Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:47:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Christy-05.05.2012  (Прочетена 99216 пъти)
 
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: май 01, 2012, 09:06:48 »

Аз пък съм оптимист и вярвам, че няма да вали! То човек като го мисли само привлича лошото на главата си. За всеки случай можеш да си вземеш един красив бял чадър и какви снимки ще станат... просто се възползвай от времето.
Аз стискам палци да е хубаво! smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: май 01, 2012, 09:22:42 »

А дават го с кратки превалявания, аз за голям дъжд не съм се настроила lol

В руския сайт го дават с кратки превалявания, в американския, който ми е на лентата на интернет браузъра - кратки превалявания, редуващи се със слънце. В синоптика - пак същото в часовия диапазон 12-15 ч.... мерси нали, после ще е слънчево.

Ще трябва да купим един-два чадъра, за съжаление... Единствената ми утеха е, че основната ни фотосесия не е в този ден и времето няма да ни повлияе за исканите снимки иначе щях да откача честно  cray А така ми е по-приемливо, даже ще си мисля, че ни върви по вода и това е. Може и по-добре да е знам ли - ще има снимки на дъжд, ама малко няма да седя под дъжда, колкото хване. И голяма фотосесия на слънце... не знам как да се самоуспокоя. Гадост голяма, точно на нашата сватба ли трябваше да вали, а цяла седмица беше страхотно времето  cray
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: май 01, 2012, 09:34:02 »

Не се отчайвай - времето е единственото нещо, което не можеш да организираш на сватбата си, но все пак дори да вали ще е топъл пролетен дъжд, който може дори да е приятен. А и ако намерите подходящи чадъри ще се получи много красиво и романтично (поне аз много харесвам такива снимки - двама младоженци, заедно под един чадър, дъждът вали около тях, а те сякаш не го забелязват... girl_wink Вярно, малко неприятно може да е за гостите, ама все пак не са от захар - няма да се разтопят!
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: май 01, 2012, 09:37:03 »

Аз уж с тази цел се отказах от изнесен ритуал, исках фотосесия в отделен ден, колкото се може да предвидя нещата, ако вали... ама много се надявах това да не се случи, обожавам слънчевото топло време, дъждът не го харесвам и не исках да вали. Но няма как да го променим, за съжаление, все още имам малка надежда, че няма да ни вали, обаче се прокрадва и - ами ако се смени прогнозата и запраска наистина дъжд и е много облачно, може и по-лошо! sad
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: май 01, 2012, 10:04:04 »

Christy, нали знаеш, че ако вали, ще ви върви като по вода бракът? Изобщо не се притеснявай, ами погледни от положителната страна, дори да не вярваш в суеверия smile

С такава стройна организация според мен дъждът няма да ви развали празника, даже ще е интересно за снимките, ако има драматични облаци на небето и слънчеви лъчи, които да ви огряват   good

Хехе, при все това стискам палци небето да ви се усмихне на 5ти :-)
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 02, 2012, 11:17:21 »

Момичета, а може ли да ми кажете вие какви изненади ще направите на мъжете ви като дойдат да ви вземат - мен ми хареса идеята с лимоните и листчетата с имена на други момичета, но за други не се сещам, ще съм много благодарна, ако ми подшушнете  blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: май 02, 2012, 12:01:12 »

сватбата на сестра ми бе на 4 юли (уж лято, а пък какъв дъжд пра поне два часа). Изиграхме едно-две хора докато бе спряло, но като цяло си бе доста мокър ден -роклята също се понацапа, но малко отдолу. Имаме вила и мислехме на голямата тераса да има хапване, пийване, но уви на бързо прибрахме салфетки, маси и вс. което с дни мислехме. Но въпреки това булката бе мн. усмихната и за миг не й пукаше, вс. бе мн забавно, весело, приятно и мина като по вода  yahoo yahoo тя си го спомня и го има като за късмет да им върви по вода  give_rose
Виж аз съм друг случай, аз дет не бях булката тогава се бях претеснила и ядосала, но вс. зависи от нагласата  girl_wink
Активен
Diann
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #187 -: май 02, 2012, 13:32:49 »

Лелле, Christy, сега се включвам и аз в твоята темичка.
Малко късничко, но все пак достатъчно навреме.   give_rose
Изчетох на един дъх всичко, но то няма и как иначе. Завладя ме с цялата тази организация, подготовка и въодушевление. Ще  бъде сватба, като в приказките и мечтите ти, то и няма как да бъде друго при всички емоции, които изпитваш и предаваш на всичко, до което се докоснеш. Харесаха ми лъжичките, тейбълките, роклята на майка ти. .  Нямам търпение вече и за твоите снимки, а какво ли ти е  на теб  smile

http://www.accuweather.com/en/bg/sofia/51097/hourly-weather-forecast/51097?hour=81

Знам, че това сега най - много те измъчва, но мисля , че времето ще е прекрасно! Пожелавам ти го! А дори и да превали ще е само за миг и то за да затвърди Вашето 'Да'!
Желая Ви Спокойни дни до  Сватбаааа
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: май 02, 2012, 23:01:44 »

Много ме успокоявате, даже кума се молел за дъжд да ни разхлади, че щели да умрат от жега lol

Днес взехме костюма на мъжа ми и... разплаках се! Беше прекрасен, дори аз която не съм супер емоционална... cray Не че ми е мъж, ама и по списанията не съм виждала толкова хубав мъж, чийто костюм седи като излят - една излишна гънка нямаше. Всичко (панталон, сако, елек, риза и пластрон) струваше 500 лв.

3 от 4-те шаферки са готови... Днес се събрахме всички шафери и кумовете и си изкарахме страхотно, обсъдихме всичко - перфектната вечер  blum Та видях и роклята на едната шаферка - страхотна, видях и на другите две също много ми харесаха... а четвъртата е още на карфици, просто вече се изнервихме малко - 5 проби общо я вика шивачката, което е прекалено. Утре пак ни вика, а днес беше на парцал с карфици след 3 проби, все бърка нещо, после онова нямало да стане... нещо не могат да се разберат, а другата беше също при нея - 3 проби, на 4-тата я е взела и е станала страхотна, ама... Да не говорим, че утре е лудница по програма, а трябва да ходим и на проба, защото е на затънтено място, тя абсурд да се оправи и ние ходим с нея (тя вина няма никаква, ама шивачката с 1000 проби бе...). И утре какви еквилибристики ще правим ми е малко бедна фантазията!  Girl_hide А и на шафера риза оставихме...

Направих всички тейбълки, остават номерата на масите и да се разбера с фирмата за украса колко са им високи цилиндрите, защото управителя ми казва 20 см., което е абсурд ние ги видяхме и са поне 40... Остава да вземем цветята, да ги направим с едни корди и тежести за цилиндрите и да занесем всичко (това в петък)/... и да си вземем роклята на шаферката в петък, ако може...
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #189 -: май 03, 2012, 09:28:19 »

Ами то в петък ако не може, за кога?  shok
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #190 -: май 03, 2012, 10:31:36 »

На мен ми изглежда лек пролетен дъжд- няма и да разберем  Ще освежи малко навън и това е  На тази жега съхне бързо...Ние дори чадър не сме взели, не ми изглежда толкова лоша прогнозата...Можеше да е студ, дъжд и облаци цял ден, а не е  Дори вятърът ще е лек- идеално време за сватба, хем да лисне дъжд за късмет,хем да е слънчево и топло. Стига притеснения!
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #191 -: май 03, 2012, 10:43:13 »

Кристи, мила! Толкова се развълнувах докато четях всички трепети с костюма и шаферките... Ще имаш един прекрасен ден!

А за дъжда само бих те успокоила, че на мрачно небе с облаци, стават невероятно ефектни снимки  smile От дефекта, ще направите ефект! Пък и съм присъствала на сватби, на които вали и изобщо не е проблем...

Пожелавам ти спокойни последни дни!  give_rose
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #192 -: май 03, 2012, 12:05:18 »

Кристи пожелавам ти една чудесна сватба  give_rose
От къде купихте на мъжа ти костюма?
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #193 -: май 03, 2012, 16:12:26 »

Кристи и аз да попитам - От къде купихте на мъжа ти костюма?
 Лелел, колко готино разказваш за всичко yahoo
Пожелавам ти успех с довършителните неща, че не остана smilesmilesmile
А и ние всички чакаме да споделиш след 05,05,2012  give_rose
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: май 03, 2012, 16:42:09 »

Да си починеш утре, Кристи, никакви притеснения, за време, рокли и т.н., важното е да се чувстваш добре  good
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines