Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:16:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Christy-05.05.2012  (Прочетена 98220 пъти)
 
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #300 -: май 11, 2012, 08:10:07 »

Christy, включвам се късно, дано не досаждам...   give_rose  Много държах да ти кажа, колко стилна булка си. Желая ти прекрасен семеен живот!  Girl_hide
Освен това искам специално да ти благодаря, защото благодарение на теб си имам подаръчета за гости от онзи сайт (и много им се радвам).   danceg
Активен
Graceful
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #301 -: май 11, 2012, 08:29:27 »

Мила, красавица си голяма! Имаш много изразително личице, красива булка си била!
Момента с господари на ефира много ме разсмя било е уникално. чакам още разказчета!  give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: май 11, 2012, 09:33:59 »

Christy, включвам се късно, дано не досаждам...   give_rose  Много държах да ти кажа, колко стилна булка си. Желая ти прекрасен семеен живот!  Girl_hide
Освен това искам специално да ти благодаря, защото благодарение на теб си имам подаръчета за гости от онзи сайт (и много им се радвам).   danceg

Много, много ти благодаря и много се радвам за подаръчетата, на нашите всички се изкефиха много - е породиха се спорове в семействата да ги пазим или да ги ползваме, но... lol Важното е, че ги харесаха много! Ти какво поръча?

пп - на ЛС ти пращам линка с другите снимки.

Graceful - ужасно мила както винаги! Твоята сватба я чакам с нетърпение  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: май 11, 2012, 09:42:01 »

Christy, леле какъв разказ!!! shok Било е страшна еуфория то си личи само от това, което чета макар и да не съм ти разглеждала снимките yahoo Много ти се радвам и ти се кефя как издържа да минеш през всички тези изпитания и препядствия - сигурна съм, че си е заслужавало good give_rose
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #304 -: май 11, 2012, 09:51:41 »

Уааау, Christy, всичко е било толкова красиво.  Bravo Много ми хареса комбинацията на розово и кафяво и шаферките са прекрасни и младоженците и всичкооо!!!  girl_wink Благодаря за линка!

Аз поръчах птиченцата солнички. Много ми се връзват в цялостната концепция и се надявам и гостите да ги харесат. smile (а да не си ги изпозабравят по масите, както съм виждала да се случва с подаръчета за съжаление  Oh my ... ).
А лъжичките ти са наистина много сладки, как да не ги хареса човек. smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: май 11, 2012, 10:38:09 »

Ще си ги вземат, много са хубави! Нашите никой не си ги забрави!

Благодаря на всички, които ми писаха на ЛС, много сте мили! Но гледам да не отговарям там, че с тоя лимит... не мога да пратя на другите, които искат линка! Но ме трогвате много... просто нямам думи, много е хубаво, когато си организирал нещо с такова желание, да чуеш одобрителните думи на съфорумките си - благодаря момичета!!!  give_rose heart
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: май 12, 2012, 10:54:22 »

Тази сутрин имам време и реших да понапиша още малко, аз малко на порции ви ги давам, но иначе ще стане много дълго и ще отегча някой  tease

...та те дойдоха, чух клаксоните и понеже бях сама на етажа (всички се втурнаха да посрещат младоженеца и кумовете) се скатах на едно малко прозорче и ги видях... и направо ми заседна буца толкова беше красив, екзалтиран, но в същото време се четеше по лицето му, че е и притеснен. На вратата шаферките го посрещнаха с поднос с лимончета и техните имена отдолу, както и с моето (всъщност пишеше не името ми, а "Обичам те" и една бонбонка, да я хапне като я намери. В цялата лудница изобщо не е слушал защо го прави и започнал да яде, едва отваря листчетата, пак набива, кума не разбрал и той какво става, решил, че целта е да се изядат лимоните за норматив и започнали да набиват и двамата lol Шаферките го спрели, а моя изял всички лимони и тогава намерил името ми.... но дали е имало кисели физиономии - не! Изобщо му е било все едно лимон ли яде, бонбони ли, искал е само да стигне до мен. Междувременно чух кумата как се лута да ме намери и нямаше кой да я упъти къде съм... аз я виках, ама и другите така викаха, че не ме чу, а се заби на тавана ни - това е цял етаж, но е таванско посещение, което използваме за склад... Най-накрая ме намери и като се видяхме - рев, рев... Даде ми букета, който тежеше 1 тон и ми закачи воала. Те вече бяха горе.... а тя реши, да не ги пуска и затиска вратата, а времето вече е минало всякакви разумни граници и аз й казах "Даре, пускай ги, пускай ги, нямаме време!", а тя "Нямааааа! Никой няма да пусна и без друго закъсняхме, поне да не ги пускам лесно!" и те искат да влязат, аз я дърпам да пусне... lol Момента, в който го прегърнах ми се губи.  Целувки, прегръдки и бързо надолу,а  стълбите запушени от много хора, искащи да се качат при нас, а ние "Бързо, бързо слизайте!", "Ама...", "Няма ама! Слизаме!". Свекърите не ги и видях, нито сестра му... те изобщо не са могли да влязат, масите които майка ми беше приготвила си останаха, тя тръгна с някакви бонбони да черпи, шаферките й ги дърпат от ръцете тръгвайте няма време! Тръгнахме, колоната се мотаеше и се разделихме - по-бързите с нас, че ние натискахме изключително много, едната кола с мъжете шафери ни следваше, караше като луд, колата беше наполовина мощна на нашата, а тоя ни настигаше, слязоха като бели чаршафи  tease

Междувременно се усещам, че торбичката с нещата за гражданското е в шаферките ми, те не знаят пътя, а тази която караше кара доста бавно по принцип... Нямаше ги! Ами сега, защо им оставих нещата, от друга страна не може да започнем без нашите, без шаферките... ай, ай! Брат ми е карал с няма такава скорост, а моята бавна шаферка се е била залепила зад него и тя слезе като платно бяла, само ги видях как спринтираха на 10 см. токчета - не подтичваха, спринтираха!!! Ние закъснявахме вече с 15 минути... аз бях много нервна... всичко пропадна! Изтърсихме се пред гражданското от една страна тичаха шаферките, от другата шаферите огъваха крака от карането на единия... а причтели и роднини ни чакаха вече, две от приятелките ми само ме прегърнаха и казаха "Спокойно мила! Прекрасна си, вкараха другата сватба след вашата, размениха ви, прекрасна сиииииии!" и ми падна 1 тон напрежение и вече всичко започна по мед и масло!  Bravo

Гражданското беше толкова емоционално, толкова сълзи се проляха, даже от най-коравите. Казахме, че искаме шаферите да са след нас, и ни казаха "А добре, ваша воля, да влязат двамата шафера!" и ние "Амааааа... те са 10 без малките!" " shok Какво сте направили вие бе деца! Лелеееее, ами добре де...ще влязат!". Там беше прекрасно, няма как да ви опиша емоцията с думи, половината от вас са го изпитали, а на другата им предстои!

Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: май 12, 2012, 10:54:35 »

Следваше църквата и решихме да влизаме направо без да се баим до часа ни, за да не забавим тези след нас, които нямаха вина, защото ни казаха "Вие сте в правото си да дойдете в 17:20!", но ние имахме време, всички бяха там, защо да прецакваме хората, за да си правим снимки като това можеше да стане и след църквата. За църквата какво да ви кажа... после си говорихме с кума, ако знаехме какво е, щяхме да не се женим църковно този ден, а да го направим в някое малко параклисче в друг ден. Аз много исках църковен брак, но в църквата няма духовни хора... само търгаши. Не ги интересувало имаме ли кръщелни (това ни го изтърсват в момента, в който им даваме кръщелните...), а кво било това - акта за граждански брак, а не ги интересувало особено, дори не ги погледнаха  huhhuh.gif Церемонията не ни трогна с нищо... на попа нищо не му се разбираше, забравяше си репликите... заекваше... Иначе и те се учудиха на броя шафери и казаха, че за 10 годнини не са виждали толкова шафери lol Но ние настоявахме да са след нас и кумовете. На кума ни не му обясниха какво да прави с короните, колко пъти да ги кръстоса, той ги чукна  blum

След църквата отидохме само с кумовете да се поснимаме, докато всички се настанят. Правихме снимки, почивахме си, говорихме си в парка, абе толкова лежерно беше... само дето по едно време "Приятно ми е, Димитров!" (а.к.а. видеооператорът ни) дойде леко бесен, защото съвсем го бяхме забравили, не си вдигахме телефоните, а той искаше да снима трейлъра lol

... и се отправихме към ресторанта - там няма как да ви разкажа какво беше, не сме седнали цяла вечер, не сме пили, не сме яли! Всички бяха на дансинга, беше някаква лудост! Седнала съм 3 пъти по 2 минути, да си оправя обувките... Такава веселба беше! Най-най-лудия купон, който можех да си представя. Продължихме до 3 сутринта, но окапахме, просто защото и не седнахме... Още на тръгване всички ни казаха, че това е била най-невероятната сватба на която са били (включително и професионалистите, които бяха толкова впечатлени, че всеки ни направи някакъв комплимент от него!), включително и днес ни звънят телефоните да ни кажат, че сватбата е била уникална и да ни благодарят, че са били част от това! А пък аз знам, че беше уникална именно защото те бяха част от нея!

Обещавам да дам снимките от купона, както и малко клипчета (във фейсбук има няколко, но трябва да станем приятели, за да ги видите...майче...).

А забравих - хвърляхме букета и DJ-я накара всички да танцуват за мен преди да им го хвърля, а такава тълпа желаещиииии. После аз се обърнах, а той ги накара да се разместят, ама видеооператорът ми зуумна с камерата кой къде е lol Исках да го дам поне на 3 момичета, но най-много на кумата ми. Но не успя... хвана го едно момиче, приятелка на един от най-добрите приятели на мъжът ми, които се запознаха скоро, но вече се надяват те да са си правилните хора  heart та тя живее в Италия (а всъщност е чехкино-немкиня  blum), както и най-добрата приятелка на мъжът ми, която живее в Италия и е с италианец  Bravo Малко се сдърпаха lol а се очертават международни сватби! А понеже букета се разпадна аз хванах 3 рози и ги подарих на 3 мои приятелки (включително кумата), а на едната приятелят й си я закачи на ревера, нищо че са отскоро заедно...

Жартиера също беше хвърлен (макар че не исках, щях да сгреша беше уникална емоция!), те също танцуваха за него, също бяха тълпа и то толкова ентусиазирани, всички казаха, от вашата сватба ни дойде желанието!  heart После моя танцува за тях и го хвърли.... гора от ръце, скокове и го хвана един от най-добрите му приятели, който много, ама много иска да си намери любовта на живота! Беше невероятно. Всички ни казваха как по други сватби всички са се побутвали "А не искам, аз... ходи ти отпред...", жартиера пада, никой не го взима и някое малко момченце го отнася. А при нас какво беше... истинско бутане и гора от ръце!!!

А кумът ни, който беше против сватбите каза "Това е нещо уникално, на 10 сватби съм бил, вашата ми промени възгледите! Заслужава си не, ами... страхотно!", което ни накара да се изкефим много!

На една от най-добрите ми приятелки, приятелят й (с който са отскоро и този, който си закачи розата на ревера) й казал, че иска да живеят заедно... на моя единия приятел казал на приятелката си, че тя ще е следващата, абе направо избухнаха всички!

Сватбата ни беше уникално забавна и емоционална, жалко че няма как да ви предам всичко!

И така поставихме началото на най-красивата приказка - нашата... heart
« Последна редакция: май 12, 2012, 11:03:39 от Christy » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: май 12, 2012, 14:01:39 »

Кристи, невероятен разказ, невероятна сватба  Bravo
На частта с лимоните сме се спукали да се смеем със сестра ми  funnytooth ROFL laugh
Димитър Димитров по принцип качва трейлърите в ю туб, та ако го е качил може да ни го пратиш give_rose
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: май 12, 2012, 14:46:36 »

Още го няма трейлъра, иначе ще го пусна със сигурност!
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #310 -: май 12, 2012, 15:11:23 »

Страхотен разказ!  Bravo Толкова динамичен и емоционален!  Girl_hide Много ми стана сватбено.
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #311 -: май 12, 2012, 16:08:18 »

Страхотна сватба. Честито, мила!
Пожелавам ви да се обичате много, да се разбирате и много да сте щастливи!
Ще ми дадеш ли и на мен линк от снимките, че съм много любопитна да те видя колко си била красива.
 
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: май 12, 2012, 18:18:20 »

Прекрасна булка, прекрасен младоженец  Girl_hide Girl_hide Girl_hide Толкова сладък разказзз, радвам се, че сватбеният ден е надминал вашите очаквания като емоция! Криси заслужавате го!!  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: май 13, 2012, 19:17:27 »

Криси невероятен разказ, направо ми напълни душата smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: май 14, 2012, 06:01:57 »

Криси невероятен разказ, направо ми напълни душата smile
  good супер е било Криси  yahoo браво на вас, от сърце ви желая още много щастие  heart
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines