Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:27:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Christy-05.05.2012  (Прочетена 98232 пъти)
 
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #390 -: юни 05, 2012, 12:05:08 »

Криси уникална сватба сте имали , просто сте прекрасни  yahoo yahoo yahoo
Гис направо са се разбили в украсата - страхотна е.  give_rose
Аз ги хваля наляво и надясно  give_rose
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: юни 05, 2012, 12:15:54 »

Цуци, първо много, много ти благодаря!

А за ГиС си заслужават хваленето, просто страхотни професионалисти, много мили, разбрани... абе каквото положително може да се каже - за тях се отнася! Аз съм предоволна и само мога да се раздвам, че избрах тях, първо защото ми спестиха много пари, а това не се отрази на работата им и на украсата, второ не ми създадоха и една пречка, или каквото и да е. Каквото исках - те го направиха 2 пъти по-добре smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юни 05, 2012, 12:17:54 »

Криси, прекрасни снимки, комплименти за фотографа - уловил е всяка емоция!!! heart Много, много е хубаво всичко - всеки път като ви гледам снимките и настръхвам просто ... уникални сте, уникална сватба! give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: юни 05, 2012, 12:36:43 »

Миличка, честита ви първа месечинка! heart
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #394 -: юни 05, 2012, 12:55:45 »

Колко пари ви беше украсата? Една мацка ще се жени ( София)  и ме преследва с всякакви въпроси. От България доволни ли сте?  smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: юни 05, 2012, 13:10:56 »

Украсата, която ни направиха от ГиС ни излезе около 300 лв. И ние сме купили някакви неща може би за 300 и така (макар че те ми се скараха, че съм ги купувала на завишени цени някои, а съм ги имала включени при тях, ама кой ти гледа договора smile )

Украсата включваше - 2 бр. панделки на стол, като втория брой ни ги хванаха на много ниска цена, а първия беше включен в офертата, украсата за стълбите ми беше подарък от тях, младоженската маса (драперията и панделките), вазите, арката и стойките с цветята, тишлайферите по масите, наредиха ми тейбъл картичките, които правих аз... Свещите (и малките и големите) и камъчетата си ги купихме ние (камъчетата например са били включени в офертата, но аз не го видях навреме), цветята също, те ги наредиха и аранжираха във вазите. Имахме и включени едни малки свещничета, но не ги ползвахме, беше включен и букет за кола от изкуствени цветя, който също не използвахме. И съответно беше включена и цената за слагане, сваляне, нареждане на нашите неща и така. Наистина бяха страхотни!

А от ресторанта сме предоволни! Всичко беше много изпипано - персонала беше страхотен, хем не ги забелязвахме, хем бяха на място винаги, защото напитките се поръчваха, гостите казаха че само поглед и са идвали не им се е налагало да ги търсят, лед се сменяше постоянно, пепелници също. Храната всички казаха, че е била страшно вкусна, а за тортата колко комплименти имаше не е истина - тя също беше тяхна, аз само нея я опитах и знам че наистина беше великолепна на вкус, както и на външен вид де, каквото беше на снимка, това излезе и на яве. От другата храна пробвахме малко и нямам спомени, наистина, но имам мнението на гостите. Имаше някои неуредици де... например виното го бяха сипали в бутилки от Керацуда и изглеждаше все едно е евтино купешко, а беше специално докарано от Мелник, каничките за вино пък ги бяха напълнили с ракия... Една от гостенките сподели, че бялото вино не било охладено, други пък казаха че е било охладено, моето беше... не знам. Но на нейната маса не е било (там тя и мъжът и ни споделиха това). И беше доста задушно в началото, явно разчитаха на покрива и докато беше отворен беше страхотно, но заваля за 1 час и го затвориха и стана доста топло, климатизацията нещо не смогна, въпреки че цигарения дим не се усети, а доста се пуши (но това май е вентилацията...). Но като цяло сме много, много доволни, както и гостите ни!
« Последна редакция: юни 05, 2012, 13:18:06 от Christy » Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #396 -: юни 05, 2012, 13:30:58 »

Благодаря ти много Кристи, каквото има ще те питам  give_rose
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: юни 05, 2012, 13:31:57 »

Честито на вашето семейство smile Бъдете много щастливи, обичайте се и се подкрепяйте  любов заедно
Снимките са страхотни  photograph, а вие сте много красива двойка smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юни 05, 2012, 13:32:18 »

Честита месечинка и от мен! Бъдете много, много щастливи и се обичайте винаги, както в този ден!
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: юни 05, 2012, 22:04:46 »

Честита месечинка и от мен бъдете все така влюбени и щастливи smile
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #400 -: юни 06, 2012, 09:13:51 »

Christy, страхотно красиви снимки и от сватбата, и от следсватбената фотосесия. Страхотни модели сте с младоженеца- толкова сте нежни и красиви. Всичко толкова ми допада - грим, рокля, прическа, украса, младоженеца е прекрасен . Тайничко и благородно ви завиждам и на теб и на Bulka 88.
 Поздравления и за избора на фотограф.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: юни 06, 2012, 09:53:06 »

Благодаря момичета, страшно сте мили  cray give_rose Линка със снимките ще го оставя още няколко дена после ще помоля да го махнат smile

Иначе снощи спретнах набързо една специална вечеря, запалих свещички и се получи много готино, защото той изобщо не очакваше - какъв месец какви 5 лева и му стана толкова мило, беше много хубава вечер, отложихме си даже тренировката (което за него си е много нещо хи-хи  blum).

В неделя сме на сватба, само дето аз още нямам какво да облека и ще търся в събота, надявам се все нещо да намеря. Нямам търпение и само дано не вали (не го дават де, ама все пак), защото е градинска сватба, ритуалът е изнесен, църковен няма да имат сега, а след година и ще сме само там. Нямам търпение да видя булката вече, ще е страхотна сватба надявам се  heart
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: юни 08, 2012, 07:44:27 »

Момичета благодаря за всичко, вече мисля че всички успяхте да видите снимките и е време да си "прибера" линка lol  give_rose Ще помоля модератор да го изтрие и още веднъж благодаря за всичко - за помощта, за хубавите и успокояващи думи!
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: юни 14, 2012, 18:16:13 »

Къде трябва да помоля да се изтрият линковете (всичките на 26 страница!)?! Ами вече започнах да съжалявам, че изобщо качих снимки тук, призовава се качете снимки, споделете впечатления, после никой не се отзовава, за да бъдат изтрити, информирах с бутона, чаках, писах тук - нищо!  nea
« Последна редакция: юни 14, 2012, 18:21:12 от Christy » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: юни 14, 2012, 18:31:08 »

Всички линкове и към ресторанта и ди джея ли искаш да бъдат изтрити или само личните ти снимки ?
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines