Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 00:04:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Bulka88 - 05.05.2012г.  (Прочетена 126759 пъти)
 
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: април 12, 2012, 13:15:25 »

 danceg danceg danceg Харесва ми,ще го обсъдя с шаферките smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: април 12, 2012, 13:17:51 »

И на мен много ми харесва тази идея. Мога и аз да я открадна.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #107 -: април 12, 2012, 13:20:25 »

Josephine това с лимоните много ми хареса  DANCE Булка идеята за кърпата е много добра аз лично бих я направила, защото семейството ми като цяло държи на тези традиции. Сещам се за друг обичай - след като се намери обувката в една тава има сложена баница и върху нея пита. На младоженеца му дават един нож и се казваше :" Хайде сега да видим какво ще е детето" ( малко на спомени казвам думите ), съответно в средата на питата младоженеца почва да реже и ако ножа удря дъното на тавата детето ще е момче, а ако не се чува докато реже ще е момиченце. Поне на леля ми показа вярно smile Скоро не съм го виждала този обичай, но смятам при мен да го направя хем за по - различно, хем да уважа традициите и от края на баба ми smile. Надявам се да съм успяла да го обясня правилно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: април 12, 2012, 13:23:44 »

представям си какви снимки ще излезат като младоженецът хапва лимони ! funnytooth sarcastic
Чудничко - отсега се смея , виждам му физиономията хахаахха.
Хубава метафора, между другото,в живота е трудно да оцениш портокала в дома си, ако си мислиш и заблуждаваш че всички навън са по-добри и са пъпеши ( а те са тайни лимонки ) danceg
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #109 -: април 12, 2012, 13:34:38 »

Alleksia да,ние ще имаме бира за всеки гост,ще се сервира с вечерята...(така искат родителите ми)...но според мен е много,повечето жени не пият бира....190 бири ми идват малко в повечко,как ще процедирате вие не само за бирата,а като цяло за алкохола?

Алкохолът ще го вземем от ресторанта на доставни цени. Бирата също от тях ще я вземем.Неотворените бутилки ще ги върнем.
Ние сме малко 50 човека заедно с нас smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: април 12, 2012, 15:40:28 »


Ние ще сме около 100 - 110... И явно 500 наистина са много... Падат се по още 50лв на човек свободна консумация! Хахахаха какво съм смятала!
Грешиш, пада се по 5лв на човек, което не е много -две безалкохолни и една бира.
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: април 12, 2012, 15:43:46 »

Кой и защо ми трие публикациите?  beating
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: април 12, 2012, 19:31:28 »


Josephine . доста интересен е този обичай, може би и ние ще го направим smile благодаря ти  Bravo give_rose
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: април 14, 2012, 06:51:07 »

Момичета днес се залавям с тейбъл картичките!Дано направя поне половината smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: април 14, 2012, 08:34:16 »

имаш време мила аз мойте ги направих за 3 седмици защото не ми помагаше никой много е лепенето рязането и надписването най накрая .Ще се справиш успех в оставащото време.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #115 -: април 14, 2012, 10:11:35 »

Грешиш, пада се по 5лв на човек, което не е много -две безалкохолни и една бира.
girl_impossible  Girl_hide  girl_wink Изложих се с тези сметки!

Снимките с лимоните са страхотни! И всички много се забавляваха. Особено половинките на "киселите" момичета... Имаше изказвания: Ха сега да видиш на мен лесно ли ми е / Оооо с нея ще ти е многооо кисело! И всичко на шега, естествено.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 14, 2012, 17:19:38 »

Има и още  нещо -  когато  скачаш и  играеш ти  става  супер  топло .Това е  предимството  на  кока.Аз  на моята  сватба  бях с кок и  на него  закрепен  воал.На половината  на  ресторанта махнах  воала,защото  умирах  от  жега.
Незнам  защо ,но си  те  представям на  кок и с  нежни къдрички ,които  са  пустани  много  нежно ,като пашжинка около лицето ти... smile
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: април 14, 2012, 18:30:09 »

Има и още  нещо -  когато  скачаш и  играеш ти  става  супер  топло .Това е  предимството  на  кока.Аз  на моята  сватба  бях с кок и  на него  закрепен  воал.На половината  на  ресторанта махнах  воала,защото  умирах  от  жега.
Незнам  защо ,но си  те  представям на  кок и с  нежни къдрички ,които  са  пустани  много  нежно ,като пашжинка около лицето ти... smile
  съвсем съм съгласна с теб - кока е и практичен и удобен от гледна точка на това, че цяла вечер почти няма да мръдне при луди танци и игра, а пуснатата коса ... особено къдриците се изправят вече към края на вечерта от тази жега smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 14, 2012, 18:31:40 »

Пуснатите прически малко или много падат - факт...
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #119 -: април 16, 2012, 22:23:13 »

Честита тема! Пожелавам ти страхотна "пеперудена" сватба  butterfly Сигурно пътуването ти до Турция е минало, надявам се да си си изкарала страхотно! Съжалявам, че пиша сега, но се сетих, че на един закрит пазар в Одрин имаше магазинче, където се продаваше локум, та там видях и доста неща за сватби включително и от бонбоните "куфети", спомням си ги именно, защото имаше в циклама и бяха на много добри цени в сравнение с тези в столичните магазини.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines