Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:08:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Christy-05.05.2012  (Прочетена 99245 пъти)
 
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #120 -: април 20, 2012, 10:19:10 »

Уф..ако ще и на челна стойка да стои, пак ти ще си центъра на вниманието.Това трябва да и е ясно, а за това, че си като такси явно не можеш да отказваш. Опитай да им обясниш, че си имаш работа и неща които не можеш повече да отлагаш, и ако пак не разберат има кажи, че не си такси.  pardon beating
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: април 20, 2012, 10:22:36 »

Christy - не се напрягай и ядосвай за глупости ... не ти с тях, а те с теб трябва да се съобразяват - това е твоят ден, твоята сватба, твоята организация. И има време, ще се справиш - сигурна съм. Но недей така - без да хапваш, почиваш, това към края ще ти се отрази и то не в добра светлина, а нали именно на самия ден, трябва да си в най-добрата форма smile Не забравяй, почивай си и отделяй повече време за себе си, не за другите .. и мен отначало ми се качваха на главата, но като ги строих в редица и да видиш  smile как замлъкнаха всичките  good
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: април 20, 2012, 10:24:58 »

Криси, гледай да отделиш време да отпочинеш - не искаме изморена булка! stop
Не си го слагай много, отдай се на сватбата си, отдели време за себе си, мисля че всяка булка го заслужава! Човек трябва първо за себе си да помисли, милата грохнала от умора, а угажда на всички останали. Добро човече си, май. Ама наистина - заслужаваш и ти да се поглезиш, вместо да се натоварваш толкова. Вярно е, че сватбата е изморителна подготовка, но чак толкова ли... Предполагам ще ти влезнат в положение, все пак не можеш да се нагърбиш с всичката работа на света.
« Последна редакция: април 20, 2012, 10:43:30 от Bride2012 » Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: април 20, 2012, 10:42:09 »

Kриси,миличка,ама това на нищо не прилича,вместо на теб да помагат,ти тичаш след проблемите и капризите на всички.А твоите шаферки....не искам да ми се обидиш ,но чета от доста време тях и не знам-не трябва ли те да облекчават булката в подготовката и самия ден ,а не да я товарят излишно...
Вие с мъжа ти си гледайте здравето и вас си,на другите им тропни с крак,ако трябва.Няма смисъл от излишни нерви,така или иначе в сватбения ден всичко ще е перфектно,защото ще си до точния човек в точния момент :)Пък ,ако ви остане време ,зарежете всичко за два часа и идете някъде двамата,или на разходка сред природата или на масаж,да се отделите за малко от притесненията,не може само работа,трябва и почивка good
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #124 -: април 20, 2012, 16:41:47 »

не ти трябва да си такси, а те на тебе ...Какви са тия глупости? Да се оправят.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: април 21, 2012, 07:46:39 »

Криси като чета направо ми става кофти от ситуациите покрай теб.Мила почивай си повече не се натоварвай излишно и не хаби нерви .Трябва да си най красивата булка.Не се притеснявай ще успееш с всичко.Успех
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 21, 2012, 08:45:12 »

Аз искрено се надявам, че като не е на линия тук в момента си почива, кара 10-ти сън или просто си мисли за сватбата в прегръдките на годеника си.  Sleep friends
П.п. - 15 дни!
« Последна редакция: април 21, 2012, 08:46:49 от Bride2012 » Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 21, 2012, 09:33:53 »

Точно това направихме - свършихме работа и се наспахме от следобед до вечерта, станахме за малко гледахме телевизия, хапнахме и пак заспахме. Аз сега едва ставам, но понеже той излезе рано и не мога да спя, но вече се чувствам много добре! Явно ми бяха избили нервите от недоспиване, сега ми е все едно....  blum И мъжът ми е отпуска вече, няма да съм сама и ще свършим всичко за нула време, вчера и едната шаферка и кумата ми предложиха сами, ако изоставам да се хващаме на час по труд и творчество, така че ще се възползвам!

Всички сте много мили и ми действате много успокояващо, довечера ще кача малко снимки на това онова  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: април 21, 2012, 09:50:54 »

Кристи, много се радвам, че сте успели да си отдъхнете и починете поне за малко - така ще можете да довършите задачките със свежи сили Wink Щом шаферките и кумата предлагат помощ, не отказвай - възползвай се! good Хайде, качвай снимчици да гледаме красоти Girl_hide
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #129 -: април 21, 2012, 09:52:40 »

Кристи мила мога да си представя какво ти е, най-вече не се преуморявай, почивай си, нека всички да знаят, че това е твоят ден и да се стремят да го направят най-красив. Аз също имах досадни коментари от някои приятелки, даже от шефката ми, но в крайна сметка ще престана да им обръщам вниманиел Така, че не си сама.  weddingday
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: април 21, 2012, 11:49:52 »

Криси,да знаеш как се зарадвах,че вече си имаш помощници,браво :bravo:Наи-хубавото е ,че мъжа ти е до теб и вече ще си по-спокойна като имаш подкрепата и помощта му,сигурна съм че с общи усилия ще приключите задачките бързо и по план!Мале,само две седмици и ти ще си булкааа,нямам търпение да те видя ,нали изпуснах роклята ти,тъй че сега  и аз броя дните blum
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: април 21, 2012, 13:00:59 »

Браво Криси, хващай все да върши по нещичко и си остави повече време за себе си smile разхубавявай се , почивай и така....че времето летиииииии smile Чакаме снимчиците smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: април 22, 2012, 16:45:11 »

Качвам малко снимки:

Тейбълкартички:



Тази брошка от перли, ще я закача на букета:



Букета ще е такъв:



Чашите:




Тортата (с малки изменения):



Роклята за майка ми:



Поканите:



Подаръчетата:



Леле стига, че много станаха  Girl_hide Съжалявам за качеството, ама фотоапарата нещо ни е развален и караме на телефон  blum
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 22, 2012, 16:47:48 »

Всичко е страхотно - браво! Най-много от всичко ми харесаха подаръчетата и чашите ви. Букета също е невероятен
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: април 22, 2012, 16:59:00 »

Всичко е невероятно- избрано с много вкус и стил- поздравления give_rose!!!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines