Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:11:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Christy-05.05.2012  (Прочетена 99228 пъти)
 
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #255 -: май 08, 2012, 09:45:57 »

Честито и от мен!!! yahoo Пожелавам Ви дълъг и щастлив семеен живот.
А ти си била приказна булка  Bravo girl_wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 08, 2012, 10:48:50 »

Кристи, била си много красива булка пу пу  girl_wink
С нетърпение чакам разказ и още снимки . 
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 08, 2012, 11:04:43 »

Криси,много,ама много си хубава @}->--Като порцеланова фигурка си ,толкова нежна и фина ,много ми харесва роклята ти,в пъти по-хубава,отколкото си я представях.Перфектна визия и перфектна булка,казвам го с ръка на сърцето,чудесна си,нямам търпение за още снимчици yahoo give_rose
Активен
Graceful
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #258 -: май 08, 2012, 15:21:11 »

Криси, красавица си голяма! Искам да видя още снимки, много си нежна!  give_rose yahoo
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: май 08, 2012, 16:06:03 »

Кристии,прекрасна си! И роклята и грима-всичко е супер!!!
Благодарим за снимките, ама искаме ощееее  blum
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: май 08, 2012, 16:17:11 »

Благодаря, благодаря, благодаря! Много е хубаво да чуеш такива положителни мнения, за ден, който е толкова специален!

Обещавам още снимки, но нямам повече засега, просто се оказа, че хората не седнаха по масите и имат по 10 снимки на кръст, не са имали време да снимат lol Така че чакам още някой да прати мъничко и вече професионалните (ама тях кой знае кога, даже не сме си насрочили час за фотосесията).
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: май 08, 2012, 16:19:16 »

Криси страхотни снимки, прекрасна си ти и роклята и прическата и...всичко  yahoo
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #262 -: май 08, 2012, 16:45:36 »

Кристи много си красива, хайде разкажи ни повече за сватбата  Bravo Bravo Bravo
Активен
peps_01
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



« Отговор #263 -: май 08, 2012, 17:48:43 »

Аз пропуснах да се включа в темите, исках да кажа само, че наистина си много красива! Била си разкошна булка! Пожелавам ви да успеете да съхраните щастието помежду си!   give_rose 
Активен
Diann
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #264 -: май 08, 2012, 21:32:27 »

Много хубава Булка! Прелестна!
И аз като всички останали чакам с нетърпение още снимчици и разказчето . .  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 08, 2012, 22:10:47 »

Кристи мн ми харесва роклята ти  Bravo чудна си
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: май 09, 2012, 09:30:43 »

Christy, много красива булка си била. Роклята е страхотна. Bravo
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: май 09, 2012, 10:41:00 »

Christy\

Честито и от мен.. страхотна е роклята!

Чакаме да видим и още снимки:)
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 09, 2012, 11:29:32 »

Благодаря отново!

Ще се опитам да напиша малко разказ, само да не се наложи пак да бягам на някъде  blum

Денят преди сватбата (петък) беше заплануван като един прекрасен слънчев ден, в който аз и мъжът ми ще релаксираме, цял ден ще гледаме South Park и Приятели, ще пием кафе, ще хапнем сладолед, следобед ще отида на маникюр и педикюр с две от шаферките ми, ще се посмеем по женски... общо взето сватбена идилия! Реалността: Станахме много рано и отидохме да купуваме цветя от борсата, намерихме каквото трябва и се заехме с аранжировката - рязахме, мазахме, някакви корди, гайки... минаха часове, бяхме целите във вода, мъжът ми вече гледаше като разярен бик. И аз реших да се обадя да питам колко бяха високи вазите... жената като чу какво правим, вика "Ей луди, аз съм флористка, носете цветята с всичко!". Направо ни падна камък от сърцето, натоварихме цветята, украсата барабар с едната шаферка и тръгнахме. След това трябваше да отидем при шивачката, защото след 6-та проба още шиеше роклята, действието се развива към 15:00 ч. Отиваме, имаше още довършителни работи, но вече с облекчение виждахме готова рокля - горната част нищо общо с исканата, но трябваше да я преглътнем и така ставаше. Облича я.... една педя по-широка в гърба - шок и ужас  angry Ами като не сме идвали на проби така било (пак казвам ходихме на 5 това беше 6-та!). Няма да ви казвам как удържах мъжът ми, както и шаферката... побесняха, аз също, ама се опитвах да държа фронта. Трябваше да среже роклята - представяте ли си!? След 40 минути беше готова, изкривила де що може шеф и си заминахме.

Нямах време да се прибирам към нас, отидох направо в работата на другата шаферка, съзрях едно кафе от сутринта и го изпих на екс, после седнах и й казах "Здрасти! Полудях!"  tease Отидохме при маникюристката и мен ме гризеше нещо, гледах лака на шаферката ми и си казвах "Този лак е правен от начинаещ, нЕма начин!", обаче... видях една леля, била от 15 години маникюристка с 3 салона... Казах си, че не може да не си разбира от работата. В студиото имаше 10 цвята лак "Перфект" от 2 лв. в червената и лилавата гама - избери си ако можеш! Но тя много мислила и измислила "Френски!". А аз не исках френски за сватбата ми, но умората и лудницата ме накараха да си кажа "Майната му!", щяла с ши-лак да ме прави... Изпили ми ноктите (при положение, че си бяха в идеална форма) всеки сам за себе си по дължина, с много остри ръбове, ужас 100 забележки направих. Маза кво прави с тоя лак, пече, сложи безцветна база и вика готова си - а т първо така простееше тоя маникюр, да не говорим, че лака й беше гъст, линиите абсолютно криви, ама тотал щета, една дебела, една тънка... не можех да повярвам! И мигам, и мигам, а тя ей тука едно цветенце за декорация (бях казала никаква декорации!), капна капчица лак и го разнесе с игла - ние така се учехме преди 9 години да рисуваме... намаза с брокат и аз вече пенясах - махай лака веднагаааааааа! Ама то ши-лак не се махал - стоях с някакво фолио, после стърга с некви клечки, надра ми нокътната плочка и докато се обърна успя и една кожичка да ми изреже с цената на бая кръв и болезнено порязване, събрах си парцалките и тръгнах бясна, оставих двете шаферки. Часът е 20:00 ч. никъде не е отворено, ясно е че сама ще си правя и маникюр и педикюр... Оставаше да закараме сестра му до Костинброд (оттам ме взимаха) да запомни добре пътя, че щеше да кара видеооператора и да види магазина за букета, защото майката на мъжа ми в последния момент реши, че те трябвало с букет да дойдат... Още нямах парфюм... Взехме сестра му, на бегом до мола, те тъкмо затваряха, грабнах един парфюм и към Костинброд. Върнахме се към 23:00 ч., аз още не бях направила педикюра и не си бях мила и сушила косата, къщата още не беше оправена... Какво правихме и какво не, в 2:00 ч. бяхме в леглото и спахме като къпани до 8:00 ч.

.....
« Последна редакция: май 09, 2012, 11:33:30 от Christy » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: май 09, 2012, 12:56:22 »

Лелеее, Кристи, май доста "спокоен и лежерен" последен предсватбен ден си имала!!! shok А тази маникюристка чак мен ме издразни!!! beating Те тия лели хич не чуват какво им обясняваш - те си имат един тип на работа и с него си карат, а пък ти си им говори каквото си искаш! Те са POMPOUS а ти си werewolf И аз имах изцепки с моя маникюр и се наложи посред нощите и аз като теб да си дооправям маникюр, педикюр и съжалих, че сама не си го направих - поне щях да го правя, докато си го харесам. Но тези емоции остават като един незабравим спомен от подготовката и после чак ти е смешно DANCE
Нямам търпение да чета останалата част от разказа Eeager
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines