Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:27:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Bulka88 - 05.05.2012г.  (Прочетена 125179 пъти)
 
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 10, 2012, 13:58:20 »

Момичета приготвих един документ в word с 5 странички изпълнени с различни снимки и пози на младоженци,според вас нахално ли ще е да ги дам на фотографа?
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 10, 2012, 14:02:06 »

Не Bullka, не мисля, че ще е нахално - това е Вашият ден и ще го направиш така, както ви харесва smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 10, 2012, 14:03:50 »

Не, въобще не ми се струва нахално, даже аз си мисля да направя същото. Само че мисля да му дам направо папка с около десетина снимки, защото в word се утежнява допълнително и ще му е по-трудно да ги разглежда. А и за него ще бъде по-лесно - така ще знае какво искате и към какъв тип фотосесия да се насочи smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 10, 2012, 14:15:54 »

И тук да се разпиша - ами за нахално едва ли, но не мисля че трябва да го караш да снима в чужд стил, защото накрая няма да се получи това което очаквате - нито за вас, нито за него. Що се отнася за пози, мисля че може да заемате каквито си искате. Ако е това, мисля че няма проблем, но ако търсите определен ефект - мисля че ще се получи проблем...
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 10, 2012, 14:21:38 »

Не, става въпрос само за позите.В стила му на снимаме нямам грам съмнение,защото избрахме най-добрия фотограф в града,а и не само в града....да си призная честно той е най-скъпото удоволствие на цялата сватба...но все пак снимките си зависят и от нас....а аз каквато съм срамежлива....... blush
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 10, 2012, 15:14:33 »

Bulka88, изобщо не е нахално, дори напротив - така ще насочите фотографа какво харесвате вие. Неговата цел е вие да сте доволни, така че с насоки ще му помогнете good
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 10, 2012, 16:52:10 »

Не, става въпрос само за позите.В стила му на снимаме нямам грам съмнение,защото избрахме най-добрия фотограф в града,а и не само в града....да си призная честно той е най-скъпото удоволствие на цялата сватба...но все пак снимките си зависят и от нас....а аз каквато съм срамежлива....... blush

За срамежливост няма и да имаш време ...smile Така, че няма място за притеснение. Снимките ще станат чудесни, но наистина ако искате нещо по- специално говори с фотографа, той също ще бъде доволен и нещата ще стана супер  good smile
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #67 -: април 10, 2012, 17:26:40 »

Само не ги носи на word - нищо няма да разбере, прости ги качи на диск или USB и му ги дай. Обясни му какво точно очакваш от сесията. Примерно - цялата сватба ще е навън, в зелена градина, зелено е един от водещите цветове - искаме зелени снимки, показвам някои фаворити и толкоз. Всеки добър фотограф има достатъчно развинтено въображение да схване идеята и да даде разни предложения , особено ако иска слава на "най-добър в града"  tease
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 11, 2012, 08:31:46 »

Момичета много взех да се замислям за прическата,страшно много искам да съм с пусната коса,но мисля(и всеки ми казва) че роклята е много царствена и много по-красиво би било,да съм в кок...
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 11, 2012, 08:32:19 »

Но пък се харесвам много повече с пусната...
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 11, 2012, 08:55:27 »

Bulka88, моето мнение е,че наистина на сватбени рокли, отива повече прибрана горе коса, или на мен така и харесва, но пък има и много хубави прически с пусната коса, не изцяло, но леко някак си прибрана встрани. По-късно, имам на личния си комп подобни и ако искаш ще ти кача да разгледаш какво имам предвид smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 11, 2012, 08:59:23 »

Bulka88, моето мнение е,че наистина на сватбени рокли, отива повече прибрана горе коса, или на мен така и харесва, но пък има и много хубави прически с пусната коса, не изцяло, но леко някак си прибрана встрани. По-късно, имам на личния си комп подобни и ако искаш ще ти кача да разгледаш какво имам предвид smile

Ще съм ти много благодарна!  give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 11, 2012, 09:07:43 »

Булка, аз съм на твоето мнение. Никак не харесвам прибраната коса и тези "тежки" кокове, които се правят. Въпрос на избор, разбира се, но аз съм твърдо за пусната коса!
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 11, 2012, 09:23:28 »

veseto_87 и аз съм далече от мисълта за тежките кокове, но има доста прически, вдигнати на кок, които изглеждат добре - хем небрежно, хем изискано, същото е и за пуснатите коси .. пускам няколко снимки Bulka - имам и още доста, но за да ориентираш какво имам аз предвид, а вече дали ще ти хареса - не зная smile  crazy
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #74 -: април 11, 2012, 09:28:46 »

Булка, на мен лично пуснатата коса ми харесва повече от прибраната. Има прекрасни прически, които биха се вписали в цялата концепция. Притеснява ме само това как ще се задържи без ефекта на камък от прекаленото количество лак за коса. Иначе си мисля, че няма да издържи цяла вечер - танци, прегръдки...
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines