Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:49:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280186 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: май 16, 2007, 12:12:08 »

ехаа много са сладурки и веселяшки Bravo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: май 16, 2007, 12:39:43 »

Ето това мисля да са част от подаръчетата ми за гости. За малките деца и приятелките ми:
дж13.5см-1.3лв
Супер са! Много сладурски  girl_in_love
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: май 16, 2007, 13:36:16 »

И на мен ми харесват, screwball squirrel  yahoo
И аз като goldi няма да имам подарък за гостите.
Само цветче на всеки и съм намислила нещо дребно, но смятам че ще е интересно и даже вкусно Wink Като го направя ще кажа.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: май 16, 2007, 14:29:03 »

Maslinka, моята панделка е от по-твърдения сатен и е непрозрачна и розова разбира се  !!! smile надписвам я със цветене лилав химикал на шнайдер /писец / май се води !!! и не се размазва ! пробвах със сребрист, но става гадно !! smile ще снимам довечера и ще пусна !!! smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: май 16, 2007, 17:33:02 »

Ели чакам снимки smile
но моята панделка е органза а не сатен и сигорно затова не става(а не ми се сменя панделката),но ще минем и без да е надписана.като пристигнат в петак ще направя 1,2 и ще покажа
Активен
vilism
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #425 -: май 17, 2007, 08:32:46 »

Здравейте момичета. За нашата сватба се бях отказала от подаръци за гостите-ще бъдат към 200 души гостите ни.Не искам да вземам пракосъбирачки,за по-добро нещо пък се появява проблема с парите.И тъй като подаряването на подаръците от страна на гостите ще бъде с викане /не знам как иначе да го кажа cray / ,та сега си мисля-дали да не даваме подаръци само на тези които ни подарят подарък.То за всяко семейство ще има пак подарък,но по един на семейство а не на човек.Вие какво мислите...стана дълго,но вече се чудя какво да правя.А и идея нямам и за естеството на подаръка.Моля Ви се -давайте идеи ...  sad
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: май 17, 2007, 08:39:07 »

Здравейте момичета. За нашата сватба се бях отказала от подаръци за гостите-ще бъдат към 200 души гостите ни.Не искам да вземам пракосъбирачки,за по-добро нещо пък се появява проблема с парите.И тъй като подаряването на подаръците от страна на гостите ще бъде с викане /не знам как иначе да го кажа cray / ,та сега си мисля-дали да не даваме подаръци само на тези които ни подарят подарък.То за всяко семейство ще има пак подарък,но по един на семейство а не на човек.Вие какво мислите...стана дълго,но вече се чудя какво да правя.А и идея нямам и за естеството на подаръка.Моля Ви се -давайте идеи ...  sad
и аз така си мислех подаръче на едно семейство !!! но не върви на семсйвто с две деца да има едно подаръче !!! и на жените ще подарявам сърчице, а на мъжете слонче !!!! сигурно ти се виждат че са прахосъбиралки, но това все пак е сватба , ако искат да си го запазят добре, ако не ......да се спасяват , за мен е важне жеста който ще направим към тях   pardonsmile
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: май 17, 2007, 08:39:55 »

какво означава с викане?
Активен
vilism
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #428 -: май 17, 2007, 12:34:20 »

ами с викане е - младоженците си седят на местата,гостите носят подаръка си а има един-викач,който по микрофона съобщава на всеослушане "от братовчеда Х на зетя 200 лева" .Аз изобщо не го одобрявам това-но .НО така искат родителите му sad ,пък те ще ни правят сватбата и няма накъде, ще е с "викане".

А относно подаръците-аз обичам прахосъбирачки, но сякъш съм по-склонна на кутия с бонбони,хубаво опакована,с панделка,с картичка.Т.е. всеки който мине през "викача" /дал си е подаръка/ получава по кутия лакомства...ще си хапнат пък и ще се кефят че и те си имат подарък smile. За друг подарък не се сещам  Girl_sing
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: май 17, 2007, 12:49:29 »

vilisim много ме шашна Oh my ... Oh my ... Oh my ...
аз такова нещо няма да приема,явно твоето мило има доста властни родители
и на нас сватбата ми я  плащат родителите но не се месят за нищо или ако се месят е да го направят по хубаво но в крайна сметка ние си решаваме.
не можете ли да поговорите с тях и да им обясните че не искате така.
за тази традиция знам че е достъа остаряла
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: май 17, 2007, 12:50:33 »

ами с викане е - младоженците си седят на местата,гостите носят подаръка си а има един-викач,който по микрофона съобщава на всеослушане "от братовчеда Х на зетя 200 лева" .Аз изобщо не го одобрявам това-но .НО така искат родителите му sad ,пък те ще ни правят сватбата и няма накъде, ще е с "викане".
Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Лелеее, незнаех, че се правят още такива сватби с викане  crazy crazy crazy
Не искам никой да обидя, но на мен ми се вижда много глупаво и позьорско - да се казва кой колко дал пред всички гости  crazy
Аз не бих го позволила за моята сватба  diablo
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: май 17, 2007, 12:51:44 »

Ами да мила и кутията с бонбони става-това е доста добра идея в предвид вашето положение!!!!
Аз оставам на варианта със снимките на семейство по 1бр.,а за викането- не позволявай-това е вашата сватба и аз не бих се съгласила
« Последна редакция: май 17, 2007, 12:53:19 от BEBO_SN » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: май 17, 2007, 12:54:49 »

screwball squirrel  много са оригинални и сладурски
за момичетата от варна намерих магазин със сякакви фигурки стъклени и разни сувенири от българия.ако някой го интересува да пише на лични
Активен
vilism
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #433 -: май 17, 2007, 12:58:00 »

vilisim много ме шашна Oh my ... Oh my ... Oh my ...
аз такова нещо няма да приема,явно твоето мило има доста властни родители
и на нас сватбата ми я  плащат родителите но не се месят за нищо или ако се месят е да го направят по хубаво но в крайна сметка ние си решаваме.
не можете ли да поговорите с тях и да им обясните че не искате така.
за тази традиция знам че е достъа остаряла

много си права, има една мноооого властна майка.А той по природа си е кротичък,аз казах че не искам.Но тя каза "НЕ".И на мен ми е много гадна ситуацията...надявам се до деня на сватбата да решим въпроса sad
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: май 17, 2007, 13:01:12 »

Ау, и аз съм потресена.Мила vilism, отстоявай мнението си и не позволявай такова нещо.И на мен ми се струва доста позьорско и глупаво - лично мнение разбира се. Аз също не бих го позволила на моята сватба, дори и ако родителите ни я плащаха.Но това, че те плащат сватбата, не означава, че трябва да се разпореждат какво да става, нали все пак това е Вашия ден.  
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines