Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 23:56:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Veseto_87 - 12.05.2012г.  (Прочетена 121798 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: май 08, 2012, 07:41:36 »

Веси, според мен ако ти попаднат такива неща (старо,синьо,назаем) няма нищо лошо, ама умишлено човек да се чуди какво да вземе- няма нужда.

emetoem , остава да върнеш на майка ти перлите след сватбата и ще си имала и нещо назаем  blum
Ама по-добре си ги задръж и майната и на американската традиция  ROFL
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #256 -: май 08, 2012, 07:46:59 »

Веси, как си? smile Още малко остава heart
Аз чак се успях да се включа, но прочетох малко назад  и разгледах снимчиците - всички неща ми харесват, но най се кефя на късметчетата и бутониерките. Късметчетата са мнооого свежи с този тюл, а на бутониерите много ще се зарадват гостите, че не са традиционните розички. Моите бяха такива и много им се изкефиха и до последно ги носиха! Пожелавам ти приятни и спокойно оставащи дни, дано нямаш много ходене насам-натам give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 08, 2012, 08:00:26 »

Веси, до сега наваксвах с темата ти - много красиви неща си сътворила! А етикетите за алкохола са супер! Остават съвсем малко дни и до твоя голям ден! Пожелавам ти това да е най-вълнуващият, емоционален и щастлив ден в живота ти!  give_rose
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 08, 2012, 08:49:04 »

Веси, за традицията "нещо ново, нещо старо, нещо синьо и на заем .. " спазвах я, но при мен се получи много спонтанно, сега ще кажа защо ... ново - роклята, старо - бели прашки,които купих за сватбата,изпрах и пробвах, за да се уверя, че това е моето бельо, нещо синьо - още при купуването на жартиера имаше синичко ... а нещо на заем, аз не бях се и сетила до самия ден. Мои приятелки само ми подхвърляха, че трябвало и нищо ... и минути преди да влязат да ми вземат моя пр-ка ми пъхна едно огледалце. На нищо от това не държах,но получих ... единствено на червеното конче, което беше благословено и вързано от моята баба,защото адски урочасвам smile Още малко и при теб ще дойде емоцията и ще видиш как ще те обземе и в един момент ще спреш да мислиш за дребните неща, а те с помощта на родители и приятели (шаферки) ще си дойдат на мястото smile
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #259 -: май 08, 2012, 10:15:09 »

Аз не мисля да я спазя тази традиция, не ми се мисли и тъй като си обърках жартиера и ми дойде чисто бял. Трябва да му шия нещо синьо и т.н.  nea  huhhuh.gif май не ми се занимава  pardon
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: май 08, 2012, 13:33:51 »

Весе, как си, като има по-малко от седмица до сватбата  yahoo Има ли пеперудки в стомаха?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: май 08, 2012, 14:48:15 »

Как да ви кажа...От тичане напред назад май не остава време за пеперудки!
Та по тоя повод, я кажете откъде мога да намеря бели пера? Такива дето са като истински, а не цяла лента на тел. Обиколих цветната борса, но имаше само розови.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: май 08, 2012, 14:52:03 »

Джъмбо? Слънчоглед? Само предположения, не съм виждала наскоро. Преди много време в един магазин на Илиенци имаше нелоши копия.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 08, 2012, 16:24:36 »

Ето Веси разгледай тук, http://naborsata.com/shop/view/82/2/Dekorativni_pertsa.html   smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: май 08, 2012, 17:32:32 »

Мерси, но няма бяло.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 08, 2012, 20:45:26 »

Не съм видяла, че няма бели, ето реванширам се
http://fashionideas.eu/product/636/pera-marabu.html тук в падащото меню на цветовете пише, че има бяло smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #266 -: май 08, 2012, 21:03:06 »

Веси, сестра ми ми е купувала бели перца от слънчоглед.....аз ще се пробвам да се занеса утре дотам по мои си задачи, и мога да проверя и питам за перца, ако искаш smile
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: май 08, 2012, 21:36:06 »

  За традицията.. и п ри мен  се получи без д а искам,колата  беше  назаем,син  ми  беше  жартиера и т.н.Както  се  случи,все  пак  както  каза  една  др  булка по-надолу има и  български  традиции:)
напълно  съм  съгласна с  теб,че  от  задачки  време  за  пеперуди не  остават.Мен ме  разтресе  вечерта  преди  сватбата  и  на  сутринта.Така ме  държеше  докато не  облякох роклята.После  всичко си  тръгна  като по-вода и  се  наслаждаваш  на момента:))
С  нетърпение  и  теб  те  чакам да  те  видя  булка danceg
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #268 -: май 08, 2012, 23:47:43 »

Весе, желая ти прекрасно, вълшебно изживяване и страхотен купон, от все сърце! До тук - каквото си направила, направила. Сега почивай, релаксирай и се отпусни. Не мисли нито за синьо, нито за старо, нито за това, че за последно си госпожица и всякакви други такива. Това е дългоочакван момент, наслади се на последните мигове на очакване.  good И се върни тук да ни разкажеш и покажеш снимки, когато си отпочинеш добре и изживееш пълноценно всичко, в това число и отврянето на подаръците1  danceg blum give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: май 09, 2012, 09:36:49 »

Ново 20! Май и кумата няма да може да дойде на моминското, супер! Има наистина сериозно оправдание, но все пак...След другата приятелка, която ще ходи на рожден ден на дядото на гаджето си  crazy оставаме 4! Но няма да се ядосвам. Явно ще трябва да се забавляваме като 40!
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines