo
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: април 25, 2012, 10:05:04 »

Ееее как може да са толкова несериозни и всичко да ти казват в последния момент! beating Събери ги и им кажи, че булката си ти, това е вашата сватба - или ще бъдат с еднакви рокли или няма изобщо да са шаферки! Ех, че ме ядосаха!!! diablo

Аз накрая това направих - казах им, че ако не са с един цвят няма да се отличават и изобщо се губи идеята за шаферки. И ако са решили да са различни да ми кажат сега, за да знам какво да правя, обясних им, че не може да си супер ентусиазиран и 1 месец преди това да дадеш задна, защото си искала да си уникална. Казах им, че това е моят ден и аз си представям еди как си шаферките ми, ако те не споделят вижданията ми да се чувстват свободни да дойдат просто като гости и разбира се най-добрите ми приятелки. А беше тъпо защото има и 5 мъже шафери... моя с шафери, аз без... направо бешееее! Не че те сега не се разбират за ризите си, но ще се разберат бързо те.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #145 -: април 25, 2012, 12:13:33 »

Това с шаферите и шаферките е най-голямата дивотия да ме прощавате и според мен си е замесена яко и женската завист. Аз в началото много се ядосах, като сестрата на милото искаше само тя да е шаферка и брат ми шафер, а то било всяко зло за добро ...Брат ми прави каквото му кажа, тя за сега не прави нищо. Цялата сватба я организираме аз, милото, кумата, една приятелка, която ще е като сватбен агент - та лесно се стиковаме. Другите, които мислех да каня за шаферки - като разбраха, че няма да бъдат почнаха да ми правят проблеми, та чак и се изпокараха. Викам си - ходи с деца на море да ти изядат сапуна, прави шаферки, та да береш ядове, та поне с малко се разминах ...
Весе - ти не им отстъпвай , това е твоята сватба, ако не искат да са в тон, без тях, сами ще дойдат да те молят после ... diablo diablo diablo
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 25, 2012, 12:22:34 »

Няма какво да им отстъпвам, като не искат, не искат. Много ясно,ч е няма да са шаферки, ако не са в един цвят. Лошото е, че едната няма никаква вина! Тя си измисли, модел, купи си плат и сега ще шие. Но, няма как да е сама шаферка, защото пак няма да има синхрон с никого. Другата нямала пари сега! Ей, м...а му! От 6 месеца знае, че ще ми е шаферка. За справка - изкарва повече пари от мен!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: април 25, 2012, 12:34:13 »

Весе, включвам се и аз в темичката ти. Малко късно я видях, но все пак честито. Пожелавам ти само положителни емоции около подготовката, в малкото оставащи дни до сватбата  give_rose

П.П. Относно шаферките, не си го слагай. Ще стане прекрасна сватба, с или без тях, така или иначе Wink
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 25, 2012, 14:05:48 »

Да не ти пука! Ако искаш се опитай да им обясниш, че за теб е много важно да са в тон (защото явно не го знаят или не им пука).
П.С Точно поради такъв тип "проблеми" не одобрявам избора на 3-4-5 шаферки.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #149 -: април 25, 2012, 14:18:30 »

Само така Весе - не им се връзвай. А това момиче, което не е като тях, може и само тя да ти е шаферка. На едни приятели на милото само сестрата на булката беше шаферка. Да ти кажа никой не разбра, никой от гостите не се занимава да гледа шаферите  tease
Весела сватба  wedding
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines