Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:59:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Veseto_87 - 12.05.2012г.  (Прочетена 117605 пъти)
 
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 12, 2012, 11:38:21 »

veseto_87 мила преди повече от 5 месеца ти писа в моята сватбена тема и казваше,че остава многооо до вашия голям ден но ето,че времето мина неусетно и дойде ред аз да пиша в твоята тема  goody Наслади се на оставащите дни от подготовката и нека 12.05 да е най-щастливият ви ден изпълнен с много положителни емоции и усмивки  give_rose
Исках да те попитам какви ще са основните цветове на сватбата?

За медицинските на нас ни искаха заверка от личен лекар,Васерман и заверка от Психиатър.Всичко стана много бързо и безпроблемно.Валидни са един месец, вече може да си ги изкарате.Успех  Good luck
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 12, 2012, 11:55:24 »

Точно това си мислех и аз. Когато започнах да пиша във форума, течеше трескавата подготовка за вашата сватба! А сега ето те и в моята тема. Благодаря ти, че се включи!
Цветовете ни са зелено и жълто, повече зелено.
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #32 -: април 12, 2012, 12:49:19 »

Веси, според мен неврологът е едно от нещата, които личната вписва в медицинското. Щом не искат бележка от психото,значи отиваш при личната/частен лекар, попълват ти докумнта, боцкат ви за кръв и на другия ден с резултате отивате да вземете вече пълното медицинско. Не мисля, че има реален отделен преглед при невролог. Но питайте личната за всеки случай.

Пиши после какво е станало,че и на нас ни предстои другата седмица, а и ние сме в Красно село smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 12, 2012, 12:50:41 »

Ами още довечера ще мина през личната да видим какво ще ми каже и ще споделя.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #34 -: април 12, 2012, 13:36:49 »

Веси, ние като подписвахме си направихме медицински в този лекарски кабинет дето е на Пиротска 10 ли бяха "Радостни обреди?". Та на долния етаж има един медицински център - взеха ни кръв и след 1 час бяха готови и 2те медицинки, мисля, че общо струваха 30 лв...
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 12, 2012, 14:18:17 »

Лелееееееее Веси, дойде време и за твоята темичка!!! Още си спомням как се появи тук, а вече си сватбен шаман blum Честита темичка, мила! give_rose give_rose give_rose Желая ти само прекрасни неща около подготовката и още по-прекрасни на големия ден gu6 Ти си едно от момичетата тук във форума, за които с нетърпение чакам да дойде денят на сватбата и се вълнувам заедно с вас по подготовката й. Много ми харесват цветовете, които сте избрали за сватбата и нямам търпение да видя на снимките как ще изглежда всичко. Спомням си също, че моделът на поканите ви беше като нашият, но в зелено и жълто хихи.
А за медицинските - моят съвет е вместо да се лутате, първо питайте личната си лекарка и тя ще ви насочи най-добре good
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 12, 2012, 14:27:20 »

m0onlight, благодаря за милите думи, защото заради острия си език май нямам много фенове във форума.  blum Това в кръга на шегата!  Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 12, 2012, 14:29:25 »

Хехехе мила, какъв остър език, за какво говориш? Ако имаше остър език, щеше ли да имаш вече 3 страници в твоята тема, пълни с пожелания и то само от днес!!!  Wink
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 12, 2012, 14:40:18 »

Днес се обадих и се консултирах с личната за това медецинско, което се взима от всяка книжарница, но има разлика от мед за работа (отиваш и казваш медецинско за брат и ти го дават). А относно това какво е необходино - тя ми каза - минавате, давате кръв, от там при психиатър и от там при личната се връщаш да ти завери медецинското и сте готови Wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 12, 2012, 14:42:30 »

Явно не навсякъде е така. Изрично попитах. Казаха ми от ритуалната зала - консултация с невролог. Никой не ни иска психиатър. Повече няма да се повтарям. Ще питам личната, дано е наясно.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 12, 2012, 14:49:19 »

Според мен просто си изказваш мнението..това не е остър език.. такаа че продължавай смело...  give_rose Wink blum
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 12, 2012, 14:52:45 »

Благодаря за подкрепата на всички Ви!
Моля, момичетата, които вече са купували тюл за късметчетата, да споделят дали може да се намери тревисто зелен тюл някъде. Още се чудя и каква да е бройката на късметчетата.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 12, 2012, 14:56:10 »

Веси за тюла не мога да помогна.. но за късметчетата ..мойте гости ще са около 100 и си мислех поне - 30-40 да има...знам че на всеки много му се иска да си хване един  tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 12, 2012, 15:13:54 »

по магазините не се сещам, само един сайт, ама там искат да се регистрираш,ако не те мързи, даже ги има изрязани .
http://www.textilia.bg/wedding/index.php?cPath=39
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 12, 2012, 15:17:29 »

veseto_87, принципно късметчетата трябва да отговарят на годините на булката.  pardon
Тюл в зелено трябва да има тук:
http://www.aegeanparadise.eu/    Good luck
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines