Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:08:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на anna_karenina - 05.05.2012  (Прочетена 35636 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« -: април 05, 2012, 11:30:53 »

anna_karenina, ето и при теб остава само месец. Получаваш сватбена темичка за споделяне на хубави вълнения.

Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 05, 2012, 12:01:36 »

Честита темичка мила остана малко време до  * wedding така че чакаме да споделиш последните си вълнения като госпожица
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 05, 2012, 12:50:45 »

Честита тема и от мен! Чакаме да разкажеш последни новини. smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 05, 2012, 12:55:18 »

Честита темичка!! Приятни приготовления и прекрасни емоции. Ще следя с интерес  nazdrave Party time
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 05, 2012, 13:22:50 »

anna_karenina, включвам се и аз. Чакаме те да разказваш. yahoo
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 05, 2012, 14:04:31 »

Честито и от мен... give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 05, 2012, 15:09:42 »

Лелееее май съм изпуснала тая тема blush anna_karenina, честита темичка!!! heart give_rose
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 05, 2012, 19:28:30 »

Хайде и аз съм тук да ти честитя темичката @}->--Дано се включиш скоро да разкажеш за свършена и оставащата работа!Пожелавам ти много положителни емоции,добро настроение и лека подготовка по осъществяването на най-хубавия ден -сватбата ти give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 05, 2012, 19:51:56 »

А такаа дойде ред и за твоята тема- колко бързо мина времето  girl_impossible
Кажи докъде стигна с подготовката,какво остана?
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 05, 2012, 20:34:25 »

Записвам се и аз да следя емоциите, все пак с тази обща дата!  heart
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #10 -: април 09, 2012, 10:14:42 »

Ейй страшно ме зарадвахте smile Добре, че Киви ми писа на лични, иначе нямаше да я открия, не очаквах някой да се сети lol

Ще следя и другите булки на 05.05.

Сега да разкажа за вълненията, а те са доста, макар че засега съм много спокойна и се радвам само на хубави емоции, опитвам се да игрнорирам дребните ядове и да не изпадам в стрес.
Най-важното е, че от скоро имам младоженец  Bravo Беше в чужбина и бяхме изостанали в подготовката, но вече си е тук и вчера свършихме много полезна работа.

1. Избрахме и поръчахме халки, ще станат точно 2 дена преди сватбата  yahoo Дано не изпадна в истерия, аконе станат...но ще се оженим с халки от ключодържател lol Много си ги харесвам, от бяло злато, тънки, преплетено мат и лъскаво (знам, че матираното ще се изтрие, но нищо). Свеки даде злато и излязоха почти без пари. От Сватбен център, доволна съм засега, остава и срока да спазят...
2. Ходихме на урок по народни танци тримата с кумата. Аз бързо ги схващам, те май по-бавно, обаче на другия ден аз всичко бях забравила, а те може и да ги помнят...дано с още 2-3 урока успея да запомня толкова, че да мога да водя Дунавско. Сега мога само право да водя сама sad
3. Ходхиме и до ресторанта за меню, подредба маси и т.н. Градината е вече зелена и е хубаво, но вътре ресторантът е с много вехти килими sad А паркетът също е старичък и с големи фуги..и се чудя да махаме ли килимите, или не..Или да им подаря един килим за дансинга поне  angry Като се замисля се надявам гостите да не гледат по земята, а по масите, където има много изненади за тях...та не се ядовам много, но все пак е неприятно..


Остава ни...страница и половина задачи lol Облекло за годеника ми, късмети, цветя, торта, среща с ди джея, и основното- украсата. Още се чудя дали да наемем агенция, или да се справим сами. Има шанс да ни позволят от предишния ден. Но все си мисля, че при ресторант с очевидна нужда от украса, професионалистие ще се справят по-добре...вярно, че искат доста парички, ама какво да се прави..остава ида намеря свободни lol разчитам пак на сватбения център...Някой има ли опит сд украси оттам?

О, остава и алкохол да купим, той май ще е подарък пък от баща ми. Всичко друго си плащаме сами. Мисля, е добре се получи с подаръците- халките от свеки и алкохола от баща  ми, евентуално роклята от майка ми (още не съм платила цялата, само капаро).

Чудя се и как да подходим с шоколадовите тейбъл картички, не смея да ги наредя по масите ден по-рано да не се разтопят...но май до 20 градуса е ок, а в ресторанта си е хладно..

Уж вентуилацията е добра и ще позволим пушенето, колкото и да не ми сеиска. На годеника ми приятелите са пушачи и той държи на това, а толкова малко неща иска, че няма как да не му угодя smile

Иначе засега се държи добре, разгледа списъка със задачи и пчоти не е мрънкал lol

Мерси, че ме изчетохте...А роклята ми ще е готова на 19ти и нямам търпениеее..
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 09, 2012, 10:23:19 »

Много хубави вълнения. Дано всичко ти се нареди така, както искаш. С роклята в крайна сметка какво стана? Коригираш тази от Сватбения център ли?
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #12 -: април 09, 2012, 10:52:29 »

Много хубави вълнения. Дано всичко ти се нареди така, както искаш. С роклята в крайна сметка какво стана? Коригираш тази от Сватбения център ли?

Дааа. Нали не можах да харесам друга, макар и тази да не беше достатъчно разперена. Та отидох до Светбен център един ден след денонощни терзания, казах им какво искам, а те бяха много мили и отзивчиви, качиха ме на "пиедастеала", наобиколиха ме с карфици и започнаха да дават идеи. ще сложим тюл отдолу под горната дантела на долната част и един обръч и ще изглежда в стил принцеса, което си ми беше мечтата- да е хем по мен горе, хем разперена долу. При танците мога да махна обръча. Освен това ще има и подвижни презрамки- ще ги сложа пак за танците, за да няма изненади, като някой ме настъпи и роклята се свлече от бюста ми lol А по време на снимките и на първото впечатление пред младоженеца ще съм без презрамки, седи много красиво smile Остава да избера и хубаво бижу..

Имам малък проблем с обеците- пробих си ушите преди 1 месец, но съм носила само медицински. Като сложа други, потича кръв sad Явно другите щифтове разраняват пресните дупки...Свеки ме посъветва да намажа новите щифтове  немибацин като "смазка", но аз още не съм купила обеци, не смея...имам сребърни само. Тези с перлите от Сватбен център уж били с медицински метал, ама ми звучи странно...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #13 -: април 09, 2012, 11:03:51 »

Радвам се, че си открила темичката.

Аз след като си свалих медицинските обеци,носих има няма месец златни. Вече 8 години нямам проблеми с ушите, не зарастват дупките, когато не нося нищо. Понеже не обичам големи обици съм се спряла на такива, позволяват по екстравагантно колие:

Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #14 -: април 09, 2012, 12:53:14 »

Най-новата актуализация на темата: (леле, ще съжалите, че сте ми направили отделна тема, ако пиша толкова често lol )

Ходих пак до Сватбения център, нали ми е до работата и ми е вече като втори дом lol А и толкова да ми харесва там и отношението, и изборът, и цените, и всичко...Та, говорихме за украса, в общи линии това, което искам, се вмества в около 250-300 лв, което ме устройва идеално. Надявам се само кумата ми да не се обиди, тя много искаше да прави украсата, но според мен нямаше да й е никак лесно, има и други задачи, и да се занимава и с украса...Пък и без опит не знам как щеше да се получи. Освен това закупуването на материали щеше да излезе поне 150 лв, та разликата в цената е 100тина лева, не си струва нервите според мен...Ще гледам и нея да я убедя smile

Доволна съм, реших най-болния въпрос. А на снимки ресторантът изглежда супер, изобщо не личи вехтият килим. Ще имаме бордо панделки за столове, лампички на младоженската, свещници с чаени свещи и малко балони с хелий. Цветя съвсем малко, мисля само по една роза (цвят) в свещниците и няколко червени рози с дръжките, легнали на нашата маса.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines