Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:05:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280091 пъти)
 
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: май 17, 2007, 13:22:15 »

Ооо vilism, това е тъпо. И е отживелица.
Кажи на твоето мило че не искаш такива неща - да поеме той инициативата.
Иначе за лакомствата е добра идея.
 
И аз съм намислила за подарък /ето вече я споделям, не мога да чакам/ по един шоколадов бонбон, по-хубав може и рафаело /но ако не намеря нещо по-евтино/ и опакован. В смисъл направен с тази хартия мачкащата-някъде й викат тишу и с рафия и панделка златна.
Това е - какво ще кажете?!?

Активен
vesi81
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #436 -: май 17, 2007, 13:53:12 »

Аз съ измислила какви ще са моите подаръчета не искав цветчета за закичване струва ми се отживелица поне моето мнение е такова ще има сувенирчета - ангелчета какво мислите за това значи бъдещата ми свекърва иска на сем. по едно подаръче а аз - на човек и не знам как ще се разберем :'(п
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #437 -: май 17, 2007, 14:03:32 »

vilism,скъпа,направо и аз съм потресена!още повече  }:->че и ти не си съгласна сватбата ти да протече така!отстоявай мнението си!а представяш ли си ,ако има хора,които  :\имат малко по-скромен подарък и нямат възможност за по-голям-и като ги извикат там пред всички-ще срамуват!
а за бонбонките-и аз съм съгласна! good
Активен
Nikolaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Привет на всички!


« Отговор #438 -: май 17, 2007, 14:14:42 »

Ужас!! Oh my ...
Мила не знам как да ти го кажа, но имаше един филм, в който подаряваха нещата по този начин. Даже най-фрапантният кадър е:.........айде няма да ти развалям още повече настроението. Помислете добре. Колкото до бонбониери, да интересно е! Curtsey Ако са и в хубава бонбониера.........
Активен
vilism
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #439 -: май 17, 2007, 15:08:20 »

много сте мили момичета...надявам се да я склоня да не бъде така...едно че е отживелица ами е и много гадно за гостите,дето и вие казахте,особено за тези с малки финансови възможности.Един вид-задалжени сте драги ми гости да правите големи подаръци,щото видете ли всеки ще разбере какво мъничко подаръче давате  NO ... а за бонбониерите...май наистина така ще направя
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: май 18, 2007, 13:31:04 »

Приемането на поздрави, както се казва и пише в поканите (а не на подаръци), е според мен много личен момент както за младото семейство, така и тези, които поднасят поздравите. Не е нито редно, нито културно да се обиявява публично кой какво и колко подарява - НА ВАС, а не на родителите . Би трябвало вие да си решите как ще приемете поздравите. Ако някой има желание всички да са усведомени какво подарява, нека да излезне и на микрофона да сподели, но не и да е задължително за всеки. Наистина има хора с много по-искрени пожелания и по-скромни финансови възможностите , от тези които са материално по-добре.
Аз лично бих се зарадвала много повече на едно искрено пожелание, изказано с обич в очите, отколкото на 1000, 2000 или колкото и да било лева.
Сигурна съм, че ще намериш начин да се стигне до компромис и в деня на сватбата ще се забавляваш искрено DANCE
Бонбоните са много добра идея good
Успех good Wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: май 18, 2007, 13:37:04 »

преди около 7-8г бяхме на една сватба с моето семейство, където там по микрофон се обявяваше кой какво подарява на младото семество, искам да ви кажа 4е за мен това е голямо излагане за този който го е измислил и голямо неудобство на гостите
беше ужасно, ние бяхме приготвили една определена сума пари, но като разбрахме по какъв начин ще се подаряват подаръците и от неудобство нашите си изкараха всички пари който имаха в себеси и ги допълниха в плина
моля никой да не се обижда, но не мисля 4е на някой ще му е приятно да се коментира колко или какво подарява
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: май 18, 2007, 14:16:09 »

нашите подаръчета за гостите пристигнаха.понеже на панделката не става аз ги надписвам отдолу на дупетата им blum.
снимките са в галерията
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: май 18, 2007, 14:19:06 »

maslinka поздравления, много са хубави
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: май 18, 2007, 14:21:15 »

абе малко са прахосъбиралки(не съм супер очарована от тях) но на сватбите на които съм била и толкова е нямало pleasantry
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: май 18, 2007, 14:24:10 »

аз мисля, че е по - добре да не ги опаковаш в тюл, защото изглеждат като задушени. По - добре да вържеш панделката на тях и толкова. Така и надписа ще се вижда!  good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: май 18, 2007, 14:46:56 »

аз мисля, че е по - добре да не ги опаковаш в тюл, защото изглеждат като задушени. По - добре да вържеш панделката на тях и толкова. Така и надписа ще се вижда!  good
благодаря за съвета. give_rose,но така си ми харесват а и не искам да са неопаковани
пробвах с една златна хартия и станаха като бонбонка опакована,но нещо не ми допадна
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: май 18, 2007, 14:55:17 »

много са сладки подаръчетата !!! а защо не направиш едно малко папирусче и не го вържеш към панделката !!!

папирусчето може да съдържа текст от рода на :
Скъпи гости, благодарим ви че сте част от нашето сватбено тържество, този малък спомен е за вас !! .....
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: май 18, 2007, 15:00:21 »

и аз така си мислех да направя,има още време ще го направя.благодаря ели give_rose
или пък си мислех да го пухна в тях(те са кухи и отдолу има дупка)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: май 18, 2007, 15:04:16 »

и аз така си мислех да направя,има още време ще го направя.благодаря ели give_rose
или пък си мислех да го пухна в тях(те са кухи и отдолу има дупка)

аз споменах че панделката ще я лепя със силикон към фигурките, които са също чисто бели, за мъжете слончета, а за жените едни сърца !! и кум панделката сигурно ще залепя или по друг начин ще прикрепя папирусчето !!!
ако имаш друга идейка за текст казвай !!! ще ми е от полза !!! smile
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines