Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 07:41:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Поднос за брачни халки  (Прочетена 97563 пъти)
 
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #135 -: май 18, 2013, 06:13:30 »



Само се добави цветето от горе, иначе това е от тези грозните китайски кутийки
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: май 18, 2013, 10:13:23 »

Ооо, ra4e1 ако знаеш колко ми помогна и каква страхотна идея ми даде. Кутийката е страхотна. Ще си взаимствам идеята от теб, защото и ние си купихме една кутийка за 1 лв и се чудихме как да я направим, но просто ме вдъхнови. Благодаря ти!  give_rose
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #137 -: май 18, 2013, 15:17:24 »

Моля:)
Нали знаеш че понякога красотата се крие в простите и лесни неща:)
Винаги може да добавиш нещо и да играеш с цветовете и накрая няма да ти е 15лв например като в магазина give_rose
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 25, 2013, 13:04:09 »

Здравейте мили дами  give_rose
Някой знае ли от каде мога да си купя малка клетка (кафез) - бял. Исками се халките да са в кафез украсен. Намерих 1 такъв, но се оказа че няма вратичка и няма как да се вземат халките, по време на ретуала!
Темата ни е с гълъби и перли, за това ми се щеше да е нещо интересно!
Помагайте момичетаааа smile pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 25, 2013, 13:16:54 »

в джъмбо провери ли ?
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 25, 2013, 20:28:02 »

в джъмбо провери ли ?
Точно там видях този без вратичката sad  намерих 1 в интернет, но ми идва много като парички. Отчайвам се вече  SUICIDE
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 26, 2013, 22:23:06 »

Беберона, не можах да разбера защо е проблем, че няма вратичка? smile Няма как да се промуши ръка в кафеза ли? smile Сори за въпросчето, ама наистина не съм в час  blum Ако е така не може ли по някакъв начин да се премахне част от клетката за да може да се бръкне вътре? smile
Иначе аз се радвам че намерих тази темичка, защото почерпих идея за нашата поставка за халки  danceg С пиафлора ще я направя като футболен терен  yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #142 -: юни 27, 2013, 06:08:42 »

И аз погледнах в един магазин "Рови, рови", обаче на кафезите не им се отварят вратите.
Защо не помислиш поставката да е като гнездо? Ако пък наблегнеш на другата част от темата - перли, може да сложиш пръстените в мида.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #143 -: юни 27, 2013, 08:59:07 »

Кафеза може да има и отрицателна конотация - че след брака слагате халките и край на свободата.

Има един голям магазин за изкуствени цветя и всякакви декорации след Руски паметник. За сьжаление не живея в София и не си спомням нито улицата (големия булевард, който води кьм Княжево), нито името на магазина. Там може да се намери нещо подобно.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 27, 2013, 09:08:18 »

Кафеза може да има и отрицателна конотация - че след брака слагате халките и край на свободата.

Има един голям магазин за изкуствени цветя и всякакви декорации след Руски паметник. За сьжаление не живея в София и не си спомням нито улицата (големия булевард, който води кьм Княжево), нито името на магазина. Там може да се намери нещо подобно.
Този ли имащ предвид http://www.flora-com.com/, пада се срещу Пирогов.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #145 -: юни 27, 2013, 09:17:41 »

Мисля, че да.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 27, 2013, 11:27:26 »

Беберона, не можах да разбера защо е проблем, че няма вратичка? smile Няма как да се промуши ръка в кафеза ли? smile Сори за въпросчето, ама наистина не съм в час  blum Ако е така не може ли по някакъв начин да се премахне част от клетката за да може да се бръкне вътре? smile
Иначе аз се радвам че намерих тази темичка, защото почерпих идея за нашата поставка за халки  danceg С пиафлора ще я направя като футболен терен  yahoo

Да мила, не може да се вкара ръка за да се вземат халките. Толкова много да ми харесва идеята.
Аз не съм от София  inaxastra ,  от Бургас съм, но разгледах и сайта който сте дали и няма. Не съм проврила само в Бриколаж и в Баумакс. Дано намеря нещо там, че като си наумя нещо и после  GROAN GROAN GROAN
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 27, 2013, 12:08:29 »

Няма ли да стане, ако вземеш една от тези, които не се отварят и с клещи /Ако пръчицие на са много дебели/ да изрежеш дупчица, през която да може да се провре ръка?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 27, 2013, 12:13:10 »

Да мила, не може да се вкара ръка за да се вземат халките. Толкова много да ми харесва идеята.
Аз не съм от София  inaxastra ,  от Бургас съм, но разгледах и сайта който сте дали и няма. Не съм проврила само в Бриколаж и в Баумакс. Дано намеря нещо там, че като си наумя нещо и после  GROAN GROAN GROAN
тия имат врати, не е зле да ги питаш за цени по тел, ако ти харесват:
http://www.textilia.bg/wedding/product_info.php?products_id=1694

ето и тук украсен даже:
http://art-tochka.com/product/637
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 27, 2013, 13:05:38 »

ratatui това мисля и аз мила да направя, ако не намеря с врътичка. Другия ми вариант е фенер, от тия за градината и да му направя на него дъно (те си нямат, за да се вкарва от там свеща )
emmmmmy благодаря ти, ще разгледам!  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines