Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:49:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280237 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: април 20, 2007, 12:16:39 »

Не съм ги виждала, но също звучи интересно , а какво е vegi home , съжалявам за невежеството Girl_hide
« Последна редакция: април 20, 2007, 14:54:26 от maria_lakova » Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: април 20, 2007, 12:19:23 »

опс, Ами един вегетариански ресторант на попа. Аз си мисля, че аз като го знам и всички трябва да го знаят. Съжалявам!!! Само там съм виждала такива бурканчета, много са интересни! и като каза снимки и това ми хрумна
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: април 20, 2007, 12:26:39 »

май се сещам кой е, непременно ще отида да направя инспекция, но идеята е страхотна, май така ще ги направя бурканчетата-с наша снимак:)) Много благодаря за идеята  danceg
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: април 20, 2007, 14:28:20 »

Eeей,момичета,ама че сте изобретателни good good
Miri,ако имаш нужда от бебешки бурканчета,свиркай-имам в излишък Wink
screwball squirrel,а ти намери ли си гърненца?!
Selvet-много са симпатични подаръчетата с морската звезда,този модел бонбониерка-кошничка u115.jpg като че ли най-ми допада,а и не изглежда никак сложно за направа good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: април 20, 2007, 15:12:01 »

Rossistela, благодаря ти , ще имам предвид. Wink
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: април 20, 2007, 16:28:07 »

Аз мисля,че ще си остана на варианта със снимките в рамка,друго по-оригинално не се сещам,т.е. сещам се но това някак си най ми допада и ще бъде наистина спомен.Намислила съм го като благодарствена картичка - това ще е на гърба а огпред нашата снимка.Дано им хареса на гостите Girl_sing
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: април 20, 2007, 20:56:30 »

Аз мисля,че ще си остана на варианта със снимките в рамка,друго по-оригинално не се сещам,т.е. сещам се но това някак си най ми допада и ще бъде наистина спомен.Намислила съм го като благодарствена картичка - това ще е на гърба а огпред нашата снимка.Дано им хареса на гостите Girl_sing

Аз ти предлагам, един вариант който измислихме с една моя приятелка за нейната сватба. Разговаряй с фотографа който ще ви снима, и направете следното- в началото вие посрещайте гостите и с всеки гост(семейство или двойка)се направите снимка. Докато тече сватбата снимките се вадят и когато дойде времето за поздравяване на гостите и раздаването на подаръците вече имате готовите снимки, които преди това са ви ги сложили в нещо като рамка(пак от хартия или картон) на гърба на които е написан благодарсвения текст за това че са ви уважили и че са били с вас в този специален ден....Примерно pardon
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #352 -: април 20, 2007, 21:17:21 »

Аз ти предлагам, един вариант който измислихме с една моя приятелка за нейната сватба. Разговаряй с фотографа който ще ви снима, и направете следното- в началото вие посрещайте гостите и с всеки гост(семейство или двойка)се направите снимка. Докато тече сватбата снимките се вадят и когато дойде времето за поздравяване на гостите и раздаването на подаръците вече имате готовите снимки, които преди това са ви ги сложили в нещо като рамка(пак от хартия или картон) на гърба на които е написан благодарсвения текст за това че са ви уважили и че са били с вас в този специален ден....Примерно pardon

Дидка, това е много оригинална идея!
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: април 21, 2007, 15:19:18 »

screwball squirrel,а ти намери ли си гърненца?!
Още не съм си наметила. Имам 4 варианта, чакам пети. Може да се наложи да скокна до троян  girl_wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: април 21, 2007, 16:37:37 »

Аз ти предлагам, един вариант който измислихме с една моя приятелка за нейната сватба. Разговаряй с фотографа който ще ви снима, и направете следното- в началото вие посрещайте гостите и с всеки гост(семейство или двойка)се направите снимка. Докато тече сватбата снимките се вадят и когато дойде времето за поздравяване на гостите и раздаването на подаръците вече имате готовите снимки, които преди това са ви ги сложили в нещо като рамка(пак от хартия или картон) на гърба на които е написан благодарсвения текст за това че са ви уважили и че са били с вас в този специален ден....Примерно pardon

Дидка, това е много оригинална идея!

Благодаря ти адашке! Може пък някой да реши да я ползва. pardon
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: април 21, 2007, 19:35:48 »

ние бяхме направили фото сесия с милото и най-хубавата снимка я поставихме в рамка скалендарче отдолу.това беше подаръка занашите гости,мисля че добре се получи,и се прие доста добре.
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: април 23, 2007, 23:58:12 »

Момичета  Oh my ... ,вие сте родени организатори и съветнице!Такива идеи, че направо good Браво!
Аз ще се придържам към идеята за снимчици за подаръци,всички други идеи отпаднаха една по една,или поради липса на време,или по липса на сръчност от моя страна  Girl_hide
Но Little_Sweet_Didka ,мила, дано нямаш против да ти свия идеята  blush ,много е оригинално  Bravo Само дано фотографът се съгласи, че като ги знам повечето как реагират на чужди идеи...
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: април 24, 2007, 00:03:53 »

Ами и аз мила се надявам да се съгласи, ако не от сега да ти препоръчам нашите! Те са супер отворени към идеи, въпреки че имат такива в изобилие! good Радвам се че ти е допаднала идеята ни. blush
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: април 24, 2007, 00:17:45 »

Дано няма проблеми- ами то щом си плащаме и така или иначе ще снимат  Wink Но и факта ,че сватбата ни е от около 50 човека - няма и да е трудно да инструктирам и гостите предварително за подобен вариант. А и семействата може да се снимат заедно.Само момента с разпределянето трябва да измисля,но има варианти
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: април 24, 2007, 14:54:19 »

Сладуранки, знаете ли от къде във варна мога да си намеря звънчета?
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines