Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:09:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280093 пъти)
 
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #540 -: юли 10, 2007, 20:23:46 »

момичета, вижте този сайт нищо чудно и да го знаете, ама има сладурски неща, мисля даже, че котенцата ще са нашия избор за подаръчета за гостите...
дано си харесате и вие нещо, ако някой го е поствал този линк преди това, извинявам се че не съм проверила  pleasantry
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: юли 30, 2007, 13:41:47 »

ето това са подаръците за малките ни гости.
Различни, ръчно изработени, керамични животинчета, които могат да се носят както медальонче или да си стоят за красота.
това на снимката е костенурка!


* IMG_6551 (500 x 375).jpg (45.48 KB, 500x375 - видяно 340 пъти.)
« Последна редакция: юли 30, 2007, 13:43:26 от screwball squirrel » Активен
kapriz84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: юли 31, 2007, 13:32:13 »

А това ще са нашите малки подаръчета...


* FC4116-7-L.jpg (89.41 KB, 560x373 - видяно 387 пъти.)
Активен
kapriz84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



Моят сватбен албум

« Отговор #543 -: юли 31, 2007, 14:34:06 »

ние така като гледам ще сме с най-прозаичните....нищо не им идва на ум...
Ами ние с милото така решихме.Първо мислехме да бъдат бонбониери,но в последствие се отказахме.Искахме да е нещо по-практично и се спряхме на този вариант.Рамчици за снимки с магнит отзад...
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #544 -: юли 31, 2007, 14:38:16 »

и аз исках рамчици, но след това решихме, че малко хора биха запазили наша снимка, само най-близките ни и не ми се иска наша снимка да се въргаля из стари кашони на гостите ни след време, а и по 2-3 на семейство-няма смисъл
Активен
kapriz84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: юли 31, 2007, 14:41:10 »

и аз исках рамчици, но след това решихме, че малко хора биха запазили наша снимка, само най-близките ни и не ми се иска наша снимка да се въргаля из стари кашони на гостите ни след време, а и по 2-3 на семейство-няма смисъл
Ами ние нямя да слагаме предварително снимки в рамчиците...в последствие всеки да си решава каква снимка ще си сложи в тях  danceg
Активен
galadriela
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #546 -: юли 31, 2007, 14:58:46 »

Здравейте! Аз също най- накрая намерих миналата седмица по - необикновени подаръчета - от магазин Shu Shi  в Бургас. Представляват едни канелени пръчици , увити в ленена кърпичка и вързани с две тънки сатенени панделки бяла и тъмнокафява. Само дето не останах много доволна от качеството на обслужване в този магазин. Подаръчетата трябваше да бъдат готови на 29.07 , което е неделя и когато вчера отидох за да ги взема ( всеки път в магазина срещам различна продавачка ) се оказа, че момичето което продава в момента изобщо не знае за какво става въпрос и след като се обади , за да попита се оказа, че подаръците щели да дойсдат след няколко дни. Останах много разочарована, понеже изразходих сума ти нерви докато се придвижа до центъра, заради адската жега и огромните задръствания , докато те можеха просто да се обадят и да кажат да не се разкарвам излишно. Така , че ако някой тръгва да пазарува от там нека има едно наум...
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: юли 31, 2007, 16:49:22 »

Момичета ние си купихме обувчици за подаръци на гостите-даите ми идея как да ги украся че нещо не ми идва музата smile
Активен
galadriela
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #548 -: юли 31, 2007, 20:26:42 »

можеш да им сложим по една тънка сатенена панделка с изписани имената ви и датата на сватбата. Доколкото можах да видя от снимките ти сватбата е решена предимно в бяло , така че бяла панделка ще е най - добре. От галантериини магазини си купи розички за причиване и ги залепи върху панделката.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #549 -: август 01, 2007, 08:54:08 »

Момичета ние си купихме обувчици за подаръци на гостите-даите ми идея как да ги украся че нещо не ми идва музата smile

по една или по чифтче ще подарявате !! ето как украсих моите !! smile но преди това съм пробвала няколко варианта !
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #550 -: август 01, 2007, 15:09:52 »

Ние си поръчахме лебедчета и искахме направо да ни ги окрасят, на панделките ще са написани имената ни както на Ели. И мисля, че ще има и нещо друго освен панделка, но като си ги вземем тази седмица ще пусна снимки.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #551 -: август 01, 2007, 18:30:44 »

ние си поръчахме подаръчетат то момичето правещо ни поканите  Wink в същия стил са имного ни храсеват представляват навито на папирус благодарствено послание към всеки в цвят като хартияза за поканите(отвътре)и е с розичка пак с този цвят лекао се откроява и е захваната пръчица истинска канела която мирише божествено направи ние не знаехме како искаме точно но като ни ги показа тези и направо се влюбихме адски красиви и мили и нецни и изцяло съвпадат с идеята за цвета около сватбата много съм доволна и кошничката в която седят ще ни направи те Bravo адски се радвам че така добре се получи
Активен
Stenin
Професор
****
Публикации: 353



« Отговор #552 -: август 02, 2007, 15:39:09 »

Момичета ние си купихме обувчици за подаръци на гостите-даите ми идея как да ги украся че нещо не ми идва музата smile
Ние също купихме обувчици за подаръци на гостите. Двете са вързани с някакво сребърно ширитче. В едната има завит розов тюл - в другата син /много нежни цветове/, а във всяко тюлче има по една перличка. Много нежно седи и ако между двете обувчици се залепи също перличка /със силикон става екстра, защото не зацапва и не се вижда - все едно е "кацнала" там тази перличка/, а отпред на самите обувчици със сребрист маркер са ни изписани имената - на ената обувчица едното име, на другата - другото. Звучи претрупано - аз също мислех, че ще е, но стоят много нежно!
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: август 03, 2007, 21:00:44 »

Моите ще са по една а не чифт. Ето как ще изглеждат
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: август 04, 2007, 16:35:32 »

Моите подаръчета ги знаете

обаче когато ги купувахме нямаше достатъчно бройки и чакахме да докарат нови, обаче така и не докараха, чакахме чакахме, накрая дойдоха но с цели 2 лв по-скъпи от първоначалната цена, затова се принудихме да купим ето тези



От долу под стойката има едно "връткало" което, като се завърти почва да мига лапичка в червено и синьо. И се редува мигането-в синьо, червено, синьо, червено, синьо, червено.... Тъй като няма как да ви пусна клипче, пускам 2 снимки на които са се хванали моменти когато мигат в червено и в синьо, а пък вие се оптайте да си ги представите. blush




Мислите ли че са симпатични? Дали ще се разсърдят гостите че получат различни подаръци? sad nea
« Последна редакция: август 04, 2007, 16:37:42 от Little_Sweet_Didka » Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines