Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:46:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Christy-05.05.2012  (Прочетена 98229 пъти)
 
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: май 10, 2012, 09:58:38 »

Момичета благодаря на всички за милите думи на лични съобщения. И ще пратя линк на всеки, само че току що се оказа, че имам лимит от 6 съобщения на час  shok Та Ради теб те хвана лимита lol

... и малко продължение на разказа...

Както казах спахме много хубаво, станахме сами в 8, направихме си кафе, още не осъзнавахме какво ще се случва днес. Хапнахме по един дюнер предварително взет от вечерта (съвет от мен - задължително яжте хубаво сутринта), аз не бях изобщо гладна, но го изядох насила, бях си го поставила за цел и добре че - после не съм хапнала почти нищо! Облякохме се и към 9 и нещо моя мъж реши, че ще тръгва към техните, аз останах сама. Не ми стана изобщо нервно, но ми стана скучно и отскочих да ви напиша някой и друг ред  blum И към 10 и нещо дойде фотографа... и си говорихме час и половина. Звъня на шаферките, всички се движеха горе-долу по график, Слав (гримьора) уж и той, обаче в 10 ми каза сега хващам такси и 10 и 30 съм при теб. Много ми беше напрегнато как ще успеем с времето, но още си вярвах... Дойде кумата ми, закудкудякахме, а Слав закъсня с половин час, което вече си беше критично, предвид, че и аз бях объркала часа с по-късен... Дойде и едната шаферка готова, другите две (които живеят срещу нашата врата) пристигнаха фризирани и минаха само да ни видят и отидоха да се гримират. Голям смях и бъзици паднаха, Слав е много готин, Боян Павлов също, обаче стрелките тик-такаха. Междувременно кумата ми още не беше си избрала прическа - шок! Вече закъснявахме много! Най-накрая аз бях готова, метнах едни дънки и аз, три от шаферките и Боян се метнахме по колите, за да отидем при нашите. Кумата остана сама с гримьора. А ние попаднахме в огромно задръстване по околовръстното..  angry Криво ляво стигнахме с голямо вече закъснение, едната шаферка вече беше в нас, облякох се, направихме малко снимки с шаферките, влязох при гостите, направих изненадата с лимоните за милото и зачакахме, а в главата ми беше само "Няма да успеем за гражданското, само ако успеят...". Звъннах на мъжът ми сигурно 100 пъти и чувах само "Мило, Дарето още не е готова и не може да тръгнем...", на едно от позвъняванията каза "Тръгваме, Дарето всеки момент ще е готова и ще ни посрещне само кума!", а на кумата колата й се разваля, попада в голямо задръстване и закъснява много! А и не си харесала прическата и я разваляли, правили втора... Стигнали са при кумовете било е страхотна лудница, вдигнали са доста шум, кумата пристигнала бясна, люснала едно уиски на екс и всичко се оправило  Bravo Стояли са там не повече от 5 минути и бързо към нас, за да ме вземат а времето вече е необратимо напреднало...

Обаждам им се, за да им кажа къде има полиция, защото знам, че бързат. На милото телефона му е звъннал 1000 пъти за 20 минути. Напред тръгва сестра му с видеооператора (нали помните, че предната вечер в 22:00 ч. я карахме до там да види пътя и магазина за цветя), те й казват къде има полицаи, тя обаче не слуша и ги спират с много превишена скорост, без винетка... Тя е много избухлива и директно тръгнала на скандал, ония вадили актовете, заккъсняват много, видеооператора ще изпусне пристигането! Оттам той в паниката вади някаква карта на Господари на ефира и вика "Снимаме репортаж, приятно ми е Димитров!" и нашите полицаи се врътнали, скрили се в патрулката и им махали да си ходят lol Но... сестра му звъни да каже, че освен това, тя е забравила къде е магазина за цветя! Кара оператора при мен, той снима някакви бързи кадри, много бързаме, лудница е! Цялата колона с мъжът ми се отбива за цветя, а единия шафер звъни "Има ли тук OMV, че съм на червено ще изгасна?!", ама точно ОМВ му трябвало...  angry shok И се очаква цялата колона да ходи да зарежда с него, защото те не знаят пътя и моя побеснял с кума и му казали да се оправя те тръгват.

И вече чух клаксоните, погледнах през прозореца и... го видях! Беше най-красивата гледка в живота ми - моя мъж, усмихнат, екзалтиран, притеснен....

.... следва продължение на екшъна....

пп - момичета продължавам да не мога да пращам ЛС-та, но при първа възможност ще го направя.

miss™ - вазите трябваше да са по-високи, но от предната сватба ги бяха изпочупили и бяха останали само 3... затова сложиха по-ниски, ако получа по-хубави снимки на украсата ще ги дам, но фотографа беше с нас, та не се надявам много.

« Последна редакция: май 10, 2012, 10:04:50 от Christy » Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #286 -: май 10, 2012, 10:08:19 »

 Oh my ...  tease Лудницаааааааа..

естествено, че ще ударя на камък със снимките. sad
« Последна редакция: май 10, 2012, 10:11:00 от rady17 » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: май 10, 2012, 10:44:42 »

Олеее,било е луда работа!!!
Благодаря за снимките!
Ради ще ти пусна линка!
« Последна редакция: май 10, 2012, 11:46:40 от Мариелка » Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: май 10, 2012, 10:46:18 »

Оле Крисиии голям екшън е билооо!!!Особено "Господари на ефира и вика "Снимаме репортаж, приятно ми е Димитров!" направооооо   funnytooth funnytooth funnytooth ме разби!!!!Браво,много изобретателно!!!
Много емоции е имало при теб!!! smile
П.П.Както ти казах 1000 пъти прекрасна си!!!Много искам да се запознаем,надявам се че ще присъстваш на срещата на форума!  kiss
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: май 10, 2012, 11:03:21 »

Екшън не, ами лудница (макар че в нас каква лудница е в момента, правим ремонт... ама друга тема), просто си представям колко е било смешно!

А Злати и ти си прекрасна, казах ти го 100 пъти, невероятни сте и цялата сватба е била уау! А за срещата на форума сега научавам хахаххах...
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: май 10, 2012, 11:26:58 »

Лелеее Кристи, направо се спуках от смях!  funnytooth. То страшно е било laugh. Хайде качвай снимки, че нямаме търпение да видим повечко. Така изчетох всичко на един дъх и толкова много се надъхаг, че вече нямам търпение да идва моята сватба yahoo.
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: май 10, 2012, 11:59:52 »

 heart
Криси доволна ли си от ГиС?
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #292 -: май 10, 2012, 12:29:19 »

Christy, честито! Желя на теб и съпруга ти много, много щастие и смях през безкрайно море от любов!

Разказът ти е страшно увлекателен, забавен, интригуващ! Препоръчвам ти да си го запазиш някъде за себе си, защото тези неща, които сега ни споделяш, сигурно ще избледнеят с времето или ще се променят, особено когато ги замениш с монтирания филм. А те са си твоите спомени и най-непосредствени възприятия - с всичките хубави и стресови моменти.  smile

Моля те, сподели малко повече (тук или на лични) за Слав - вече за втори път чувам, че закъснява (така са те, артистите май), а пък аз съм го ангажирала и за грим, и за прическа, и за майка ми и сверкърва ми, той ще трябва да висне от сутринта.

Ще съм ти благодарна и за някоя друга снимчица, че съм ти изпуснала линка.  blush
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: май 10, 2012, 12:36:49 »

И аз искам още снимки и още разказ smile Звучи доста напрегнато, аз не знам дали бих се справила...
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: май 10, 2012, 13:02:06 »

heart
Криси доволна ли си от ГиС?

Да, много! Не успях да видя съвсем украсата, защото като дойдохме вече бяха насядали, сложили бутилки, но е било точно както искахме, днес дори се обадих да им благодаря и да видя ако има нещо счупено да се оправим, то се оказа че няма, но и да имало не се поемало от нас! За тях ще пиша допълнително smile При теб справиха ли се?

famille аз от Слав съм много доволна, ако не бях объркала часа щеше да се справи, дори със закъснението от негова страна. Показах снимка  и направи каквото исках - за грима може и да не прави пробен там е перфектен, за прическата по-добре направи една да я видиш, да коригираш ако има нещо, защото моята кума не знаеше какво иска, не се разбраха и стана една... Но моята прическа не мръдна, беше просто перфектна, а не използва толкова много лак, изобщо не я бетонира. За грима просто нямам думи - структурира лицето, промени ми формата на очите  shok Беше невероятен, да не говорим, че не мръдна до 5 сутринта (прическата също), а плаках много, от луди танци по едно време бях само вода в лицето, бърсах с една платнена салфетка яко, после се усетих, че имам грим - абе не беше мръднал, мигли си сложи задължително! Аз не бях носила до сега, дискомфорта беше 10 минути, после не ги усещах, но снимките станаха идеални, да не говорим, че така ги залепи, че всички питаха с каква спирала съм - абе не личеше грам и това хора, които носят мигли от години!
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: май 10, 2012, 13:19:37 »

Кристи украсата с платовете за ресторанта и ротондата беше най-голямото ми притеснения,понеже само за тях не се бях погрижила аз...много се притеснявах че няма да се появят (агенцията) или че нещо няма да е наред. Бях приготвила 5 листа обяснения с приложени снимки как трябва да изглежда всеки стол и всяка маса,как да са сгънати салфетките...всичко беше подробно обяснено като за малоумници,за да съм сигурна че всичко ще е така,както го искам.И когато влязох в ресторанта...........като видях украсатаа   cray cray cray започнах да плача...толкова беше красиво всичко,беше по-хубаво отколкото си го представях!Останах без думи!!!!!Честно да си призная подцених ги!!!!!!Още същата вечер писах на Димитър,за да му благодаря(понеже той беше дошъл сам,беше наел от джобс,някакви жени само да му асистират!)Просто задминаха всичките ми очаквания! yahoo yahoo yahoo
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: май 10, 2012, 13:48:24 »

Много се радвам! При мен беше същото, просто не мога да повярвам колко сериозни излезнаха, да не говоря какво сътвориха! Перфектни! За мен са повече от професионалисти! Спомням си колко се чудеше да ги наемеш ли - риска беше повече от оправдан! Всички, които твърдяха, че за тези пари ще получим ниско качество, скъсани калъфи... ами редно е да замълчат, защото всичко беше перфектно и изпипано, все едно им бях платила 1500 лв., а не 300... А колко жестове ми направиха ей така от тях, просто съм очарована. Перфектно качество на всичко - калъфи, панделки, арки... всичко! Ще ги напиша във всички бели списъци  give_rose Аз също се обадих на Димитър, за да му благодаря, защото определено надминаха очакванията ми.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: май 10, 2012, 15:39:36 »

За 300лв са се справили повече от перфектно. На мен ми искат 300 само за булченската маса+масата за тортата. А и доколкото видях вие и двете сте имали по 2бр панделки и са се справили много добре good
Криси, и тук да кажа - прекрасна сватба !!! С нетърпение чакам остатъка от разказа, не само защото разказваш добре, но и събирам ценни съвети за моята сватба smile Така да се каже от теб и Булка смятам да крада доста и без срам lol)
Все така влюбени и усмихнати да сте! И успех с ремонта  Good luck
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: май 10, 2012, 21:37:39 »

Кристи бил  е голям екшън, но много емоционален smile Това с господарите ме разби тотално, добре, че се е сетил smile много се изкефих smile А за ГиС много се зарадвах като прочетох коментара ти, защото и ние сме наели тях и скоро ходихме да доуточним нещата smile Много бих искала да видя и аз малко снимки, ако може да ми пуснеш линк smile Благодаря smile give_rose
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #299 -: май 10, 2012, 21:54:58 »

Леле, Кристи,
Представям си колко ти е било напрегнато в началото на деня с всичките закъснения, но съм сигурна, че емоцията на приказката в този ден те е държала весела и щастлива. Видеооператорът ви е доста креативна личност   yahoo yahoo yahoo yahoo danceg хахахаха
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines