Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 13:42:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Поднос за брачни халки  (Прочетена 97705 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #60 -: юни 22, 2008, 12:11:23 »

Завързани са с панделката. На всички модели, които съм виждала е по същия начин. Но и всички модели, които съм виждала са били в същия дух де. Предполагам, че има и други варианти  pardon
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 23, 2008, 09:44:53 »

Ние  пък като Didda ще бъдем с цветя .... ще сложим халките си върху слънчоглед от по - големите - нали сме със слънчогледкова тема  pardon

Още не сме измислили само върху какво да сложим самото цвете .... scratch one-s head
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 23, 2008, 10:00:14 »

Аз мисля нашита да са си в кутийката. Има ли някакво правило да са в кошничка или на възглавничка?
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 23, 2008, 13:28:20 »

Нашите ще са в кошничка


* koshnichka_halki.jpg (50.14 KB, 1050x1152 - видяно 477 пъти.)
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 30, 2008, 06:57:56 »

Ето го и нашия поднос за халките!  yahoo yahoo yahoo най-най-най


* Nashia podnos za halkite.jpg (63.22 KB, 350x452 - видяно 401 пъти.)
« Последна редакция: юни 30, 2008, 07:01:49 от didda » Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 30, 2008, 07:01:27 »

И пак, и пак   tease


* I pak podnosa.jpg (70.67 KB, 480x375 - видяно 663 пъти.)
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 30, 2008, 07:05:17 »

E това е най-свежарското и красивото нещо, което съм виждала! Диди, направо е супер, поздравявам те за избора!  Bravo
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 30, 2008, 08:48:06 »

Нашата ще бъде направена от мен  Bravo една малка кошничка,която ще украся в бяло-органза или пък по-плътен плат, ще я накъдря, ще има розови и бели рози-направени от плат, ще поставим халките на една възглавничка..предполагам ще стои добре...като я направя ще кача снимчици обещавам.... good
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 02, 2008, 06:36:24 »

Зависи от цветята и как е направен. Моят още си стои в нас супер свежарски, но отдолу има гъба, а и орхидеите, и хризантемите са от по-издържливите цветя  good
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 11, 2008, 19:29:20 »

тези с живите цветя са разкошни ако се бях сетила по рано нямаше да се мъча да си шия възглавката:)ето какво се получи, малко е голяма... ама нищо:)халките ще са вързани с по - дългите панделки


* DSC00680.JPG (16.98 KB, 640x480 - видяно 413 пъти.)
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 13, 2008, 11:14:20 »

Аз съм решила нашите халки да са в изкуствен слънчоглед, ама сега като се замисля, може и в истински, ама пак си мисля, че трябва да се вържат с панделка, за да не падат.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 14, 2008, 07:04:26 »

Kiksi някъде гледах такъв сланчоглед, и халките бяха като закачени (закрепени) на две красиви топлиики!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 18, 2008, 20:51:59 »

Ние  пък като Didda ще бъдем с цветя .... ще сложим халките си върху слънчоглед от по - големите - нали сме със слънчогледкова тема  pardon

Още не сме измислили само върху какво да сложим самото цвете .... scratch one-s head

Герка и нашите са в слънчоглед, ама изкуствен, сега като се замисля май щеше да е най-добре да е естествен, ама свърши вече, направих го.

Та значи изрязох едно кръгче от картон, като табличка, малко по-широко (с 1 см) от размера на слънчогледа, едва се подава изпод него, но му дава стабилност.

Кръгчето облепих в някаква златиста хартия, която ми беше останала от някъде и отгоре му залепих слънчогледа със силикон, мисля, че и естествено цвете пак ще стане да се залепи със силикон, защото флористката ми залепи естествените цветя за косата така на фуркетите, със силикон.

Друго не можах да измисля, но определено не стои лошо и дава стабилност на цветето. Ще го снимам и него тези дни.
А вместо да ги вързваме с панделка, милото измисли да направи две резки в средата на слънчогледа и директно ги пъхаме там и стоят стабилно, като в кутийка за бижута.
За топлийки и аз не се бях сещала, но и това става като вариант.
Така че можеш да пробваш.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 19, 2008, 10:44:16 »

Няма ли как да се използва естествен слънчоглед,чиято дръжка е обвита изцяло в празнична панделка и отгоре на цвета да са закрепени халките по някакъв начин?
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 20, 2008, 09:41:19 »

Момичета ето и няки идейки от мен smile Аз вече си имам но ....


Майче, това първото го имаме у дома- подари ни го един приятел, който живее в Щатите.  *YAHOO*НО всъщност пръстените са "запоени" за една плоскост, тоест не можеш да ги подмениш- и те са изкуствени, от пластмаса.  Girl_hide

А относно подноси от живи цветя-това бяха нашите- във форма на сърце, но не съм качвала снимка, на която да се вижда формата всъщност.  Girl_hide


Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines