Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:18:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Bulka88 - 05.05.2012г.  (Прочетена 124226 пъти)
 
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 09, 2012, 08:21:25 »

Лелее приличаш на малка принцеска..много си хубава  yahoo
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 09, 2012, 08:21:57 »

Уау да видях я сега, наистина като принцеса  Dance  Bravo
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 09, 2012, 08:24:27 »

Благодаря ви момичета smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 09, 2012, 08:25:41 »

Миличка супер си като принцеса  Bravo
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 09, 2012, 08:35:10 »

Да ти честитя роклята и в твоята темичка. Приличаш на булка от приказките!
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 09, 2012, 08:40:07 »

Много е хубава роклята - истинска принцеска smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 09, 2012, 10:30:45 »

Благодаря ви!!!  give_rose give_rose give_rose В събота и неделя нямах възможност да седна на компютъра...сега ще ви напиша някой подробности за сватбата smile
Ще започна от ПРЕДЛОЖЕНИЕТО ЗА БРАК:
Една вечер бях на събиране с колегите на една хижа близо до Бургас....знаех че на милото много не му се искаше да отивам,но реших да отида.Но там ми беше доста скучно...милото ми липсваше..гузно ми беше и му се обадих да дойде да ме вземе....той милия толкова се зарадва,веднага тръгна,взе ме и ми каза че на следващия ден има изненада за мен...
На следващия ден ме заведе в Приморско на пристанището...и какво да видя там ни очакваше яхта...онемях от радост(много отдавна исках разходка с яхта и постоянно се ровех из сайтовете с ваучери за намаления)
Качихме се на яхтата,беше много красиво и забавно....Стигнахме до брега,където имахме няколко часа престой...капитана започна да извозва всички пътници от яхтата до брега,ние останахме последни....дойде и нашия ред....качихме се и капитана каза че ще ни закара до много красиво място "тюленската пещера"...отпътувахме кум пещерата,аз нищо не подозирах...през цялото време се дуржах здраво за лодката понеже имаше много голямо вълнение.Пристигнахме до пещерата и докато се наслаждавах на момента и наблюдавах пещерата с периферното си зрение видях 4е милото се размърда...погледнах към него......и какво да видя...милото на колене с кутийка с пръстен в ръката.......Не можех да повярвам......онемях....чух само "Мария Петрова ще станеш ли моя съпруга за цял  живот?"продължаваше да говори но аз нищо не чувах...не знаех какво става,не знаех къде съм...емоции от всякъде....когато се осъзнах вече казвах "ДА" ...тогава капитана изкара едно шампанско и чаши и пак всичко ми се губи....  heart heart heart
А сега за сватбата...
Ще ме взимат от моя град,който е на 60 км. от града,в който ще бъде сватбата.Младоженеца трябва да е в къщи към 13:00...ще има почерпка и тръгваме за фотосесия .....в 16:00 гостите са поканени в един парк,за коктейл...В същия този парк ще бъде изнесения ритуал,той ще започне в 17:30...ще има струнен квартет,шампанско и разни други почерпки...там след ритуала ще пускаме гълаби...
В 18:30 започва забавата в ресторанта,DJ-ят - DJ JIVKO MIX....и програмата ще бъде доста забавна,ритуали...изненади от мен и за мен ....но за нея ще разказвам след сватбата..
Украсата ми е от ГиС,най-много се притеснявам за нея....Дали ще пристигнат на време, дали ще се справят с цялата украса,понеже ще украсяват и арката,на която ще е изнесения ритуал...това е единственото нещо,което не зависи от мен...може би затова толкова се притеснявам...
По-късно ще кача и снимки на тортата,която сме избрали smile
Това се сещам за сега,ако нещо ви интересува питайте smile  give_rose give_rose give_rose

Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 09, 2012, 10:36:22 »

Ето я тортата,но световете ще бъдат циклама и сиво...


* cake7.jpg (33.46 KB, 360x528 - видяно 187 пъти.)
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 09, 2012, 10:44:24 »

Ах, много красива рокля! Направо вземаща дъха! Аз обожавам приказната концепция за сватба, а с това цикламено всичко ще бъда очарователно  heart
Само мога да ти пожелая вашият ден и съвместният ви живот да бъде една приказка без край   heart
П.П. Предложението е било много вълнуващо  Bravo Браво на идейния младоженец!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 09, 2012, 10:46:59 »

Bulka88, и роклята, и тортата са страхотни. Поздравления! Bravo
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #40 -: април 09, 2012, 10:50:59 »

Булка, роклята ти е меко казано прекрасна и ти стои като излята, страхотна си!
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 09, 2012, 10:52:29 »

Мила,прелестна си ,роклята е толкова красива,и ти стои чудесно,една за друга сте blum give_rose
И тортата е страхотна,чак нямам търпение,вече искам да гледам снимки от твоята бяло-цикламена приказка Bravo
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 09, 2012, 10:55:44 »

 girl_in_love LOVING kiss
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 09, 2012, 10:59:06 »

Качих снимка на шампанското и чашите в галерията.... girl_wink
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #44 -: април 09, 2012, 11:00:43 »

bulka88 честита темичка. Разказа ти много ме развълнува. Имала си чудесно предложение за брак. Браво на твоята половинка за така добре направеното предложение. Роклята е чудесна, обеците също. Изобщо всичко е много добре до тук. Продължавай в същия дух и не се притеснявай за нищо имаш време и ще се справиш.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines