Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 21:38:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 21 -ва част  (Прочетена 209400 пъти)
 
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #420 -: юни 22, 2012, 10:11:09 »

в Холидей на Парчевич имаше ефирни леки рокли от шифон, като плат и изпълнение не отстъпваха на Сен Патрик и приятели от тази категория. smile На мен не ми харесаха единствено, че ефирността на плата не позволява да се прибере шлейфа с копче, а само с гривничка и на ръката.
Активен
bib
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #421 -: юни 22, 2012, 11:43:14 »

Ако има шлейф, здължително трябва да е с копче.Това закопчаване, създава мн хубав ефект, поне на мен ми харесва.
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юни 22, 2012, 11:48:33 »

Момичета, искам да попитам дали сте плащали над цената за роклята, когато е била нужна корекция и ако да, колко -ориентировъчно или в цената на роклята е била включена и евентуалната корекция?
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #423 -: юни 22, 2012, 11:58:07 »

 Шлейфът на шифонените рокли може да бъде прибран с копче. Може би моделът не позволява, но платът не би трябвало да е проблем. Моята сватбена рокля беше с шлейф от копринен шифон, който се прикрепваше при талията точно с декоративно копче.
 На някои места се плаща за корекция, на други - не. В моя случай корекцията беше включена в цената на роклята.
Активен
bib
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #424 -: юни 22, 2012, 12:01:45 »

Не би трябвало да плащаш за корекции, мисля че те са включенени в цената на роклята.Някои булченски салони таксуват подплънки, ако искаш такива.
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #425 -: юни 22, 2012, 12:24:32 »

Аз ще платя 50лв за корекция, защото роклята е с намаление от 40%, което е към 300лв, химическо и гладене е за тяхна сметка, това е за Холидей, предполагам ако роклите не са намалени и корекцията е включена в цената. В моя случай е по добре, че е намалена smile. Иначе днес отивам да видя какво са сътворили с корекциите, че по-телефона нещо ми се стори, че половината неща дето ги говорихме не са ги изпълнили, ще пиша какво е станало по късно. smile
Активен
bib
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #426 -: юни 22, 2012, 12:33:01 »

Ще стискаме палци, всичко да ок !
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юни 24, 2012, 13:02:29 »

Здравейте, момичета! Хайде и аз да се разпиша с новина  Bravo Посехит Грънчаров и син, но за съжаление не харесах нищо...Продължихме обиколката и следващата спирка беше Сватбен център София smile Първата рокля, която премерих беше моята  danceg Премерих още 6, но това само помогна да си затвърдя решението! Много съм щастлива! Днес ходих да уточним воала, ще бъде еднопластов, тип испански мисля че е, и обувките избрах и чантата и всичко! След 20 дена ме викат да си я взема и да видим ако има нужда от корекции! Много съм доволна от обслужването и от избора, който предлагат, там има всичко! По интересното е, че дето толкова държах на чисто бяло, роклята ми ще е екрю! Просто екрюто ми стои по топло като цвят, а бялото доста студено и роклята стоеше по съвсем различен начин! Много съм развълнувана и обясненията ми не са много структурирани, за което се извинявам!!!!
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: юни 24, 2012, 17:01:03 »

И аз имам вече рокля.chee
Честно ви казвам, много ми олекна и съм много щастлива.
На първата проба още я харесах, цената ми се стори висока, но в крайна сметка капарирах точно нея. В края на юли си записах час за корекции.
Активен
bib
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #429 -: юни 24, 2012, 17:50:16 »

Честито, момичета! Bravo Качете някоя снимка да ги видим, ако не е тайна де!
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юни 25, 2012, 07:15:56 »

bib, ето това е моята рокля.
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юни 25, 2012, 08:17:17 »

every_me супер е  good
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юни 25, 2012, 08:19:12 »

много е хубава, но внимавай дали добре ти уплътнява бюста. Бяхме на една сватба булката беше с подобен модел и не престана да го дърпа нагоре!
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: юни 25, 2012, 08:47:05 »

Аз и на двете проби само си я държах с ръце през бюста. Като се стегне добре и като избера подходящо бельо или подплънки се надявам да я усещам достатъчно стабилна, за да не се придържам през цялото време.

Благодаря, момичета. Радвам се, че ви харесва.  Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юни 25, 2012, 10:07:21 »

bib, ето това е моята рокля.
Много красива рокля ! Отзад с връзки ли е ? И от къде е ?
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines