Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:45:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на anna_karenina - 05.05.2012  (Прочетена 35664 пъти)
 
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 07, 2012, 21:33:54 »

Честито! Обичайте се завинаги!
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #106 -: май 09, 2012, 02:16:54 »

Ето ме набързо и мен smile

Искам да разкажа накратко и дам малко съвети на бъдещите булки  blum
Първо- предвидете повече време за всичко. Много е нервно като не стига времето. На нас кумът ни закъсня точно пред обредното lol
второ- да имате доверен човек, който да помага. При нас това бяха сестра ми и мъжа й- мислеха за всичко и без тяхн е знам как щеше да е- взимаха ни подаръците, отделяха парите, носеха ги до колата, а после ги закараха у нас и какво ли не още...
Трето- упражнявайте се да закачате бутониери lol) Аз се представих много зле, изобщо не умеех да ги закачам...
Четвърто- предвидете пари за повече часове в р=та- ние изкарахме 9 часа  и още имаше хора по дансинга  smile

Значи в деня на сватбата и предишната вечер бях учудващо спокойна- спах си до 8 сутринта (младоженецът вече разхождаше кучетата и нетърпеливо ме събуди по телефона), не ме тресяха излишни нерви, даже хапвах, че знаех, че после няма кога. Отидох на фризьор към 9.30, след 2 часа се прибрах и започнахме да обличаме роклята. Дойде мъжът на сестра ми, снимахме се, вече започна да настава леека паника (особено като ми звъннаха от р=та, че украсата още не е дошла и трябваше да ги координирам). Към 1 дойде гримьорката и вече ми стана много нервно- ама как не, като ми изчезна телефонът- чувам го как вибрира, знам, че някой ме търси и съм свързващо звено за 100 човека, а не мога да вдигна!  В крайна сметка телефона го намерихме...в чантата на гримьорката! Имала същия и по погрешка го пъхнала, а ние цялата фамилия в паника търсихме навсякъде, освен там...
Към 1.30 се чуха клаксони оттдолу и аз едвам издържах на едно място- исках да скоча и да гледам, а още ме гримираха sad Много досадно. У нас вече имаше гости и чувах врявата около входната врата...Мои приятели пазеха асансьора и никой не можа да слезе  В това време чух баща ми да крещо "това е Данчо, качил се е по стълбите, бързо". Викането и врявата станаха много силни, мен вече не ме гримирагха и само бягах да подслушвам и ми се караха, че трябва да се крия...Накрая влязоха, видях си младоженеца- много беше хубав  У  нас обаче имаше към 40 души в хола и ми се зави свят, стана ми притеснено, трябваше да закичвам близките, а пръстите не ме слушаха...Накрая тръгнахме към гражданското, там по пътя бе много спокойно. Пред гражданското пак малко нервички- 3 без 5, а кумът го няма,хората ме преследват да ме снимат... Кумът се появи накрая, гостите влязоха, а после бавно и ние посред всички- точно като по филмите. Започна ритуалът- тази жена много бързо каза уводните думи и стигна до "да"-то. Моето бе много звучно и силно, на мъжа ми по-сериозно и нормално После ни обяви за съпруг и съпруга и преди да е казала нещо за целуване, ние се награбихме- мислех, че тогава се прави, ама май не, че после ни каза пак  Гостите започнаха да се радват и пляскат, а на мен ми беше много хубаво и лигаво и се обърнах да се поклпня  Чувствах се страхотно...Мъжът ми по време на речта (там за родителите) се просълзи малко, но само на мен призна, иначе отрича  След това снимки, късметите ги бяхме забравили- майка ми се втурна към нас. В р-та пък открихме, че я няма питката- останало в колата на един приятел, на който му прилошало...Пак беше нервничко с такива непредвидени ситуации, но вече оттук нататък се поуспокоих (то като цяло само на моменти се притеснявах, иначе ми беше супер хубаво и се чувствах като звезда). Взехме си подаръците и ни поздравиха, после фотосесия в тревата- с голям кеф легнахме да починем там  Аз изобщо не пазих роклята, а прическата да не говорим- още в началото се разкуфях на едни метълски песни
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #107 -: май 09, 2012, 02:19:31 »

 После посрещане (весело), първи танц (ужасно, бяхме притеснени и хич не му се насладихме). От тук насетне стана разкошно- отпуснахме се напълно и цяла вечер танци и целувки, изобщо не мислех кой ни гледа или как изглеждаме- държахме се като на всеки друг весел купон. Дансингът беше пълен нон стоп, аз бях ухилена до уши и танцувах с почти всички гости,  въртях си роклята и изобщо се наслаждавах напълно...Вместо 5 часа, изкарахме близо 9, като и двамата не спряхме да танцуваме- аз до края изгелждах свежа и всички ме питаха каква дрога взимам  А аз цяла вечер на минерална вода и 2-3 чаши вино. Всички гости бяха в настроение и наистина танците бяха най-хубавата част. Кумата ми бе невероятна, много помага, както и сестра ми, без тях не знам как щеше да бъде...
Чувахме после всякакви суперлативи как била най-веселата, най-непринудената, най-влюбената сватба, какво щастие сме излъчвали и т.н., знам, е сигурно винаги се казват тези неща, но ние си им вярваме А и наистина някои гости бяха много във възторг. Не бяха забелязали малките ситуации, всички ме хвалиха за организацията...Ох много още мога да разказвам, но сигурно няма как да предам настроението и емоциите и събитията истински...

Колкото и да клиширано да звучи- наистина е най-хубавият ден в живота и наистина минава каот миг sad Сега ми е така тъжно, че няма да има вече подготовка, сватба...Гледам жадно снимките и си говорим само за това с всички smile Нищо де, остават спомените и чакам следващи сватби smile

Стискам палци на всички други момичета! Дано сте спокойни и щастливи целия ден, а и след това Wink!
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 09, 2012, 07:31:33 »

Ехааа,страхотен разказ  Bravo ......Честито,госпожооо!Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот  gu6 ,много да се обичате и уважавате!Благодаря ти,че сподели с нас Твоя ДЕН!Ще чакаме и снимчици...Още веднъж - ЧЕСТИТО!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #109 -: май 09, 2012, 07:40:16 »

Страхотен разказ наистина! Много емоционален!
Пожелавам ви все така да се обичате и да имате прекрасен семеен живот! give_rose
Активен
Graceful
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #110 -: май 09, 2012, 07:44:25 »

Прочетох разказчето ти на един дъх и на момента, в който "Данчо се е качил по стълбите" ми стана леко весело, защото си го представих как търчи да стигне първи  DANCE yahoo Случката с телефона е била супер забавна от моята гледна точка, ама представям си на теб колко ти е било притеснено като не можеш да вдигнеш като ти звънят от 100 места и те разпъват буквално на кръст. Нищо де - оправили сте се после. smile Накрая леко дори ме просълзи, така искрено си описала емоцията и как ще ти липсват подготовката и самата сватба, самото чакане на този ден, че се замислих и аз... наистина - накара ме да се замисля. Но сега пък ти остава един спомен, който ще подкрепяш всеки път, когато пожелаеш със снимки. Прекарали сте чудесно, пожелавам щастлив семеен живот!  give_rose
И още нещоооо - чакам снимкииии.... да видя хубавата засмяна булка!  yahoo
« Последна редакция: май 09, 2012, 07:46:46 от Graceful » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 09, 2012, 08:49:23 »

Чудесен разказ, направо ни пренесе там  yahoo
Било е чудесно!!! Вашата сватба беше в Пловдив,нали? Кой ви беше ди джея?
А по-късно да споделиш и мнение за фотото и видеото  give_rose
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 09, 2012, 09:08:43 »

Чудесен разказ, чудесна сватба ... а нещата, които са ви притеснявали в самия ден, след това ще  създават повече емоция и смях в годините и спомените ви smile  Bravo
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #113 -: май 09, 2012, 10:06:15 »

Супер разказ, аз лично изпитах емоцията мн яко...с всяка следваща букла все повече и повече искам да дойде и моя ден. Пожелавам Ви винаги да се обичате, уважавате и бъдете много щастливи heart heart heart twohearts
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 09, 2012, 12:25:31 »

Иииии браво, супер сватба се е получило явно - личи си по разказа ти Bravo Сега сме в трескаво очакване на снимките blum
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #115 -: май 09, 2012, 12:47:17 »

Мила Ана весел и радостен семеен живот. Аз като чета вашите разкази започва да ме избива на рев от умиление  cray cray cray
Очакваме снимки  give_rose
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 09, 2012, 13:32:02 »

Мила,чудесен разказ!И много ценни съвети си дала на бъдещите булки!Насълзиха ми се очетата,като прочетох ,че и на теб ти е тъжно ,че подготовката е свършила и сватбата е минала,аз цяла седмица чувствах празнота.Ама сега само като си помисля,че сме мъж и жена и ми е толкова хубаво и щастливо на душата,наистина спомените остават,и снимките най-вече danceg
Още веднъж ти пожелавам много да се обичате с половинката и да имате още много поводи за радостни трепети и много други специални и незабравими моменти заедно Bravo
И аз да се наредя на опашката за снимки danceg
Активен
Diann
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #117 -: май 09, 2012, 20:16:13 »

И аз да се наредя до момичетата . . . Искам снимкиии!  girl_wink
Разказчето ти е като сватбата -  весело, позитивно, въодушевено ! Останете си и така в съвместния живот!  Flower
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 09, 2012, 21:13:42 »

Много хубав разказ изпълнен с много емоции, които се прехвърлят и в/у нас smile било е много хубаво и забавно и прекрасно и изобщо всичко smile Чакаме снимки да се насладим на хубава булка smile
Активен
semantika
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #119 -: май 10, 2012, 11:16:24 »

Страхотен разказ!  Bravo
Сега чакаме снимки  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines