Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:54:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Veseto_87 - 12.05.2012г.  (Прочетена 118770 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 12, 2012, 15:33:19 »

Аз знам, че се правят кръвни изследвания - СПИН,Васерман,Хепатит, медицинско от личен лекар, чиято бланка е малко по-различна от другото, и бележка от психодиспансер  pardon Но явно в София е по-различно  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 12, 2012, 17:34:51 »

Честита тема и от мен Сватбаааа Пожелвам ти спокоен и пълзотворен месец!
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 12, 2012, 18:15:23 »

Точно това си мислех и аз. Когато започнах да пиша във форума, течеше трескавата подготовка за вашата сватба! А сега ето те и в моята тема. Благодаря ти, че се включи!
Цветовете ни са зелено и жълто, повече зелено.

Много се радвам че съм тук в твоята тема  give_rose Аз ти благодаря,че споделяш с нас един от най-вълнуващите моменти от живота на един човек с нас! По този начин и ние който вече сме изживяли тези трепети можем отново  да ги изпитаме по някъв начин  kiss2
Зелино и жълто звичи много свежо и пролетно-лятно  Bravo Много ми допада.Извинявай,че така те разпитвам но бих искала да те попитам на какви цветя си се спряла за букета /имам слабост към булченските букети/ сигурна съм,че ще е в тон с цялата концепция!

 Offtopic на мен точно тава ми харесва в теб,че казваш каквото мислиш!Когато някой иска мнение не те е страх да изкажеш твоето  good
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 12, 2012, 18:16:20 »

Личната лекарка каза, че не знае за никакъв невролог, само васерман и психодиспансер. Вече се обърках тотално! Тия искат невролог, тя вика - не е така...
Мяука, за букет не знам още. Ще нещо обикновено. В смисъл само цветя, вързани с нещо. Не искам тежък букет с пиафлора (дано не бъркам думата). Иначе за украсата - концепцията ми е бели покривки със зелени тишлайфери по средата, бели калъфи със зелени панделки и жълти цветя по масите. Цветята ще са във вазички около 20 см. високи, със зелена и жълта изкуствена тор, от тази която е като желе. Не се притеснява да ме питаш. Нямам нищо против да разказвам. smile


А ето ги и обещаните снимки на обувките за моминското парти:



П.П. Качвам някои неща в галерията?
« Последна редакция: април 12, 2012, 18:39:11 от veseto_87 » Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 12, 2012, 19:09:19 »

Честита темичка и от мен Весе  smile smile smile smile smile smile yahoo yahoo yahoo
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 12, 2012, 19:14:23 »

veseto_87, днес попитах личната - взема се 2 медецински за брак от книжарницата - отива се в лаборатория за кръв, от там при психиатър, а от там при личната да ти завери медецинското ... Поне в нашия град е така, но попитай и ти, може при вас да е друго .. Wink
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #51 -: април 13, 2012, 12:14:28 »

Охо Весе наближава и твоя ден  danceg Честита темичка. Ние ще си правим медицинските на Пиротска 10, правят всякакви изследвания за сватбатар питай ги там. http://www.pirotska-clinic.com/
Моят тюл за късметчета го купих от един магазин на ъгъла на бул. Прага и бул. Пенчо Славейков. Първоначално и аз исках зелен тюл, но после реших да взела шампанско и да го вържем с зелена панделка - панделки можеш да намериш на Женският пазар, улицата от Халите ул. Екзах Йосив.
Там тюла струва 7 лв /метър. От един метър ние направихме 33 късметчета. След това тръгваш по бул. Прага, има магазин за всякакви кошници и тем подобни от ракита. Може да си купиш и кошницата и да я украсиш. Това е от мен за сега.  give_rose give_rose give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #52 -: април 16, 2012, 16:57:44 »

Ето я темата smile Честито, Весе! Почвам да се вълнувам от сега smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 17, 2012, 08:06:07 »

Здравейте. Завръщам се след почивката и почвам пак трескавата подготовка!
С тия изследвания не знам какво да правя в крайна сметка. Един казва едно, друг друго! Днес отиваме за костюм на милото на брат му. Дайте някаква идея къде да намерим нещо по-спортно елегантно.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 17, 2012, 08:10:28 »

Аз харесвам спортно-елегантните костюми на ROLLMANN и на Pierlucci. Ние към тези две марки сме се ориентирали. give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 17, 2012, 08:13:08 »

Аз харесвам спортно-елегантните костюми на ROLLMANN и на Pierlucci. Ние към тези две марки сме се ориентирали. give_rose
Благодаря, Инлов. Какви са цените там?
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 17, 2012, 08:18:39 »

Веси аз сега чувам за такива неща за медицинските .При нас когато ги вадихме беше само в една частна клиника да си направим васерман и след това при личната да ни ги подпечати и напише .Не сме ходили на невролог психиатър и така нататък но явно във всеки град е различно.Успех в оставащите дни
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 17, 2012, 08:20:27 »

Ами за ROLLMANN преди около 3 седмици харесах за около 350-400 лв хубав костюм. В Pierlucci бяхме преди Коледа във Варна последно, така че едва ли ще бъда полезна с цените, но гледахме два косюма в порядъка на 500-550 лв.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 17, 2012, 08:26:47 »

Веси ето ти два сайта от който съм доволна като качество  http://www.aggressor.bg/index-1.html  http://www.paruchev-plovdiv.com/
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #59 -: април 17, 2012, 10:01:20 »

Привет  give_rose
И аз препоръчвам Парушев, костюма на бъдещия съпруг е от там за 250лв. и е мн хубав. Неговия е традиционен, но има и спортно елегантни. На Пиротска има магазин. Успех!  smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines