Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:48:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280142 пъти)
 
anastasia6339
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49


глупости правят само умните,останалото са ежедневи


Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: юни 06, 2007, 05:37:38 »

Здравей Ками,
ТОЧНО ама едно към едно тези кофички ги има в цветарския магазин в Кауфланд (да не го сметнат за реклама0. good
За цена може и да те излъжа,но ми се върти едно 2.50 give_rose GROAN GROAN
Но пък ако мога да помогна с нещо само кажи аз живея много близо до магазина.
На мен много ми хареса цялата атмосфера в тази цветарница,защото само много млади хора работят вътреи са супер креативни да видиш с три цветенца какви чудеса правят(имат страшно много най-различни хартии,подложки и всякакви джунджурии за букети),на мен за три калии украсени с хартия на дупки и някакви клончета и папрат и едно което прилича на момина сълза ми взеха 6.00лв shok shok shok
Отиди да видиш и даже имат украси за чаши и бутилки на  много много прилични цени. butterfly
УСПЕХ ОТ МЕН
« Последна редакция: юни 06, 2007, 11:00:41 от anastasia6339 » Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: юни 06, 2007, 10:28:15 »

Момичета , още не мога да си намеря бурканчета, някой да е чувал за някаква пловдивска фирма, която произвеждала стъклен амбалаж, направо незнам какво да правя.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: юни 06, 2007, 10:30:51 »

Момичета , още не мога да си намеря бурканчета, някой да е чувал за някаква пловдивска фирма, която произвеждала стъклен амбалаж, направо незнам какво да правя.

http://catalog.bg/branch.php?id=1071 - погледни тук !!!
Активен
anastasia6339
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49


глупости правят само умните,останалото са ежедневи


Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: юни 06, 2007, 11:05:20 »

Незнам дали ще е същата цветарница,но опитай аз съм много доволна
от цените и предложенията които имат.
Аранжорката я търсих 2 седмици,че беше на някакво изложение в Албена
 ама си заслужаваше.
За букета,украсата за колата от живи цветя и 4 ботуниери ми казаха цена от 102 лв.
Многото пари са вакума и микрофона на който слагат букета.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: юни 06, 2007, 14:30:04 »

Ох миличка дано си права и дано има и в другите им магазини- аз съм от Русе и ще съм суперщастлива,ако открия такива тук в нашия.
Много благодаря за инфото  kiss2
Не мисля, че в Русе ще има такъв цветарски магазин, защото той е отделно от Кауфланд, всмисъл вътре се помещава, но няма връзка със самия магазин, ако ме разбра какво искам да кажа  crazy
Цветята и другите неща не са вътре в самия магазин, а си е отделно магазинче и го отвориха доста след като беше отворен Кауфланд  pardon
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: юни 06, 2007, 15:09:27 »

Ели мила,и трите варианта са много готини,но наистина Мария е права- на мен лично и през ум няма да ми мине да си помисля за бебе ако получа подарък обувчици.Ако си гледала на скоро шоуто на слави-росен каза,че много си приличал със слончетата - по хуботчето е то и това ли да се тълкува наопъки
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: юни 07, 2007, 08:04:58 »

Момичета най- после мога да покажа какво съм направила  yahoo  , подаръчетата ми за гостите са няколко вида  smile



* podara4e1.jpg (89.61 KB, 800x600 - видяно 231 пъти.)
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: юни 07, 2007, 08:06:02 »

ето още едно smile


* Picture%20013.jpg (70.81 KB, 800x600 - видяно 228 пъти.)
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: юни 07, 2007, 08:06:33 »

 smile , други снимчици има в галерията ми  danceg


* podara4eta3.jpg (80.27 KB, 800x600 - видяно 267 пъти.)
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: юни 07, 2007, 16:14:02 »

Мацки, милото току що ми изпрати етикет за подаръците за гостите, който той е измайсторил. Качила съм го в галерия lables. ще се радвам да споделите мнението си ...
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #520 -: юни 08, 2007, 17:45:27 »

Браво момичета за сръчността  Bravo Аз понеже съм си вързана в ръцете, а и нямам време, си поръчахме подаръчетата - прасенца  pig. Днес си ги взехме - 2 различни вида са, ето ги, но наживо са по-сладки:


* prasenca.jpg (47.79 KB, 512x384 - видяно 254 пъти.)
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: юни 09, 2007, 21:46:29 »

Подаръчетата за нашата сватба бяха малки иконки, като за чужденците имаше порцеланови нещица  на стойчица с изглед от църквата, и старият град (където беше и сватбата), с надпис България,Благоевград.Много сладко се получи, а и аз бях решила да няма подаръчета,понеже ми се вида малко...Ами имах резерви,но ми дойде тази идейка 2 дни преди сватбата,и добре,че не ни трябваха много бройки,та можахме с майчето да реагираме  Girl_sing
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: юни 13, 2007, 11:00:30 »

Момичета, проблемът с бурканчетат е решен  yahoo. Братовчедка ми има познат , който предлага стъклен амбалаж на пчеларите и тя ми е поръчала около 120 бр. Така че и този проблем отпадна. решихме да опаковаме бурканчетат като бонбон, с органза, като прикачим картичка, която ще е съсщата като етикета , който милото беше направил.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: юни 13, 2007, 16:17:34 »

Наистина е така, в един момент бяхме решили да купим 100 пюрета "Ам ам"... но хубаво е ,че и това отпадна.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: юни 19, 2007, 08:50:48 »

Браво,Ели!Аз у дома имам и от слончетата,и от обувчиците,но последните са ми слабост,защото ни ги подариха на една сватба,на която бях бременна и ги нарекохме "първите обувчици на Трошка" и вярно после научихме,че ще имаме момиченце pullpigtails Сигурна съм,че гостите ви много ще ги харесат!С какво ги украси-тези,които имам аз са с тюл и панделка,и малко брокат Wink

ами моите обувчици са вързани с панделка в едната обувка има тюлче, а в другата е посланието с друга панделка на която ни пише имената !!!! smile а на  слончетата залепих същата панделка с топул силикон и в тях пъхнах посланието !! слончетата са по изчистени тъй като за мъжете !!! smile
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines