Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:02:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Christy-05.05.2012  (Прочетена 98755 пъти)
 
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: май 14, 2012, 08:04:28 »

Момичета, след като поотминаха емоциите (макар че още ме държат!) сега е ред да си изберем място за следсватбената фотосесия... имате ли идеи? Ние мислим нещо за Витоша, но къде точно... А трябва пак да се свържа със Слав за грим, да се свържа и с фотографа и да намерим и ние време... Евентуално трябва да е през седмицата, защото иначе са заети по сватби. Изобщо как ще я организираме ми е малко непонятно все още. И ще си облека поодърпаната и изцапана рокля, милата ми, дано после успея да я изчистя на химическо. Не знам защо, но искам да си я запазя...  blum
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #316 -: май 14, 2012, 11:41:08 »

Кристи толкова ти се радвам да знаеш  Bravo очаквам с ОГРОМНО нетърпение снимките  Bravo
За Витоша аз лично много харесвам златните мостове , особено есента.  give_rose
Активен
Graceful
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #317 -: май 14, 2012, 12:43:27 »

Криси, любима моя булке от този форум, невероятно красива и страхотен разказ!!!! Определено сте големи веселяци с мъжа ти. Поздравления за всичко, справили сте се чудесно, възхищавам се  give_rose
Интересна ми е каква ще бъде сесията ви, сигурно ще е оригинална  yahoo tease
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #318 -: май 14, 2012, 13:19:18 »

Кристи, прочетох разказа ти ......... give_rose Bravo , посмях се, насълзих се и мнооого се развълнувах от това, което вие сте преживяли и това, което на нас ни предстои. Представих си, как младоженецът и кумът изяждат бързо, бързо  лимочетата (без да разберат какава е точната идея), кумата която се лута, закъснението в гражданското. Представям си колко развълнувани сте били да забравите видеооператора  smile smile smile pardon и накрая купонът ви да е освен огромен и луд, но и заразен (да промените мнението на кума и да сватосате толкова гости) Bravo Bravo Bravo Bravo yahoo yahoo yahoo yahoo
Ти самата си невероятно красива (излъчване, рокля, прическа, грим). Украсата на ресторанта....... приказна smile
Кристи, за следсватбена сесия, освен Витоша, може да проверите още ботаническата (има ли вход , няма ли, позволено ли е снимането, достатъчно красиво ли е и най-вече дали ви допада), също има университетска ботаническа, която е в центъра, Панчаревското езеро. За по-далечна дестинация, например Копривщица
Очакваме трейлъра smilesmile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: май 14, 2012, 13:24:12 »

Graceful, нали знаеш аз как чакам твоята сватба... почти като моята  heart give_rose От сега знам, че ще си уникална!  blum

Lady_sunflower, благодаря ти!  heart

Сега ще питам и в темата за фотографите, но нека и тук си задам въпроса - моя позната е останала без фотограф половин месец преди сватбата... и сега й трябва спешно друг, но аз не мога да й препоръчам, защото нейният бюджет е 300-400 лв., а тези който аз гледах бяха от 800 до 1500... Моля ви, ако някой се сеща за такъв фотограф с читави снимки да драсне едно име и координати!  huhhuh.gif
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: май 14, 2012, 14:13:36 »

Кристи, страхотен разказ! Направо спира дъха! Радвам се, че с вашата емоционална сватба сте увлекли и други двойки - няма такова прекрасно събитие като сватбата - остава в сърцата forever !!! heart
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: май 14, 2012, 16:25:54 »

Кристи, не знам дали знаеш и дали вярваш в това, но прочетох относно почистването на роклята на химическо ... Булчинска рокля, не трябва да се пере до раждането на първото дете, това е поверие още от времето на нашите родители, че и отпреди, но аз силно вярвам в това (по мои доказани причини и разкази от моята майка) Wink Исках да го споделя и с теб !
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: май 14, 2012, 16:52:16 »

Благодаря ти за което, аз не го бях чувала...  blum
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: май 14, 2012, 17:14:37 »

Криси писах ти на лични за едно фото...надявам се да свърши работа  blum
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: май 14, 2012, 18:57:44 »

Аз пък знам, че роклята се пази две години и чак след това се носи на химическо и си я пазиш, ама нали знаеш бабини дивитини колкото искаш smile
Относно фотосесията много хубави снимки стават и в Центъра на София, на руините, пред БНБ, в градинката на двореца, но и идеята за Витоша също е много добра подкрепям на 100% smile Може и в Южния парк smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: май 14, 2012, 20:18:46 »

Хаха, леле, уникален разказ, така ни зареди с положителна емоция, че все едно сме били там smile

Хайде дано всеки ден във вашия семеен живот от тук нататък да е пълен само с усмивки и такава позитивна енергия!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #326 -: май 14, 2012, 21:16:38 »

Christy, миличка страхотен разказ...било е толкова вълнуващо....ей такъв забавен и пълен с подобни емоции да ви е съвместния живот....четох, четох.....ми как не му се дожени на човек?! blush
Активен
Diann
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #327 -: май 14, 2012, 22:09:23 »


И така поставихме началото на най-красивата приказка - нашата... heart

Следя с огромен трепет цялата подготовка, а разказът . . остави ме без думи!
Няма какво повече да добавя, освен, сътворявайте Вашата приказка - всеки миг!  twohearts
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: май 15, 2012, 14:54:05 »

 give_rose

Момичета, излезе и трейлъра към видеото!

edit

...не знам дали се вижда, довечера ще махна линка и ще го давам на ЛС. Целувки.

« Последна редакция: май 15, 2012, 18:41:32 от Christy » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: май 15, 2012, 15:07:37 »

Олелеее Крис, много ми харесва трейлъра, музиката е страхотна, вие красиви, БРАВО!!!! Чак се просълзих, в момента, в който при теб влиза кумата... Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines