Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:35:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Christy-05.05.2012  (Прочетена 98224 пъти)
 
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 26, 2012, 09:50:38 »

Криси как ще процедирате с ядките,какви мислите да взимате?И кое излиза по на сметка?
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 26, 2012, 10:08:11 »

Криси как ще процедирате с ядките,какви мислите да взимате?И кое излиза по на сметка?

Ами ние не прекалихме с ядките, защото яденето е доста и с мезетата пък съвсем... Решихме да ги има просто ей така, но няма кой да наблегне толкова на ядките и преценихме по около 50 гр. на човек. Звучи малко, обаче след цялото това надяждане и надпиване ще дойдат много, пък хич да ги няма не върви. Те ще се сервират заедно с мезетата след основното. И са кашу и бадеми. Кашуто го взехме на 20 лв. килограма, бадемите на 18 лв./кг.

Ако бяхме сложили повече ядки, сигурно щяхме да запълним с фъстъци. Но тъй като са малко се спряхме само на тези ядки.

Написах и менюта всеки да си знае какво ще има за ядене, а и за пиене, че ако всеки пита сервитьорите "Какво има" ще изпушат рано-рано lol А и като знаят какво има за ядене ще знаят и да не се наяждат с печени зеленчуци.
« Последна редакция: април 26, 2012, 10:10:12 от Christy » Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 27, 2012, 07:08:59 »

Много разумно сте постъпили. Наистина с тези мезета и цялото меню изобщо на човек му идва множко, особено когато храната е разнородна и не може да поеме много. Хайде, още 9 дена останаха, аз вече се вълнувам, ти как се чувстваш, Криси? smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 27, 2012, 10:57:38 »

Откъм организация и изпълняване на задачи - много спокойно минава всичко, просто с милото сме няма такъв тандем  heart Общо взето даже ни е почивка - изпълним малко задачи от списъка и ходим на обеди някъде навън на слънчице, после още малко, после сядаме да пием кафе двамата (т.е. аз, той не пие кафе)... Вечер се гушкаме, гледаме филми, смеем се на нашите - например на драмата на майка ми защо минералните води са в зелени бутилки, не отивали на цвета на сватбата, сякаш щеше да намери в розови бутилки иначе lol Просто това са някакви страхотни дни, по цял ден сме заедно, така си нагласям нещата, че се виждам и с приятелки... а то няма такова кудкудякане!

Колкото повече идва Денят, толкова повече ми затуптява сърцето, вече сме свършили доста неща и понеже не остават много и имам време да се вълнувам!

Остават тейбълкартичките, но едната шаферка си взе отпуска, кумата е насреща, приятелките - ще се оправим, трябва да направя номерата на масите и да разпечатам менютата. Трябваше да направя картичките от някаква по-твърда хартия, че започнаха да се огъват, ама каквото-такова  good

Иначе успяхме да намерим къде да ни гравират халките, станаха супер! Обеци си купих... сега в събота шаферите ще ходят за ризи. Иначе всички други трескаво шият (шаферките ми - големи и малки, майките ни, сестра му... лудница хаххах).

Остава да си купя ниски обувки, чадър (дават го с леки превалявания на 5 май), да разкараме алкохола, безалкохолните, бонбони, мезета и т.н. в нас, в ресторанта... (всъщност мезетата ще ги купим на 3-ти), да купим цветята за украсата... То вчера се промени концепцията на украсата, заради вазите. Сферите се оказаха малки и харесахме едни цилиндри, даже знам каква ще е украсата, но отпаднаха 12 големи свещи та ходихме да купуваме поставки за свещи, за да ги наслагаме из залата, както и плуващи свещи. Та в последния момент, малко се промениха нещата, но май към по-хубаво.

Щом не успях да се изнервя, че в църквата ни сбъркаха часа, а го приех стоически, значи нещата са под контрол. Всички приятелки ми казват, че се възхищават за спокойствието, което цари вкъщи в този момент  blum

Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: април 27, 2012, 11:02:28 »

Браво мила, радвам се, че така приемате организацията smile

Колкото повече идва Денят, толкова повече ми затуптява сърцето, вече сме свършили доста неща и понеже не остават много и имам време да се вълнувам!

ох мила много добре те разбирам, а лошото е, че след като имаме време да се вълнуваме, може да стане и по - зле .... girl_impossible

Успех с украсата и оставащите задачки Wink ще чета темата с интерес Wink
аа забравих аз много се израдвах на обновената прогноза smile ще се радваме на  Sunshine
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #170 -: април 27, 2012, 11:09:14 »

 Bravo че няма паника и нерви само така!!! Аз мн се вълнувам за всички букли и после, като гледам снимки ми е мн готино.  tease yahoo Така че нямам търпение за твоите снимки yahoo
« Последна редакция: април 27, 2012, 11:13:53 от rady17 » Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: април 27, 2012, 11:09:58 »

Прочетох аз как ме зарадва в твоята тема! Не че го даваха кой знае колко да вали, ама все пак. И то ще се види 2-3 дена преди това - но каквото такова, много искам слънце ако може, разбира се!  blum

Ради и аз нямам търпение за снимките lol То сватбата не е минала, ама аз вече снимки чакам!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 27, 2012, 11:11:09 »

Bravo че няма паника и нерви само така!!! Аз мн се вълнувам за всички букли и после, като гледам снимки ми е мн готино.  tease yahoo Така че нямам търпение за твоите снимки yahoo
Offtopic Това наистина ме развесели!  give_rose
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: април 27, 2012, 11:12:37 »

Криси,много се радвам ,като чета написаното от теб ,само хубави емоции усещам и ми става едно весело и на мен *YAHOO*Знаех си,че като си с мъжа ти по задачки,всичко ще минава гладко и леко!Наслаждавай се на всеки оставащ ден от подготовката,това  е не по-малко вълнуващ момент от самата сватба yahoo
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #174 -: април 27, 2012, 11:16:27 »

 laugh sarcastic браво на мен тогава  Bravo  blush Предполагам всички си го преведохте, че нямам предвит букли хахаха
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 27, 2012, 11:48:46 »

И добре, че... защото аз няма да имам буКли и съответно нямаше да ми се радваш  cray lol
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 27, 2012, 15:25:23 »

Ей много ви се радвам, нямам търпение за вашите сватби, да чуя  разкази да видя снимки. Кристи много добре сте се справили smile, добър тандем сте  Bravo Хайде сега вълнувайте се докато дойде деня smile и почивайте smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 30, 2012, 23:17:50 »

Ние добре вървим и какво ли не свършихме и какво ли не остана, обаче още не съм се оваляла в панировка lol

Сега най-големият ми проблем е ще ли да вали на 5-ти или не... ту го дават да вали, ту го сменят да не... В петък го дават лошо, това ме притеснява доста, винаги съм искала слънчево време за сватбения ми ден  cray
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: май 01, 2012, 07:02:30 »

Christy мила така е  sad cray но за съжаление не можем да се бодим с природата....дано времето се смили и преваляванияята да бъдат рано сутринта или след 7 Wink нз какво да ти кажа и аз съм с тези вълнения... bad
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: май 01, 2012, 07:03:51 »

Криси,аз съм втресена с това време...дават го голям дъжд  :'( :'( :'(
Всеки ми казва че руските сайтове имали най-точната прогноза http://www.gismeteo.ru/city/busy/3429/ това е за София, за Хасково е същото  :'( :'( :'(
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines