Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:21:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Bulka88 - 05.05.2012г.  (Прочетена 124208 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 05, 2012, 11:32:38 »

ЧЕСТИТОООО!! Ти си една от най-идейните бъдещи булки във форума и съм убедена, че ще имаш най-най- прекрасния ден!! Пожелавам последните ти дни като "госпожица" да са изпълнени с хубави моменти, без напрежение и не забравяй да се забавляваш!!!!  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Party time nazdrave
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 05, 2012, 12:09:21 »

Оле толкова съм вманиачена в подготовката,че не осъзнавам че не остана.... Сватбаааа weddingday
Имам толкова много неща да правя....а толкова малко време....но ще се справя!
Момичета,аз съм сама в града на милото(където живеем от няколко месеца),нямам приятелки тук и родителите ми са в друг град...така че просто си нямате представа колко много ми помагате...нямам си с кой друг да обсъждам сватбата освен с милото,чувам се и с приятелките ми,но не искам да ги занимавам само с моята сватба...хората си имат грижи и проблеми...А аз мисля по ЦЯЛ ДЕН само за сватбата,дори я сънувам нон-стоп smile  pardon  heart
И в службата е много напрегнато,та добре че сте вие да се разведрявам!!!  heart heart heart
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 05, 2012, 12:40:21 »

Момичета много благодаря за милите думи,още се вълнувам!*INLOVE* yahoo

Сега да ви споделя какво ме вълнува в момента...
Вчера ми се обади човека,който щеше да прави тортата....отказвал се,защото заминавал да работи на морето...тъкмо се бяхме разбрали за всички подробности....цената му беше повече от добра...и сега трябва да търсим....
Все още не можем да изберем подаръчета за гостите,кутийките са готови(в галерията ми са),само остава да ги напълним с нещо...Мислим за бонбони Фереро Роше...но все още търсим най-добрата оферта.
Тейбъл картичките не са готови,номерата на масите също,таблото с разпределението на гостите...пон-поните,цветята не са уточнени....оле много неща имаме ощеее....милото няма костюм,аз не съм измислила бижутата(само обиците съм избрала,има ги в галерията)....не съм купила менчета и бъклица(не знам от къде),не съм избрала още подносите за изнесения ритуал....оле по-добре са спра....
Утре ще ходя на спрей тен...за да видя как става,за да знам дали да се пръскам преди сватбата.Петък отивам за роклята,булото и жартиера....
На 23.04 В Бургас,ще ми бъде моминското парти....
И това е за сега...ако нещо ви интересува казвайте smile
 give_rose give_rose give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 05, 2012, 12:46:17 »

Колко много сватби наближават вече! Булка, честито и на теб!
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 05, 2012, 12:52:08 »

Bulka88 миличка честита тема и от мен!Не останааааа  goody
Ето и едно букетче от мен с орхидеи които знам,че харесваш   Girl_hide


Пожелавам ти един много вълнуващ месец,изпълнен с най-хубавите емоции  give_rose И нека на 05.05 да е най-щасливия,най-емоционалния,най-спиращия дъха...нека бъде ВАШИЯ ДЕН  Сватбаааа
Ще бъдеш невероятна булка сигирна съм  kiss2 нямам търпение да те видя!
Когато имаш време чакаме да споделиш с нас до къде сте стигнали с подготовката  Flower


Букета е уникален,ще го прибавя към любимите,които ще показвам на жената,която ще прави букета smile
Благодаря!  give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 05, 2012, 13:24:36 »

Bulka88, честита темичка! Последният и най- вълнуващ месец дойде и при теб. give_rose
« Последна редакция: април 05, 2012, 13:26:47 от sunset » Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 05, 2012, 14:03:48 »

Честита темичка Булка  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 05, 2012, 18:46:01 »

Мила, прическата и грима ти са страхотни, много ти отиват! give_rose Обиците и те са много хубави .. не се притеснявай - имаш малко по-малко от месец, но ще се справиш. smile Защо не отидеш на турбо солариум, чувала съм, че този въпросен тен, за които споменаваш - 1во ставаш на петна и 2ро много бързо избелваш. не знам дали би рискувала, но аз не бих .. аз лично, имам 3седм до сватбата и предпочетох турбо-то smile
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 05, 2012, 20:09:03 »

Булка,страхотни са обеците,аз бих добавила подходяща гривничка и колие,ако позволява роклята,но дори и само така ще е супер и стилно good.Като прочетох,че са големи очаквах да видя полилеи едва ли не,а те са много нежни Bravo
И кутийките са мноооого сладки,Фереро  са класически избор,и са в станиолче,няма да се разтекат по кутийката,ако е по-топло,за друго,само Рафаелото ми идва на ум ,заради традицията с бадемчето huhhuh.gif
За спрей тена съм чувала,че ако си ексфоалираш кожата ,няма проблем с петната,но не съм пробвала и не мога да кажа нищо от опит.Пък и в чужбина само това се използва,сега даже се сетих за един смешен момент точно за него от филма Булчински войни blum Продължителността му е по-малка,отколкото ако си посещавала солариум,но за мен е по-здравословния вариант blush
Булка,малко  Offtopic ,но искам само да ти кажа,че те разбирам напълно,аз едно подписване подхотвях сама ,в чужд град,само с мъжа ми ,и щях да се побъркам,пък ти миличка,представям си коолко ти е тежко с толкова много задачи и отговорности.Но знам ,че си много идейна личност и съм сигурна ,че ще се справиш с всичко.Много да споделяш- и радости ,и тревоги,момичетата тук са супер отряд за бързо реагиране и подкрепа give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 05, 2012, 20:12:57 »

не сте сами  butterfly мн. са хубави обеците
а менчета защо две?
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 09, 2012, 08:08:12 »

Момичета взех си роклятаааа   danceg danceg danceg
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 09, 2012, 08:13:12 »

хайде  yahoo пусни снимка  .. да я видим и сподели  първи впечатления Wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 09, 2012, 08:17:20 »

Искаме снимкааааа!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 09, 2012, 08:20:20 »

като принцеса си -браво
мн е хубавка
ще бъде супер сватба  heart  Bravo give_rose
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 09, 2012, 08:20:47 »

в галерията е smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines