Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:15:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280149 пъти)
 
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #555 -: август 06, 2007, 13:49:43 »

Аз исках нашите подаръчета за гости да са по-различни и затова направих следното: понеже баща ми има много приятели - художници възложихме на няколко да нарисеват мен и Данаил по някъкъв по-нестандартен начин. Те ни разпитваха за хобита, интереси и т.н. и ни направиха по няколко шаржа. Аз харесах тези на Румен Статков най-много. Те изобразяваха нас с Данаил- той като ловец с пушка, а аз като балерина в бяла къса рокличка  (той обича да ходи на лов, а аз съм играла балет като малка). Бяха страхотни. Ще ги снимам и ще ги пусна да ви ги покажа.
Аз ги сканирах (шаржовете бяха 5 различни рисунки) и принтирах на специален картон, като ги подвързах в друг картон- сребърен и ги украсих със сребърна панделка. Това беше подаръка за гостите.
Всички бяха много впечатлени и им харесаха.
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #556 -: август 07, 2007, 13:44:59 »

нашите подаръчета бяха на великденска тематика и досега не съм виждала други такива малко имахме проблеми с направата но ги взехме навреме


* IMG_1620.JPG (47.88 KB, 544x408 - видяно 237 пъти.)
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: август 07, 2007, 13:45:46 »

ето още една


* IMG_1619.JPG (40.46 KB, 467x350 - видяно 217 пъти.)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: август 09, 2007, 15:43:15 »

ето и аз вече мога да се похваля с нашите подаръчета - една приятелка ми ги изпрати от Америка и съм много щастлива (на живо изглеждат още по-хубави)! yahoo DANCE danceg


* candels.jpg (71.42 KB, 250x250 - видяно 2906 пъти.)
Активен
viktoria_83
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #559 -: август 10, 2007, 10:00:44 »

на нашата сватба ще подарим на всеки гост по едно живо цвете;неискам нищто традиционно а само оригинални неща
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #560 -: август 12, 2007, 10:37:46 »

Сабинка,и на мен много ми харесват тези сладки свещички-тортички!

И нашите подаръчета за гостите са вече (полу-)готови,остава да им наслагам папирусчетатата с благодарностите по тях.Някаде доста назад в темата бях писала за тях-реших да подаряваме торбички от органза,пълни с ароматни листенца.Много съм благодарна на етървичката(ей такава пожелавам на всеки) за помощта-тя ми уши торбичките,напълнихме ги и им вързахме панделките good ,мисля,че се получиха много симпатични,дано и гостите ги харесат.Идеята е да са наредени по масите предварително.Има още снимчици в галерията
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #561 -: август 12, 2007, 20:23:30 »

привет, да ви се оплача - търсех къде ли не борса за цветя или магазини, където да има избор на малки саксийки- по възможност от най-малките с цвят. Това ми идеята за половината подаръци- мното свежo на масата и е красив спомен girl_in_love Но не намерих нищо подходящо някой знае ли къде мога да намеря такова нещо??
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #562 -: август 12, 2007, 21:27:19 »

момичета аз май ще се опитам да си направя подаръчетата сама Oh my ... мацката която ми прави поканите ми предложи да опитам а и хем малко ще ми смъкне от цената и така като се видим тея дни ще ми пакже как става и аз ще се пробвам ако се справя сяка вечер след работа ще си ги правя и ще разказвам как върви малеее а съм толкова вързана в ръцете направо ужас shok shok shok ей така се ококори милото като му казах че ще се опитам сама
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: август 12, 2007, 22:27:30 »

Роси, торбичките са станали страхотни! Само да те питам, ароматните цветя няма ли да загубят аромата си до сватбата? Hmmm scratch one-s head


Клео успех в начинанието! good

pipilota75 в Света троица знам че има нещо като мини борса за цветя, а и за Младост и Дрюужба също знам че има....провери там!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #564 -: август 13, 2007, 17:19:54 »

момичета, ние поръчахме мечета
http://www.manisto.com/image.php?id=557, подобни са на тези.
Ние ще имаме сватба с мотив мечета smile
« Последна редакция: август 13, 2007, 21:34:31 от maria_lakova » Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #565 -: август 14, 2007, 10:21:13 »

bibsi, мерси много, но ходих там и ако е същото място (незнам дали няма на различни места на пазара)- до ул. Цар Симеон и имаше в езно магазинче, но бяха предимно по-големи и нямаше почти никакъв избор, а борсата била сутрин и само рязан цвят  angry
Обаче си набелязах в един градински център в Дружба едно зеленично сладко папратче и даже вече съчиних приблизително текста за писмото до подаръците и много се запалих по идеята  Bravo ще ги шашна ако всичко се полечи така, макар че това саксийче е малко скъпо и обича много влага а как и къде ще ги държа не знам още. Другия подарък е лесен- ароматна свещ- така че за женската половина -цвете, за мъжката -свещ Wink
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #566 -: август 14, 2007, 17:28:08 »

Аз сам разбрала саксия.....а не цвете.....хихих, голям съм шмат....Хей има е един градински център....точно до ВИАС,влиза се откъм Софийския съд(да имаш и резерва)
Идейката ти е good   Bravo
Хаде успех....ако нещо не намериш пиши на лични ..и ще ти дам няколко телефона на оранжирии от които можеш да поръчаш! girl_wink
още веднъж -УСПЕХ!!!
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #567 -: август 15, 2007, 09:54:26 »

я кажете ..според вас като ще слагаме подаръците по масите преварително да бъдат ли опаковани или не  girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #568 -: август 15, 2007, 09:58:03 »

я кажете ..според вас като ще слагаме подаръците по масите преварително да бъдат ли опаковани или не  girl_wink

зависи от подаръчетата мила !!! моите бяха обувки и слончета и ги използвах и за украса по масите и бяха по ефектни без да са опаковани smile
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: август 15, 2007, 10:03:39 »

ето това ще са

май няма смисъл  Wink
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines