Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:49:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Christy-05.05.2012  (Прочетена 98236 пъти)
 
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 07, 2012, 12:11:46 »

Със шаферките бях за малко, не си харесаха там плат и тръгнаха да обикалят, мисля че си харесаха нещо, но ще ги чуя по-късно...

Менюто е следното (нямах сили и идеи да мисля друго...):

Салата - някаква стандартна прясно сирене, домати, краставици, чушки, селъри и морков, маслини.

Предястие - топло предястие е и включва филенца от фазан с бекон, чушка бюрек, печени: тиквички, патладжан, лук и домати

Основно - свински котлет с печен сос и пилешки бонфилета с рокфор, гарнитурата е от печени картофи и задушени зеленчуци

Хляб - бял и черен

Торта - правихме дегустация и харесахме една много вкусна!

За украсата - уточнихме се, на стол ще са по 2 панделки кафява основна и розова като втори цвят, мисля че ще се получи идеално, те ще поставят нашата украса, абе екстра е lol

пп - шаферките звъннаха купили са кафяво и розово като платове и 3-те и са взели мостра за 4-тата, да си го купи като се върне (че е на състезание) Уф, уф, уф.... драмата приключиииииии!

edit: коригирам, че малко в повече ми бяха емоциите lol
« Последна редакция: април 07, 2012, 13:21:03 от Christy » Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 07, 2012, 13:11:13 »

Добре е, че ги разказваш с усмивка тези неща (поне такова впечатление оставя поста ти). Коя ли от нас не се е сблъсквала с някой много знаещ и всичко разбиращ роднина... Трябва си търпение за тези неща, ако можеш не разказвай до най-детейли подробности всичко, а само важните неща.
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 09, 2012, 08:12:47 »

Christy,браво, че си се оправила с шаферките Bravo - при мен това беше доста труден проблем, особено за моделите им smile А за менюто пак е добре, като е готово, аз 4дни да го предам и .. не знам как ще излизам на глава с несъгласните с мен ... pardon crazy
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #33 -: април 09, 2012, 16:06:52 »

Кристи чакам с нетърпение твоята сватба  weddingday Да разкарваш всичко  danceg
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 10, 2012, 07:20:07 »

Ами още не съм се оправила с шаферките - 3 си купиха платовете и ще шият, четвъртата сега се сетила, че май не й се шиело... Не се ядосвам вече, просто ако настоява ще й кажа, че няма смисъл да е различна от другите и да не се притеснява, а да дойде на сватбата като гост и моя приятелка и да се забавлява. Просто вече ми писна аз да правя компромисите.

Иначе в момента търсим рокля за кумата ми, защото повечето не й стават - няма малки номера  shok А и търсим нещо официално, да й става, да е хубава и съответно да не е на цена като за абитуриент. Снощи я водих в Карен Милън. Там има страхотни неща по вкуса ни, но и цените бяха по-високи и сега трябва да видим къде да ходим - ако някой има на идея за София, нека сподели! Може и Пловдив евентуално.

Иначе тези дни не сме правили кой знае какво - отпечатахме половината тейбъл картички и съм готова с украсата за половината.

А и вчера успях да се разплача за първи път защото "това не е роклята" - реших че блести, после не знам какво, поревах си с глас 10 минути, облякох я, усмихнах се, успокоих се и ми премина кризата  blush

Пробвахме и костюми за милото... уф направи ми изтекоха очите, тоооолкова хубаво му стоят. Харесахме един, който дори не е и скъп - 300 лв. Но аз го убедих да отидем още до Росини и Агресия. На мен ми харесва много варианта с елече и вратовръзка към него, той също като се видя с елече каза - така ще е. Изобщо ще си имам много хубав младоженец  yahoo
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #35 -: април 10, 2012, 07:24:49 »

Christy, в Елизабет може да пробвате, имат интересни дрехи, не знам дали държите да е "марка" или няма значение. В Зара имат хубави официални рокли, но аз поне в Елизабет съм си намирала много интересни неща.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 10, 2012, 08:09:55 »

Christy, в Елизабет може да пробвате, имат интересни дрехи, не знам дали държите да е "марка" или няма значение. В Зара имат хубави официални рокли, но аз поне в Елизабет съм си намирала много интересни неща.


Лелеее наистина, съвсем съм откачила и забравила, а там имаше хубави  give_rose Много ти благодаря!
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 10, 2012, 08:49:47 »

Кристиии аз не съм виждала твоята рокляя...  cray
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 10, 2012, 08:56:12 »

Кристиии аз не съм виждала твоята рокляя...  cray

Ами ще ти я пратя на лични, защото я имам снимана само недовършена  smile Да ме питаш защо не съм я снимала, а и друго си е да се покажа в целия си блясък хахахахха, шегувам се.
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 10, 2012, 09:18:33 »

Кристиии и аз искам да я видя smile роклята  blum
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 10, 2012, 09:19:44 »

И аз искам роклятааа!
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 10, 2012, 09:20:41 »

To всички искаме да изплакнем очи blum
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 10, 2012, 09:23:22 »

Мале момичета много се сладки  blum Ще я кача в галерията за няколко часа, към 12 ще я махна  blum
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 10, 2012, 09:43:03 »

Страхотна е! Какво не и харесваш? Много добре ти стои. Браво!
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 10, 2012, 10:05:22 »

Страхотна е! Какво не и харесваш? Много добре ти стои. Браво!

Мерси Весе! Ами реших, че лъщи в повечко плата  blush По между другото аз съм изпуснала твоята рокля... дано я има в галерията да надникна!  blum

пп - няма я sad
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines