Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:10:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Veseto_87 - 12.05.2012г.  (Прочетена 118782 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 17, 2012, 10:03:49 »

Точно по Пиротска мислим да тръгнем довечера пък да видим какво ще стане. В коя част на Пиротска е магазина, понеже и на Стамболийски има?
Аз снощи започнах да правя бутониерките за гостите. Трябва да се срещна и с фирмата за украса да уточним цветовете и фото, видео, ДЖ...
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #61 -: април 17, 2012, 10:14:42 »

Магазина на Парушев на Пиротска се пада от ляво като тръгнеш от "Халите" посока "женския пазар" да речем средата на пешеходната.  smile (бяха мн любезни въпреки навалицата, когато бяхме ние)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 17, 2012, 10:29:43 »

Прясна информация от Пиротска 10 - казаха невролог и това е! Някои общини искали психодиспансер, но за София вече навсякъде искат невролог! Да знаят и другите булки, че няма нужда да се ходи до психодиспансера.
Tsutsi, тази клиника, която си дала изобщо не е на Пиротска 10 и няма нищо общо с мястото, където се записва за граждански брак. Да не би да си имала нещо друго предвид?
П.П. Търся си и някаква чанта-портмоне за моминското парти. Турско синя на цвят. И да не е скъпа, защото иначе обичам големи чанти и тази вероятно никога вече няма да я ползвам! Моля, помагайте.
« Последна редакция: април 17, 2012, 11:15:44 от veseto_87 » Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 17, 2012, 12:02:34 »

Веси за спортно-елегантно виж и тук...има магазин в The Mall
http://shop.denyl.com/?lang=bg&p=details#/?id=2104 smile
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #64 -: април 17, 2012, 13:02:16 »

Веси, а този невролог пак ли е към личната в поликлиниката, или се ходи отделно някъде? Личната беше ли наясно за медицинските за граждански брак? чудя се към кого да се обърна- Пиротска, Красно Село или личния лекар, все си мисля, че последният ще знае най-точно какво е нужно...
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 17, 2012, 13:16:35 »

Ехо да се намърдам и аз в темата smile Веси говорих с моята лична лекарка и тя ми каза, че се купува медицинско за гр. брак (от книжарница) и се попълнва от нея. Обадих се и в нашата обредна зала "Оборище" и жената ми потвърди, че във всички зали приемат медицинско, което е бланково и е попълнено от личната лекарка. Това разбрах днес аз. в Четв. рано рано мисля да го отметна това.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 17, 2012, 13:38:56 »

Личната лекарка каза, че трябва Васерман и психодиспансер, обаче от Пиротска 10 и Красно село ме увериха по два пъти, че вече искат консултация с невролог и васерман, а не бележка от психодиспансера. Звъннете на Пиротска 10 и ще видите какво ще ви кажат. Явно нещата са нови и не става само при личния лекар!
Иренка, медицинското наистина е бланка, но заключението от личния лекар се вписва чак след другите консултации.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #67 -: април 17, 2012, 15:39:18 »

Здрасти Весе , как не е същата клиника?  huhhuh.gif Ние там ходихме да питаме. Защо не си направите едно при невролог и едно от психото да ви е мирна главата?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 17, 2012, 15:43:26 »

Тази клиника, към която си дала линк се казва Клиника Пиротска и изобщо не се намира под Столичния дом за радостни обреди. Затова попитах. При невролог, нали се ходи с направление и дианоза? Ние в случая как да отидем, да платим  частен преглед заради един печат ли?  angry angry angry
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #69 -: април 17, 2012, 15:48:40 »

Нали не се учудваш, че ще ви одерът за един фиктивен преглед? Съвсем по нашенски...Една колежка се ожени наскоро и си направи мед свидетелства в Токуда, 100 лв са им взели и ги направили за час.  crazy
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 17, 2012, 15:50:24 »

Ааа, не се учудвам, ама все си мислех че трбва да е някак по иначе, така да се каже. Тоест, поне да може някой да мо каже да отида там и там. Това, което ми казаха със сигурност е че не трябва да хода в психодиспансера.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #71 -: април 17, 2012, 15:58:24 »

Уф...егати сложното  huhhuh.gif Толкова ли е трудно да се каже в прав текст кво му е нужно на човек,като документи и къде да си ги извади. Иначе като стане дума за даване не пари е ясно колко точно  diablo nea
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 18, 2012, 08:48:36 »

Ние купихме вчера на милото на брат му панталон и риза. Такива спортно елегантни, много са хубави. Ама той горкия, такъв дребосък е, направо изчезна в черния панталон! И продавачката ми вика: "Харесвате ли го?" И аз: "Не! Много е дребен и кльощав!" И смях...
Днес на обяд ще ходим до Пиротска 10, да видим дали ще направим нещо с медицинските.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 18, 2012, 12:32:49 »

Момичета от София, малко полезна информация. Връщам се от Пиротска 10. Там на първия етаж, под мястото, където се записваме за гражданско, има клиника и там правят направо медицинските. Не се ходи никъде на друго място. Взимат ти кръв и за половин час сте готови. Не се ходи в пхиходиспансера. 30 лв. струва за двамата.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #74 -: април 18, 2012, 12:53:23 »

Веси мерси за полезното инфото  give_rose Другия месец и ние ще правим това.  smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines