Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:38:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Christy-05.05.2012  (Прочетена 98228 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 22, 2012, 17:08:51 »

Christy всичко е много красиво... Bravo
Би ли дала малко инфо за чашите, от къде и каква цена?
И другото ..ти ли си намери брошка за букета или флористката ще ти намери. Аз много искам да си купя красива старинна брошка, но не мога да намеря  smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 22, 2012, 17:21:59 »

За чашите трябва да питам кумата ни, тя ни ги подари още миналата година, щом разбра, че ще става кума  heart Но аз ги обожавам!

За брошката - специално тази взех от една галантерия - едни араби. Но брошки подобни на тази, която е на снимката с букета видях в един индийски магазин, имаше и от онези... ох как да го обясня, с една жена (по-тъпо дали можах, а? lol ), знам че си имаха име... И струваха по 7 - 9 лв. Но знам че си от Бургас, предполагам, че и там има индийски магазини и едва ли се различава толкова стоката. Иначе за инфо на други момичета - има 2 индийски на Графа, в по-големия до Ню Силует, видях брошки като на снимката. В тези магазини имаше и страхотен бокал, само че златист, гравиран, метален и тежък за 20 лв. Много неща намерих, даже и кутийка за халките ни... А брошката ми е с прели, защото по роклята има само перли за украса и обеците ще са с перли, но още не съм ги открила...
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 22, 2012, 17:33:05 »

А брошката ми е с прели, защото по роклята има само перли за украса и обеците ще са с перли, но още не съм ги открила...
Кристи, не знам дали си проверила вече там, но преди в City Centre имаше едни витрини на 1вия етаж (над партер) с много перлени бижута. Освен това аз много харесвам бижутата в един магазин на Графа, срещу пазарчето, не помня дали има перли, но не пречи да провериш, ако си в центъра  good

Стискам палци да намериш най-хубавите smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 22, 2012, 17:38:59 »

Кристи, не знам дали си проверила вече там, но преди в City Centre имаше едни витрини на 1вия етаж (над партер) с много перлени бижута. Освен това аз много харесвам бижутата в един магазин на Графа, срещу пазарчето, не помня дали има перли, но не пречи да провериш, ако си в центъра  good

Стискам палци да намериш най-хубавите smile

Записвам си най-надлежно и ще проверя и там, благодаря ти!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 22, 2012, 18:13:53 »

всичко мн ми харесва
браво на вас !
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: април 23, 2012, 09:31:37 »

Кристи, всичко е страхотно - тейбълките са много красиви, а чашите са направо уникални!!! Леле, нямам търпение да доийде вашият ден - ще бъде една страхотна и много красива сватба give_rose
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 23, 2012, 09:43:24 »

Уау страхотни неща си показала smile  give_rose Bravo много хубави ....
Успех с останалите задачки Wink
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: април 23, 2012, 09:48:46 »

Леле, Криси, влюбих се в чашите! Уникални са!!!  Oh my ... heart
Всичко е прекрасно, много приятни цветове за тейбъл - картичките. Интересно ми е след като видях изборът ти за тези неща, колко още приятно ще ме учудиш откъм красоти на самата сватба!
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: април 23, 2012, 09:53:45 »

Много сте мили всички! Аз също нямам търпение да споделим този ден с вас  give_rose
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: април 23, 2012, 10:48:10 »

Криси,чашите ви са уникално красиви,за пръв път виждам такива!И подаръчетата много ми харесаха,фаворит са ми от всички ,което съм видяла до сега,интересни,закачливи,стилни и функционални-гостите ви ще останат очаровани от тях ,както и от всичко останало,прекрасни неща сте избрали!Букета е изключително нежен,много ми допадат цветовете give_rose
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #145 -: април 23, 2012, 15:02:01 »

леле, christy, чашите са невероятни, браво на кумата.
 Поздравления и за картичките, всичко е толкова хубаво. Страхотно се справяш.
Роклята на майка ти е убиец - много е стилна
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 23, 2012, 15:20:45 »

До сега пак тичахме нагоре надолу, срещнахме се с DJ-я, купих си страхотна гривна с перли, направо съм вклюбена в нея, обеци още не съм намерила, макар че в мола на Цариградско харесах едни, а и кумата снощи ми подари едни с перли  heart

Обадихме се да ни потвърдят всички и сме 114 човека окончателно. Има козметични промени в присъстващите и хора, които не знаехме, че ще идват, но тъй като сами си правим тейбълките не е болка за умиране, иначе сигурно бих се изнервила доста....

И гривни за шаферките поръчах, мислех че има готови, ама не... и чак на 03.05 ще са готови.

И сега отивам на пробен грим и прическа, като за грим може и да не пробвам, прическата ми е важна...
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: април 23, 2012, 17:02:11 »

Как така "хора, които не знаехме, че ще идват" shok самопоканили се или?
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 23, 2012, 17:05:04 »

Леле Кристии всичко е страхотно, но чашите са трепач smile Тейбълките много ми харесаха, как ги правиш?
И друг въпрос тази торта, която сте избрали колко парчета е?
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: април 23, 2012, 20:17:13 »

А самопоканили се... просто още има нераздадени покани от страна на свекървата, а потвърждението беше "Ще дойдат 5 човека" кои как и защо не беше важно... И накрая ние се обаждахме и тогава разбрахме, че то не било компютър, а компот. И така... какви ли още не случки  blum

emetoem елементът от цветя го сложих в уърд, изтеглих шрифтове и написах имената. Всеки лист има по 3 тейбълкартички (на лендскейп) и после сгъвам на триъфълниче. А панделките ги правя от кафява панделка и розова по този начин - http://self-instructor.blogspot.com/ и ги слепвам с капчица. Купих цветни листа и така. Номерата на масите и менютата ще са в същата стилистика.

Тортата сигурно ще е около 120 парчета. Гостите са 114 сега.

Само да добавя, че съм супер доволна от прическата при Слав, направи я екстра като в деня ще е с леки промени и много по-стегната. Грим изобщо не правих пробен, имам му 100% доверие ще го измислим в деня. Обаче аз патката съм му казала преди няколко месеца в 12 часа да дойде, а аз 12 трябва да съм отпътувала. Обаче той е поел друга булка преди мен и как се оправя този човек, че другата булка добре, че се се зарадва че я местят от по-рано... Та аз и кумата пак ще влезем в някакъв график, макар и по-забързан, но моя си е грешката. Важното е, че се оправихме и всичко е 6.
« Последна редакция: април 23, 2012, 20:29:16 от Christy » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines