Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 01:45:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на irena_popova 05.05.2012  (Прочетена 43452 пъти)
 
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 12, 2012, 10:48:05 »

smile Bulka няма значение къде ще бъдете, важното е да сте двамата и да си прекарате страхотно smile тука в Бг на спа или в чужбина - ще си изкарате по един и същи начин smile важното е, че ще бъдете заедно  Wink
Подаръчетата ще ни ги правят наши приятели, които се занмават с шоколад smile избрахме си шоколадови бонбони сърца (по две сърца в кутия) на които ще бъдат написани нашите имена,като във всяка кутийка ще има по една мисъл за любовта  pardon
Подаръчетата за гостите от изненадата трябва да бъдат два - след тяхната програма ще има надиграване и ще има двама победители (мъж и жена) за които трябва да купим подаръчета smile  предложиха ми да са от магазините в подлеза на президентството Wink и ще отскоча до там
А Барселона я мислим от три години и все нямам възможност - не стигаме до там .... и сега като видях офертата и че тръгването е два дни след сватбата решихме да се поглезим с нея .....smile  изчела съм пътеводителя и съм направила програма за обиколки smile
« Последна редакция: април 12, 2012, 10:49:38 от irena_popova » Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 12, 2012, 10:48:48 »

хихи Веси мерси така е няма начин и вие ще напредвате  Wink blum
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 12, 2012, 10:51:35 »

Иренка супер подаръчета сте си измислили/аз съм пристрастена към шоколада blum/ а Барселона е супер идейка...ще чакаме да показваш после снимки с красотите там smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 12, 2012, 14:49:24 »

irena_popova, идеята за подаръчетата е страхотна Bravo мисля, че всички гости ще бъдат очаровани good Аз лично много бих се зарадвала ако получа такъв подарък smile Барселона е много добра идея - сигурна съм, че ще си изкарате страхотно там
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 13, 2012, 08:46:10 »

Ох, Иренка, не остана- така се развълнувах  yahoo
Подаръчетата са страхотни,особено ако се направят от хубав шоколад.
Почивката въобще няма да я коментирам  blum ,определено трябва да посетите планината Монсерат(гледала съм на снимки, че е голяма красота).
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #50 -: април 13, 2012, 12:18:32 »

Ира подаръците са много оргинални , добре сте го измислил. Била съм в Барселона, прекрасен град, особено през май, ще си прекарате страхотно  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 13, 2012, 18:29:27 »

Много оригинална идея за подаръците, гостите ще бъдат очаровано. Блазе ви за Барселона, завиждам ви (благородно)  smile good
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 13, 2012, 19:35:58 »

момичета така е сигурна съм , че ще останат доволни  pleasantry шоколада е много високо качество smile (от личен опит) хората, които правят подаръчетата са наши близки приятели и съм получавала много подаръчета от милото за празниците  Wink
Барселона - вече нямам търпение да отидем  yahoo Мариелка Wink направила съм цяла програма за местата, които ще посетим smile разгадала съм кратата на града и google earth много помогна  Computer
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 14, 2012, 06:17:47 »

Миличка страхотна идея за подаръчета.Не остана много до големият ден.Поздравления и за дестинацията за меден месец.Успех в оставащите дни и се наслаждавай още малко на момента като госпожица
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 21, 2012, 09:04:01 »

Значи, много съм дезориентирана в този форум. Добре, че хората си слагат банери за такива като мен...
Честита темичка, наближава и твоята сватба и ти желая много спокойствие на Големият Ден, огромно щастие, красиви емоции, които да помниш цял живот! Желая по - малко трудности и повече усмивки. give_rose
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 23, 2012, 09:30:09 »

Bride2012 благодаря ти за пожеланията  give_rose Моето момче ме зарази с еуфория и емоции около големият ни ден smile а бях толкова спокойна и очаквах да дойде и да се насладя на всичко около него.... а сега малко съм се притеснила....
Вчера се чухме с нашите гости и за радост имаме двама- трима, които до ден - два ще кажат окончателно дали ще дойдат smile утре сме на среща с управителя на ресторанта да уточним менюто и някои дреболийки smile. В сряда сме на среща с флористката да уточним украсата smile  и от другата седмица съм отпуск  tease, за да мога да си посвърша някои задачки, които съм оставила за последно Wink ами това е за сега, от нашата организация.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 23, 2012, 17:16:25 »

Браво, браво и вие напредвате smile, много хубаво, че си си взела отпуска, за да ти е по-спокойно smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 24, 2012, 01:15:52 »

irena_popova остават само 12 дни а аз чак сега се включвам  badgirl
Честита тема с огромно закъснение!Напълни я само с позитивни емоции  heart
На мен ми е любопитно какви ще са цветовете на сватбата и букета ти?  give_rose
Не остана  Сватбаааа
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 24, 2012, 05:58:53 »

miauka  благодаря ти за пожеланията  give_rose
 Wink Цветовете на сватбата ще са бяло и бордо smile за цветя за ресторанта сме избрали хризантеми smile
А букета утре ще уточнияваме с точност - как би трябвало да изглежда, но ми харесва комбинацията от бели или шампанско рози и бордо хризантеми smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 24, 2012, 21:13:06 »

Ау, Ирена да качваш снимки да взаимствам идеи,, че и ние сме избрали цветово бяло и бордо smile Каква ще ви е украсата за колата ? smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines