Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:53:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280144 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: август 16, 2007, 13:36:10 »

Хей момичета много оригинални идеи имате, аи изпълнението им е прекрасно. Аз подвефох крак как то се казва и кумовете ни ще се женят през октомври. Исках да ви попитам дали някой знае от къде може да се поръча вино. Тя се е спряла на малки бутилчици с червено вино и се чуди , кой може да и го остави в по-големи количества. предварително благодаря , ако някой може да сподели опита си с мен .
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #571 -: август 16, 2007, 15:42:28 »

аз по принцип знам че всеки винпром предлага и такива малки бутилчици с вино и ракия те са повече като рекламни ама си има вътре и са много сладки знам го защото имам къща на такова място където само това се произвежда и дядовците вмето вода пият вино и ракия ако ходят по морето и минават през  Карнобат може да минат през винпрома да питат или някъде по тамошните малки градчета аз имам къща наоколо и за това съм виждала и са много сладки но не знам ако не някъде в професионален магазин за внос и продажба на вина
Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: август 17, 2007, 17:23:17 »

Нашите подаръчета за гостите ще бъдат снимка от сватбата с надпис "Благодарим ви, че присъствахте на нашия сватбен ден" и датата. На мен лично вариантът с керамичните фигурки не ми харесва особено, малко като "прахосъбирачки" ми се струва (без да искам да обидя никого).
Активен
pppolito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: август 22, 2007, 15:01:14 »

Ние мислим да вземем за гостите бонбони с късметчета вътре и да им ги сложим до картичките с имената по масите, и на всеки да подарим по една снимка от общата и по една наша от студийните, за да им останат  за спомен.Бонбоните милото ги намери в нета и имали от бял шоколад- точно за сватба!!!! yahoo yahoo yahoo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: август 22, 2007, 21:02:48 »

това със снимката е оригинално но аз съм чувала че не е хубаво да се дава снимка на всеки на близки оки но на слабо познати не е хубаво.така поне знам аз всеки си преценява....иначе е много сладурско и това с бонбооните също good
Нали по принцип на сватбата се канят все близки и приятели, освен ако не се прави някоя голяма сватба с роднини, които не си виждал от 10г. примерно и т.н.  tease
Ние също подарихме снимка на всички гости (на семейство по 1), поставена в нещо като рамка - лист картон сгънат по много оригинален начин и всички много се зарадваха, защото още не са си тръгнали от сватбата, а вече имат снимка на младоженците  yahoo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #575 -: август 23, 2007, 08:17:29 »

ами така е такива се канят но моите гости ще са безброй според думите на свеки тя си добави нови и за това не мисля че е удачно да им давам а и мама ми забрани изрично

мила и аз исках да подарим снимка на гостите, НО и мама и свекито казаха, че е по-добре подаръчета, тъй като не всички ни мислят доброто било то и най-близките роднини smile
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #576 -: август 23, 2007, 12:17:13 »

Момичета, подаръчетата са един много добър начин да допълните украсата, например купувате си тюл от цвета на сватбата и слагате нещо вътре, вързвате тюла с красива панделка и става много хубаво ако имате тейбъл картички да ги вържете на снопчето. Става още по-лично за гостите...

А за нещото вътре може да го вържете с някаква тема от сватбата, ако е морска с мидички, или пък с бонбони, или малка свещ, ние имахме слънчогледово семе и инструкции как да си засъдиш слънчогледи, тъй като темата на сватбата ни беше слънчогледи  give_rose ето ги и тях http://www.arcbox.com/main.php?g2_itemId=2260

Излизат много добре тъй като тюла не е скъп реже се на парчета и се вързват  Wink
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #577 -: август 24, 2007, 10:25:12 »

Нашите подаръчета вече са готови,аз и свекито ги украсявахме.За мъжете подкова,за жените-слонче,а за децата -ангелчета.Станаха много сладки.Снимки по-късно ще кача /ако успея/.
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #578 -: август 24, 2007, 16:32:00 »

Здравейте и от мен! По принцип ми допада повече идеята за подаряване на снимка под някаква форма или опаковка пред сувенирните фигурки, но не се харесвам на снимки и не искам да рискувам подаръците за гостите да зависят от това дали в момента се харесвам или не чак толкова. Затова намерих фирма, която прави ръчни бонбони и подаръчетата ще представляват два бонбона във формата на сърца - бяло и кафяво, с инициалите ни върху тях в луксозна картонена опаковка в цвета на сватбата и нашите имена отгоре.  Смятам , че по този начин не задължавам гостите - ако искат спомен да си ги пазят, ако искат да ги изядат, а и като се паднат по две или повече на семейство хем ще опитат щоколада, хем ще им остане и за черни дни нещо сладко. 
 
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #579 -: август 28, 2007, 14:17:25 »

Ето ги най- накрая и нашите подаръчета за гостите. След дълго чудене се спрях на този вариант. Дано  гостите ги харесат:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=167320&photo=3
« Последна редакция: август 28, 2007, 14:19:43 от Jungle » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #580 -: август 29, 2007, 10:49:21 »

ние решихме когато минаваме по масите за поздравления да се снимам с всеки гост поотделно,така след сватбата ще си направим картички със снимката и благодарствен текст,така ни се стори по удачно защото имаме много снимки на младоженците само вкъщи забутани в някоя кутия,а като го има и самия гост на снимката ми се струва по оригинално.
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #581 -: август 29, 2007, 10:56:46 »

Маслика идеята много ми харесва!

Ето ги и нашите подаръци за гости, предишните ми подаръци за гости не станаха  cray, заради шивачката и ги смених с тези. Надявам се да Ви харесат!  give_rose


* Podaraci 03.jpg (28.49 KB, 640x480 - видяно 262 пъти.)
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #582 -: август 29, 2007, 10:57:23 »

И пак  smile


* Image003.jpg (31.36 KB, 640x480 - видяно 266 пъти.)
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: август 29, 2007, 10:59:43 »

И тъй, като в булчинска кошница няма, как да ги събера, че са 190 бр. си опаковах два кашона и ги подредих в тях. Друг избор нямам, не са кой знае какво, но са решение на проблема. Ето ги:


* Podaraci 01.jpg (31.45 KB, 640x480 - видяно 278 пъти.)
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: август 29, 2007, 11:37:16 »

Аз кошницата я взех назаем от моя приятелка, като си мислеш, че ще ми свърши работа, но не  hysteric girl_impossible, оказа се малка. Кашоните не тежат, така че шаферките спокойно ще ги носят и раздават подаръците!  smile

Благодаря за отзивите!  give_rose


* Podaraci 02.jpg (31.79 KB, 640x480 - видяно 237 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines