Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 18:21:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 21 -ва част  (Прочетена 218656 пъти)
 
Mimito1
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #90 -: април 28, 2012, 21:42:57 »

Здравейте,извинявам се предварително ако някъде е коментирано,но искам да попитам дали някой е срещал рокля 3 в 1.такава е моята представа за булчинска рокля-да пада дългата пола и да става каса рокля.благодаря предварително! smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 28, 2012, 21:44:31 »

Има такова моделче в Сватбения център. На модна къща "Аз и ти е".
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #92 -: април 28, 2012, 21:56:38 »

И в Лита има поне един модел със сигурност. Цените са около 500лв.
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 29, 2012, 07:49:52 »

Да ви кажа поразмислих - полата идва доста претруфена... Май се влюбих само в това как стои корсета, надолу е като полярна мечка... да бъдем честни. Ще се търси още, в София как е положението?
« Последна редакция: април 29, 2012, 07:54:31 от Bride2012 » Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 29, 2012, 08:26:43 »

Помисли си, но според мен, ако има и едно нещо, за което да се съмняваш, не трябва да купуваш роклята. Трябва всичко в нея да ти харесва, трябва да има химия между вас двете...
Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 30, 2012, 09:35:35 »

Момичета, имам си рокля вече  danceg yahoo Когато ви казват ,че ще усетите, че е тя, това наистина е така. Просто в момента, в който я облечете сякаш така сте си  се представяли винаги. За това на всички, които търсят още - момичета, не се отчайвайте, тя е там и ви чака някъде! give_rose Снимка нямам, но в скоро време ще кача, за да я видите.
Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 30, 2012, 11:15:18 »

Благодаря  give_rose Да разбира се, че ще споделя.Изключително съм доволна от сватбено ателие Ванеса в Асеновград.Момичетата, които ме обслужиха бяха изключително любезни и с такова желание ме обслужиха.....Накрая, когато платихме роклята и ми я дадоха се събраха двете, за да ми пожелаят толкова хубави неща, че чак ме разплакаха.Наистина с кеф и удоволствие си тръгнах от там, а и адски щастлива, защото бяха достатъчно добри професионалисти, за да преценят какво да ми предложат. С две ръце ги препоръчвам, ако някой иска да отиде до там ще обясня как да го намерите.
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #97 -: април 30, 2012, 17:49:34 »

Сватбата ми е след два месеца и малко, ще е на морето и много ми се иска роклята ми да е нещо като памучно-ленена и с кафеникав цвят, като зебло. Даже не мога да го обясня. Такава рокля ще се шие, шивачката още не я познавам лично, но я харесах, защото направи чудесна рокля на моя приятелка. Обърнах интернет, за да намеря такива модели, и се оказа, че почти няма. Свалила съм две-три снимки на памучни и ленени блузи и ризи, много се надявам да ме разбере и да успее да си представи, каквото аз си представям. Виждали ли сте такива рокли? То сигурно отива към плажна рокля това, не знам?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 30, 2012, 17:53:31 »

Небулка, като плажна ми се вижда и на мен, да. АКо можеш, посочи цвета с някакъв линк, било то просто цветова схема или обувка или дреха, без значение.за да може да помогнем със снимки ако искаш, разбира се.
п.с нещо такова ли или по -тъмно, като шоколад?
http://www.buyme-bg.com/catalog/product_info.php?products_id=2458
« Последна редакция: април 30, 2012, 17:55:37 от emmmmmy » Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 30, 2012, 18:10:53 »

Nebulka Днес пробвах подобна в София, беше памучна, бежова с дандела по линията на бюста и отдолу, къса до над коляното. Хем 'лежерна', хем много хубава. Не си спомням името на магазина, но беше в Сердика център, ако ти върши работа мога да ти обчсня къде точно  smile

Аз днес трябваше да си взема моята рокля, но ми е широка и я оставих да я стеснят - аз си мислех че съм напълняла, а то се оказа че даже съм отслабнала  blum Не знам защо, но днес като я облякох и ... не се харесах толкова, колкото ми се иска... Роклята е ушита много добре, точно това, което поръчах и пробвах, но... не знам, дано просто да съм изморена и да "си я позная" следващия път  sad
За сметка на това си купих друга за подписването - ще е в друг ден и много,много си я харесвам. Дори повече от самата булчинска sad Късичка (над коляното), разкроена и много нежна. Много тъмно кафява е и имаше същата и в бяло, но реших поне нея да мога да си я нося и друг път  Bravo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 30, 2012, 18:19:31 »

ylith  sad , дано другият път си я припознаеш, че... така е гадно . give_rose
Небулка , ето няколко предложения,стрелям в тъмното, тъй като не си определила нюанса на цвета:
http://www.radafashion.com/bg/dlga-bjala-roklja-zeblo-224

http://hipermag.com/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%BE/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8/%D0%B4%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D1%8F-%D1%86%D0%B2%D1%8F%D1%82-%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D1%83%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%BE

http://29desires.com/bg/d-lga-roklja-29desires.html

http://www.miniprix.bg/produs/89114/rochie-haine-dama/

http://www.miniprix.bg/produs/77337/rochie-haine-dama/

http://modern.bg/%D0%B1%D0%B5%D0%B6%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D1%8F-%D0%B0%D0%BB%D0%B8

http://modern.bg/%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B8#filterschecks=|18&min=10.00&max=95.00&regular=false&page=2&s=1-12&perpageselect=12
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #101 -: април 30, 2012, 19:07:57 »

emmmmmy, нещо като четвъртия линк, въпреки че аз не разбирам много от цветове, не знам кое е шампанско, кое - слонова кост. Дали ще е по-жълт цветът, по-бежов, по-кремав, няма много значение, стига да не е чисто бял. Май просто с шивачката ще отидем за платове и каквото се намери - това. Кройката е много по-важна, да подхожда на фигурата.

ylith, познавам горе-долу Сердика Център, в кой край е магазинът? Ще ида да я видя, може да си открадна някоя идея. За твоята рокля - роклята винаги върви с настроение, просто този ден го е нямало. Но съм сигурна, че на Деня ще се чувстваш най-красивата и освен това ще си готова да се омъжиш и по джапанки, като видиш погледа на твоя младоженец. Моят приятел (или годеник трябва да кажа?!?) често ми повтаря "Само ме е страх да не се разочароваш!" Покрай това реших да го оставя да се случва от само себе си, да нямам високи очаквания. Просто да се радвам на каквото и както дойде и да си намеря моята си радост в простите и неочаквани неща. Щом роклята ти е ушита много хубаво, не се безпокой, всичко е наред - тя пази ослепителния си блясък за един конкретен ден, за да е в тон с очите ти. smile Ще ни покажеш ли роклята, като си я вземеш?
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 30, 2012, 19:24:05 »

Мерси, момичета smile Ще я покажа, разбира се - нямам търпение да си я облека и да си я харесам.
Ох, сега си пробвах пак новата рокличка и ми е отесняла  crazy за 8 часа и ми стяга, направо не мога да си обясня как става това?! и то в бюста, а не да кажем, че ми се е надул корема...

Nebulka Магазина е точно съседния до peek & clopenburg(долното им ниво), според картата на сайта на мола, магазина се казва Bote.
Активен
sirenia
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #103 -: април 30, 2012, 19:59:52 »

Здравейте, момичета smile И мен ме чака сватба danceg Роклята вече е избрана, просто съм влюбена в нея!!! Модел на Cymbeline.. разкош!... Исках да попитам дали във Варна предлагат някъде роклите на Cymbeline..за София разбрах, че бутик Shu Shi са представители, но ако има нещо във Варна..определено ще ми е по-удобно.

А това е ТЯ!!!!


« Последна редакция: април 30, 2012, 20:06:44 от sirenia » Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #104 -: април 30, 2012, 20:01:42 »

ylith, привечер се задържа повече вода, температурата на човек около 18-19 часа нормално е 36,9 - 37,1 градуса, има такива денонощни колебания за много неща в организма. Утре сутрин ще ти е тамън.

Благодаря за магазинчето!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines