Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 15:23:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Christy-05.05.2012  (Прочетена 98789 пъти)
 
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #150 -: април 23, 2012, 22:16:12 »

И аз искам да те поздравя за усилията и добрия вкус- много красиви неща си показала! Особено ми харесаха подаръците-лъжички, чак ме хвана яд, че не се сетих по-рано за нещо такова smile Но не всеки може да твори такива красоти, де Wink И тейбълките са се получили страхотни!

Аз си следя темите на всички на моята дата да видим коя докъде го е докарала. Малко ни остана, дано да е приятна подготовката Wink Какво ви остава?

Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: април 24, 2012, 08:59:49 »

Остава ни:

(днес)

- Да отидем до гражданското и да занесем декларациите и медицинските;
- Да доплатим църквата и да занесем едно листче с имената на кумовете;
- Да занесем халките да ги гравират;
- Да купим ядките;
- Да отидем на още няколко проби с едната шаферка;
- Да купя обеци с перлички и фуркети за косата пак с перлички;
- Да се обадим на видеоператора;
- Да направим разпределение по масите;

и после...

- Да напишем списък с песни и да го пратим на DJ-я;
- Да направя всички тейбълки, да направя номерата за масите и менютата, включително да ги разпечатам повечето, освен да ги украся. Но това го правя вечер... ако не се загушкаме lol
- Трябва да отидем до борсата за алкохол да видим как върви водката и евентуално бонбоните и да ги купим и двете. И да докупим малко ракия;
- Да отидем до борсата за цветя и съответно да купим такива;
- Обувки за мен;
- Напомниха ни да си купим един хубав голям чадър, ако вали...
- Да поръчаме малка торта за кумата и малка пита за кума;
- Да украсим шампанското;
- Да отидем до ресторанта за последни уточнения и да дадем разпределението на масите;
- Да пренесем безалкохолните, мезетата, ядките и т.н. до ресторанта;
- Да отидем до тези с украсата за последни уточнения, да им занесем всичко;
- Да си взема гривните за шаферките

.... да се побъркам и да отида последно на един маникюр и педикюр и всичко за приключи lol
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: април 24, 2012, 09:01:49 »

Лелеее Криси зави ми се свят само дакото го изчетох...представям си та теб какво ти е  Oh my ...
« Последна редакция: април 24, 2012, 09:04:12 от cveta_d86 » Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: април 24, 2012, 09:16:04 »

Ле ле,Криси много задачки Oh my ... Хайде бърза и спорна работа по отмятането им give_rose
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #154 -: април 24, 2012, 09:44:59 »

 tease crazy Успех с всички задачки днес!  good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: април 24, 2012, 10:56:14 »

Ох,и аз се припотих! RUN Стискам палци да успеете да свършите всичко запланувано за днес
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: април 24, 2012, 11:21:50 »

Christy, чашите са невероятно красиви. Много ще се радвам, когато можеш, да дадеш информация за мястото, от което са купени.
« Последна редакция: април 24, 2012, 13:28:27 от sunset » Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: април 24, 2012, 14:42:02 »

Хахахахха момичета, вие се притеснявате, ама мен ми е толкова спокойно, особено от както милото ми излезе отпуска... Според мен се справяме екстра lol Нищо, че имаме 1000 неща, аз още съм бетон, грам паника нямам. Може би да седна да си направя тейбълките и другите неща, че с тях се мотая.
Днес свършихме всичко по списък, че малко и отгоре - купихме водката, сладките и бонбоните. Бижута все още не си харесвам по-скоро обеци с перли - за сега съм се спряла на едни в мола на Цариградско, но ще видим.

А да ви кажа за какъв куриоз иде реч - отиваме да доплатим в църквата и ни изтърсват, че часът ни е от 17:00, а на бележката ни пише 17:20 ч., така говорихме, така пише на поканите, така сме определили и гражданското  angry А след нас има двойка в 17:30. Как ще ни мотаят просто ми е бедна фантазията... Ама църква е как да се скараш, макар че за 260 лв. поне часовете да си пишат правилно! Сигурно ще отидем 10-15 минути по-рано от обявеното и тези зад нас ще ги замотаят 15-тина минути и така... А ние не сме виновни, обаче накрая младоженците страдат.

Оттам в гражданското - ама много рано идвате, ние нямаме график. Казах им, че на тяхното листче пише да се явим на 24.04., а не сме си решили ние... приеха ни документите де, но там бяха много любезни иначе  good

Халките не успяхме да дадем да ни ги гравират, някой беше казал в малкия ЦУМ - то една леля, не ти обръща внимание, пък и гравирала само ръчно, пък и можела да събере само "Обичам те" с малкото име.... е нема що  nea Така че ако знаете къде гравират лазерно - моля за едно рамо!

За чашите пак ще кажа, че са купувани от кумата, пък тя не казва от къде са... и не мога да ви помогна за съжаление.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: април 24, 2012, 14:46:17 »

Криси, а пробвахте ли да питате в някой златарски магазин... аз знам примерно, че в Принцес магазина за бижута гравират...нашите там ги направиха, но те са и купени от там....може все пак да попитате дали няма вариант да ви ги направят...мисля, че щом си плащаш няма да те върнат, нищо че не са купени от тях....така си мисля де.
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: април 24, 2012, 16:11:08 »

Привет от мен и днес, Криси. Гледам да следя организацията на сватбата ти всеки ден, но днес имах доста задължения и бях на лекции и не намерих време, затова сядам и пиша набързо. Доста неща са ви останали да правите, но пък си имате още 12 дни, кой ви ги дава...  Wink Сигурна съм, че както си си спокойна, така и ще си зачеркнеш всичко от списъка и няма да го усетиш. Пожелавам ти да е така! smile
Радвам се, че си харесала как е станала прическата ти. Продължавай в същия дух.
П.п. - надявам се да спиш добре и да отпочиваш. 10x
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: април 24, 2012, 19:24:20 »

Кристи, преди малко видях перлени бижута в подлеза на Плиска, намира се между два магазина за обувки и е магазин за разни подаръци и джиджавки, перлите са на витрината. Веднага за теб се сетих  good

За гравирането, със сигурност могат да ти го направят и в други бижутерии, просто ще трябва да отидете и да питате.
Това с църквата е доста тъпа постъпка, ама какво да правиш, в последния момент винаги има такива дребни изнервящи неща. Стискаме ти палци smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: април 24, 2012, 20:57:26 »

Леле Кристи вие сте малки факирчта, толкова много работа сте вършили, направо ви се възхищавам  yea Дано на успеете да свършите всичко и да ви остане малко време да си починете. Иначе, коя е тая църква, да ходим да им вдигнем един подобаващ скандал, на какво прилича това, в края на краищата си плащате и то не малка сума  beating  focus
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: април 24, 2012, 21:25:46 »


А да ви кажа за какъв куриоз иде реч - отиваме да доплатим в църквата и ни изтърсват, че часът ни е от 17:00, а на бележката ни пише 17:20 ч., така говорихме, така пише на поканите, така сме определили и гражданското  angry А след нас има двойка в 17:30. Как ще ни мотаят просто ми е бедна фантазията... Ама църква е как да се скараш, макар че за 260 лв. поне часовете да си пишат правилно! Сигурно ще отидем 10-15 минути по-рано от обявеното и тези зад нас ще ги замотаят 15-тина минути и така... А ние не сме виновни, обаче накрая младоженците страдат.

Леле  Oh my ... Трябва и аз лятото задължително да мина през църквата и гражданското да ми потвърдят часовете, че отказаха капаро и също като теб са ми дали едно хвърчащо листче  pleasantry
Макар да имате по малко от седмица, смятам че добре вървиш с организацията и дори (пу пу) накрая ще имаш време и за малка почивка  Wink
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: април 24, 2012, 23:07:59 »

Да не прозвучи "еретично", ама намираме доста време да си почиваме, изобщо не мога да се оплача. Днес приключихме в 3 следобед и после кафенце, гушнахме се поспахме, на тренировка отидохме (макар че аз само си почивах по уредите, ама нищо), солариум пуснахме... и днес ни беше най-натоварения ден. Все още не мога да се оплача от претоварване и много нерви - да доста по-натоварено е, но за сега сме добре...

Църквата е "Св. Неделя" и бяхме платили 60 лв. капаро. Но някой си бил преписал грешно часа... Дано само не ни претупат, заради тяхната грешка!
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #164 -: април 25, 2012, 11:00:25 »

Църквите в София направо са обирджии. Ние ще платим 60 лв. за църквата в с.Труд, даже попа отказа капарото , оставихме го насила на клисарката. За сега всичко е много точно. Аз преди имах лош проблем с Св. Неделя - исках да ми се направи Панахида на баба и дядо и ми поискаха баснословна сума, а в манаситрчето до нас - тази, която е определена от Митрополията. Сумата за венчание е 60 лв. , не стига, че ви искат толкова пари, а и ще претупат венчанието - аз не бих отстъпила. Да си спазят уговорката
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines