Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:28:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ"  (Прочетена 162703 пъти)
 
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: септември 09, 2012, 12:34:28 »

fiibi_bg и ти не се напрягай излишно с така наречените от теб излишни спорове, аз лично не мога да изкажа мнение защото смятам, че изобщо не съм компетентна...Надявам се, че си добре и че скоро ще излезеш от болницата и всичко ще е наред smile
   Да споделя малко инфо за нас, намерихме лекар, който да ме следи, направиха ми всички изследвания и сега ще чакаме разултатите. Казаха ми термин 01.04.2013г., но по "хартиени" изчисления излиза, че трябва да съм в 11-та седмица, а на ехографа показа 9-та и половина, така че казаха, че по-натам може и да се преизчисли термина. "Бобчето" е вече 2.81см и има добра сърдечна дейност smile Е това е от мен момичета smile
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #466 -: септември 09, 2012, 13:03:29 »

права си fiibi, извинявам се
ще контролирам повече изблиците си при следващ път (още по добре ако няма такъв), мъжа ми все повтаря да броя до 100 преди да кажа нещо, но уви стигам до 10 и почвам  pardon

Ти се оправяй, пази си силите и не се напрягай повече с нас, ще чакаме хубави новини  give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #467 -: септември 09, 2012, 13:40:42 »

здравейте, мами....много сте изписали от последното ми влизане....
Добре дошли на новите мами при нас - леко бременеене и пухкав сладичък финал накрая.....
Мила fiibi_bg, сви ми се сърцето като прочетох, че си в болница.....стискам палци и се моля бързо да се възстановите с малчо, да се приберете вкъщи и да сте спокойни и без проблеми до заветния декември...нали знаеш, че ти изпращам цялата си положителна енергия и сила ....силна прегръдка от нас с бебка за вас smile А ти не забравяй да ни информираш за състоянието си, моля те.
Иначе, аз ще подмина спора ви тук....не обичам да се намесвам, такава съм си....само ще споделя, че ние сме добре и от другата седмица започваме да мерим тонове....бебка е много активна и рита всички на поразия....аз продължавам да съм в еуфория, да правя списъци и да планирам покупки....желая ви на всички да сте толкова щастливи като мен (дори и повече) и да си прекарате последните месеци от бременността в добро здраве и свежо насторение  chee
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: септември 09, 2012, 13:45:11 »

fiibi_bg, пожелавам ти скоро да те изпишат и всичко с бебето и теб да е наред! Мисли положително give_rose

Между другото, някой знае ли кога е термина на Румяна, защото ми се искаше да направя нова тема и на първа страничка да има списък с бъдещите мами тук, но тя няма нито лентичка да сметан сама, нито е писала някъде дата crazy crazy

Колкото до спора - наистина много грозно се получи, че последните няколко страници от темата са запълнени с него, но.... ако трябва съм честна, аз още и преди в другата тема, както и тук сега проследих ясно мисълта на lawyer и изобщо не съм си и помисляла, че тя иска да каже, че от запек може да "изпадне бебето". Във всеки един пост тя го обясняваше подробно това, но просто наистина повечето се бяха хванали за едно и това беше......четене между редовете....В крайна сметка, тя се включи, за да ни предупреди, че има и такива случаи и да ни бъде от полза. Нямаше смисъл от последвалите нападки и спорове, които с нищо на никой не бяха полезни.

Пожелавам на всички приятна неделя и много усмивки!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: септември 09, 2012, 21:36:52 »

Фийби лежи си мила, представяй си как по-бързо минава времето и срещата с беборан наближава! стискам палци скоро да сте си в къщи, защото няма причина да седиш в болницата - аз като бях в болницата имах късмета да имам читава компания, та въпреки депресиращия факт, че стоя там, някак си беше смекчен, дано и при теб нещата са така .. когато можеш ни навестявай, за да ни разкажеш как се чувстваш и какво се случва с теб, а ние няма да спираме да ти изпращаме положителна енергия! много прегръдки за теб и бебчо!
Фиби важното е, че сега нещата са изяснени smile
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: септември 10, 2012, 02:52:18 »

Фиби, съжаляжам, че се е получило така при теб, но вярвам, че ще се въстановиш скоро. Наистина спокойствието по време на бременността е много важно и по възможност е хубаво да избягваме всякакъв вид стрес.
Спорът за мен е безмислен и е хубажо да не се чете само между редовете.
Иначе ние сме добре, вече съм в 10 седмица. Дните са ми смесени- понякога съм изпълнена с енергия и апетит, а след това дни, в които едва ставам от леглото. Предстои ми да са се срещна с акуверките, които ще ме израждат (стига всияко да е ок де) и така.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: септември 10, 2012, 09:11:54 »

Леле, като изчетах колко много е изписано и то в безсмислени и прехвърлени спорове се ужасих. Ужасих се, защото  мислех, че този форум е пълен с положително настроени момичета, аз и затова пиша в него, а то , какво се получава. Яростен спор от друга тема се прехвърля изкуствено в тази. Лойер споделя едно изречение и изведнъж се исипват коментари по предишните и постове в друга тема. И най-важното е е тези 2 страници коментари с нищо не допринасят за нашата тема. Искаше ми се да има само положителни неща тук или поне ние да не допринасяме за отрицателните. Освен, че 2 дни прекарах в притеснения дали ми се скъсява шийката, друго не направих,  но това си е мой проблем.
Фийби миличка, стиксам ти палци всичко да е наред при теб, със системите ще се стабилизират нещата.
 Веси, писах ти на лични- терминът ми е 19 Декември.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: септември 10, 2012, 14:50:29 »

Fiibi_bg, стискам палци всичко да е наред! Само спокойствие и пълна почивка и ще се оправиш  give_rose
roumyana, съгласна съм с теб, всички прекалихме, но идеята ми беше само да дам съвет на момичетата да си търсят всички видове прегледи, нищо повече sad Ти се следиш при Ямаков нали? Той е добър специалист, не се притеснявай, всичко ще е ок... имам познати, които бяха при него и са супер доволни, каквото трябва си проверява  good
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: септември 10, 2012, 16:43:04 »

Здравейте мамчета, реших да направя нова тема, като в нея съм включила и списък на бъдещите мами, записани в тази. Надявам се да ви хареса. Термините съм ги взела от вашите постове или лентички, ако на някоя не й  е точен, моля да се обърне към модератор за промяна, защото аз няма да мога да коригирам нищо. Ето я  и темата : http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,33777.new.html#new
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines