Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:42:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Christy-05.05.2012  (Прочетена 98760 пъти)
 
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: май 19, 2012, 13:57:00 »

fiibi_bg, благодаря много за пожеланията, а на лични ще ти метна снимки и трейлъра, както и на теб Snow_White  give_rose

Иначе 100% ще разкажа всичките си впечатления от всички професионалисти участвали в реализацията на този ден! Защото аз оттук черпих информация, смятам че е честно и аз да дам такава на бъдещите булки. Но това ще го направя може би в понеделник, тогава ще имам повече време.

А фотосесията ще я направим на 24 май и ще има второ обличане на роклятаааа  blum
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #361 -: май 19, 2012, 21:28:19 »

Криси, от няколко дни се каня да ти пиша и все не успявам. Просто исках да ти кажа, че изгледах трейлъра ти ии..страхотно ме грабна. Аз по принцип съм против сватбено видео, но след като го изгледах мнението ми се промени! Сигурна съм, че и самото видео е прекрасно! Страхотно клипче smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: май 19, 2012, 21:57:11 »

Криси, от няколко дни се каня да ти пиша и все не успявам. Просто исках да ти кажа, че изгледах трейлъра ти ии..страхотно ме грабна. Аз по принцип съм против сватбено видео, но след като го изгледах мнението ми се промени! Сигурна съм, че и самото видео е прекрасно! Страхотно клипче smile

Страшно много ти благодаря за милите думи!  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: май 20, 2012, 21:10:56 »

Ех и аз искаам да видя това хубаво видеоо , моля  give_rose smile Ще ми пратиш ли и на мен smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #364 -: май 20, 2012, 22:08:29 »

Кристи, благодаря ти за споделените моменти от вашия ден! Насълзиха ми се очите - тоооолкова сте прекрасни ....нямам думи да опиша възхищението си ...всичко е просто перфектно а вие винаги бъдете толкова влюбени и безмерно щастливи  twohearts
Трейлъра е просто невероятен...а видеото сигурно ще е феноменално  yahoo
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: май 21, 2012, 07:49:36 »

Кристи, благодаря ти за споделените моменти от вашия ден! Насълзиха ми се очите - тоооолкова сте прекрасни ....нямам думи да опиша възхищението си ...всичко е просто перфектно а вие винаги бъдете толкова влюбени и безмерно щастливи  twohearts
Трейлъра е просто невероятен...а видеото сигурно ще е феноменално  yahoo

Много ти благодаря, думи като твоите винаги ме развълнуват много  give_rose give_rose

emetoem - имаш го  good

Ако знаете сега каква треска ме тресе, за сватбата бях 100 пъти по-спокойна!  cray Насрочихме най-накрая час за фотосесията, даже си отложихме едно пътуване за празниците, за четвъртък. Запазих си час за един сешоар и подстригване, че нали покрай сватбата бях спряла подстригването, а сега не искам тежки сватбарски прически, нещо супер просто. Запазих час и за грим. Всичко чудесно.... освен времето! Дават го да вали, а като насочвахме деня си беше идеално. Знам че и за моята сватба го даваха да ни удави, но цял ден нямаше облак по небето, знам че фотографът 1000 пъти предпочита облачно време пред слънчево, обаче... ако вали мамка му?! Идеята ни беше Витоша и сега какво да насрочим друг ден не желая - искам да си получа снимките вече, не мога да ангажирам грим и прическа по 100 пъти... ужас, дано, дано!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #366 -: май 21, 2012, 21:22:36 »

Кристи, спокойно - аз все си повтарям и вярвам, че "времето е наше" и ще бъде благосколонно smile
Ако се наложи ще се обадим на бат' Бойко да направи нещо по въпроса  sarcastic
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #367 -: май 21, 2012, 21:26:51 »

Christy, не се безпокой за времето! Ще стискам палци за слънце! Но каквото и да е, снимките ще са прекрасни, защото моделите ще са прекрасни.  give_rose
А за свое успокоение може да си вземеш един прозрачен чадър, гледала съм много красиви сватбени снимки с такъв (даже ще ги потърся).
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: май 22, 2012, 10:46:12 »

Кристи, силно ще стискам палци времето да е с вас good give_rose Иначе и аз от много фотографи съм чувала, че най-хубавото време за снимки е облачното. Ще ти поръчам за фотосесията ден без капка дъжд Wink
Май съм изпуснала трейлърчето ... blush
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юни 02, 2012, 21:45:05 »

Christy, снимките на Боян са УНИКАЛНИ! Изглеждате прекрасно и на самия ден, и на фотосесията. Уловил е толкова красиви моменти, браво!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юни 03, 2012, 07:11:26 »

Къде може да видим фотосесията или пак съм я изтървала blush Колкото до трейлъра- уникален!!!
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юни 03, 2012, 08:28:47 »

Мерси, обаче аз много се окепазих с прическа и грим на фотосесията и малко ме е яд, но вече ми размина  blum

Фотосесията е качена на страницата на Боян в листа сме последни - Петър и Кристина.

Мариелка, мерси за трейлъра smile

пп - и не ми се смейте много на втората прическа и грим, моляяя  blush
« Последна редакция: юни 03, 2012, 08:35:33 от Christy » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: юни 03, 2012, 08:56:34 »

Кристи, много хубави снимки! Аз пък да ти кажа честно, на мен втората прическа повече ми харесва. Аз съм за пуснатата коса.
Бъдете много щастливи!
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: юни 03, 2012, 09:03:46 »

Мерси Весе, подейства ми успокояващо, че не съм като бостанско плашило... lol Абе преживях си "драмата" бързо  blum Сега чакам всички снимки в понделник, защото засега са само тези в галерията му.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юни 03, 2012, 10:14:16 »

Крисии прекрасни сте... и ти си уникално красива..така че няма за какво да се притесняваш...бъдете винаги толкова усмихнати и влюбени  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines