Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 20:25:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 21 -ва част  (Прочетена 218698 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #105 -: април 30, 2012, 20:13:36 »

 Nebulka, не знам дали тези рокли имат нещо общо с това, което търсиш. Първите две са памучни, за третата не знам, но пък е интересна.



И две по-неофициални и изчистени ленени рокли.

« Последна редакция: април 30, 2012, 20:30:57 от michelle » Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #106 -: април 30, 2012, 20:46:53 »

Ау, да, michelle, чудесни са! Разкошни! Много ти благодаря! smile Ей сега ще си ги изучавам в детайли!
Активен
dodo4
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #107 -: май 01, 2012, 13:51:30 »

Да си кажа и аз - взех си роклята и е много хубава... макар и да не отговаря 100% на мострата, която пробвах, съм доволна и щастлива. Като се снимам с нея ще кача да покажа lol)

И малко инфо за тези които се интересуват. Вчера минах край магазина на FEDE в София и имат разпродажба на мостри. Влязох и поразгледах- повечето ми се сториха, че са по 299лв.(има рокли, които бях пробвала и бяха по 1500- 2000лв. на нормална цена) Допълнително ако има корекции се плащат по 60 лв.(мисля, или нещо подобно). Предупреждавам, че самите рокли са пробвани (определено си личи), но моделите са разкошни и доста оригинални и платовете са страхотни-  само естествени коприни, дантели и прелестни цветя за украса. С едно добро химическо чистене, на тази цена мисля, че ако модела допада си заслужават.Ако правилно запомних, разпродажбата е до 27 май.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 01, 2012, 15:04:06 »

Додо, можеш ли да кажеш тази или тази рокля дали ги видя ( написала съм номера на модела)  и парички ако помниш?
http://fede.bg/index.php?option=com_fpss&view=slideshow&Itemid=483
( верде 1204 )
http://fede.bg/index.php?option=com_fpss&view=slideshow&Itemid=492
( si 1009 )

Мерси kiss2
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 01, 2012, 16:58:16 »

След дълги убеждения от страна на майка ми да облека 'нощница' успях да се преборя... тази седмица отивам да поръчвам мечтаното моделче smile
« Последна редакция: май 01, 2012, 17:26:33 от Bride2012 » Активен
dodo4
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #110 -: май 01, 2012, 17:01:02 »

emmmmmy,
за съжаление май не мога да съм ти много от полза. Като влязах,честно казано погледнах, тези рокли които си бях набелязала за себе си - от една колекция Your moments. За модела от Verde- мисля, че го имат- цветът е много характерен и се забелязва. Другия, също ми се струва, че беше там - но не съм така сигурна.
Първият модел Verde е от тазгодишната им колекция- така, че не вярвам да е от намалените. Когато пробвах рокли при тях (февруари) цените бяха между 1200 и 2000 лв. (но тогава още не бе излязла тази им колекция).
За другия - той е от по-стара и е възможно да е намален. Ако не е, вероятно е в същия диапазон.
За съжаление, не мога да ти дам по-подробна информация - не се загледах много подробно. Ако случайно минавам пак оттам, ще хвърля пак един поглед- но не знам дали ще е скоро.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #111 -: май 01, 2012, 17:14:44 »

 emmmmmy, и аз вчера минах през Феде - едната рокля, която си посочила не е намалена, защото е от последната колекция, но другата,Si 1009, мисля че я видях....или подобна на нея....
Момичета, имайте предвид, че роклите, които са намалени са мостри и са правени за дами с малки бюстове ...Освен това, както е споменала dodo4, някои от роклите определено са зацапани от пипане и пробване...
Дано някой успее да се възползва от разпродажбата, защото роклите наистина са прекрасни smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #112 -: май 01, 2012, 17:18:15 »

Докато съм писала поста сте ме изпреварили- сори за повторението....
Michelle, много ми харесва първата рокля, която си постнала...можеш ли да ми кажеш откъде е, моля те?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 01, 2012, 17:33:01 »

emmmmmy, и аз вчера минах през Феде - едната рокля, която си посочила не е намалена, защото е от последната колекция, но другата,Si 1009, мисля че я видях....или подобна на нея....
Момичета, имайте предвид, че роклите, които са намалени са мостри и са правени за дами с малки бюстове ...Освен това, както е споменала dodo4, някои от роклите определено са зацапани от пипане и пробване...
Дано някой успее да се възползва от разпродажбата, защото роклите наистина са прекрасни smile
Додо, Снежанке, благодаря ви !  give_rose
Мен ме касаеше повече лилавата, но щом е нова колекция- няма да се разкарвам, цената не ми върши работа smile.
Активен
dodo4
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #114 -: май 02, 2012, 20:03:51 »

emmmmmy,
напълно непредвидено, днес минах покрай феде. Лилавата рокля струва 1390, а другата е намалена на 299 лв. (ако не съм сбъркала модела) smile
Успех с роклите smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 02, 2012, 20:28:38 »

Много съм ти благодарна, значи не става, аз бях по за лилавата smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #116 -: май 02, 2012, 21:12:24 »

 Момичета, как завиждам на тазгодишните булки, че ще могат да си купят рокля на "Феде"! На мен това си ми остана голяма и за съжаление неосъществена мечта  :'( И сега бих си купила от тези намалените, ала какво ще я правя? Ех... blush
Snow_White , първите три рокли от предишния ми пост в тази тема са на BHLDN :
http://www.bhldn.com/
 Имат доста чаровни и интересни рокли  smile А и не само сватбени, също така и аксесоари и какво ли още не. Ако някой прецени, че го устройва, може да опита доставка от тях.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #117 -: май 02, 2012, 21:31:10 »

Благодаря ти, прекрасна  michelle, ще го прегледам сайтчето. Между другото,  Offtopic, ако имаш някой специален повод има и официални тоалети, някои намалени на по 100лв - можеш да се възползваш smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #118 -: май 02, 2012, 21:32:18 »

Къде е това Феде smile Аз май нищо не разбирам от шопинг  give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #119 -: май 02, 2012, 21:41:49 »

на Гладстон, в близост до книжния пазар на Славейков smile
http://fede.bg/index.php?option=com_content&view=article&id=75&Itemid=498
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines