Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:29:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280170 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: април 13, 2007, 14:17:46 »

еми без масите вкъщи,шаферските рокли,подаръка за кръстниците и нощувките за гостите отдалече...........другото всичко е толкова
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: април 13, 2007, 14:18:58 »

ихааа доста голяма сума
но щом можете да си позволите няма ло6о Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: април 13, 2007, 14:42:48 »

Ели Атанасова много позната ситуация   tease и ние така си казвахме "а то това 50 онова 100 кво ги смятаме тия дреболии" и вчера като седнахме да изчислим ще надхварлим 13 000.решихме подаръчетата да са керамични фигурки в крайна сметка.чисто бели слончета ще ги нарисуваме с малко боичка и ще им сложим по една панделка.за 100 подаръчета ни излиза около 40лв....та малко си отдахнахме

маслинка аз гледах слончета но едното струваше 1 лв., по същия начин чисто бяло !!!  smile smile smile
а твоите излизат по 2.50 лв. от къде ги взе моля инфо ! ако искаш на лични ! smile smile
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: април 13, 2007, 14:47:04 »

Maslinka, не е ли много 13 000 лв. Oh my ..., радвам се, 4е можете да си го позволите! Аз незнам как 6те се сместя в моя скромен бюджет.  pullpigtails
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: април 13, 2007, 15:05:02 »

ели слончета излизат по 40стотинки,ще ти пратя саита ни лични

mehandjijska много .....малко........толкова излиза
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: април 13, 2007, 15:06:19 »

ели слончета излизат по 40стотинки,ще ти пратя саита ни лични
и аз искам сайта
maslinka моляте прати ми го и на мен
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: април 13, 2007, 15:49:07 »

аз също ще питам за сайта  smile благодаря предварително, а да и още нещо - за колко време ги доставят ?
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: април 13, 2007, 21:44:37 »

Rossistela ето някой вече се е сетил и реализирал идея като твоята. Според мен изглежда добре. И аз се бях замислила преди време дали подаръците да не са такива неща, но кристалните пиленца ми завладяха сърцети и се отказах. Може да са ти от полза тези снимки.


* 3798_437282.jpg (57.87 KB, 640x480 - видяно 275 пъти.)

* 18f01fc3b2b667cf775285b6db991265.jpg (35.42 KB, 600x600 - видяно 258 пъти.)

* 1301_119254.jpg (49.34 KB, 640x426 - видяно 241 пъти.)
« Последна редакция: април 13, 2007, 21:46:11 от Little_Sweet_Didka » Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: април 13, 2007, 22:50:18 »

днес се обадих във сватбен салон оксана софия пиротска безистена (там съм си поръчала подаръчетата за гостите преди две седмици)трябваше да са готови за неделя а днес ми казаха че чак в понеделник ще им доставят фигурките и тогаваЩЕ ЗАПОЧНАТ ДА ГИ ПРАВЯТ shok shok shok ама на мен сватбата ми е на 21ви тези луди ли са май ще си остана без подаръчета за гостите cray beating beating P-(просто не мога да сиобясня каква е тази наглост от тяхна страна ohmyне вярвам че някой може да ми помогне ама поне да си изкажа болката Плачещо момиче
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: април 13, 2007, 23:00:38 »

Мила anichka82 , утре отивай или им се обади по тлефона и им вдигни един грандиозен скандал! Да правят да струват до края на работния ден в понеделник да са ти готови!!! И гледай да не си тръгнат по рано от работното време!
Безобразие!!!!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: април 13, 2007, 23:05:11 »

днес се обадих във сватбен салон оксана софия пиротска безистена (там съм си поръчала подаръчетата за гостите преди две седмици)трябваше да са готови за неделя а днес ми казаха че чак в понеделник ще им доставят фигурките и тогаваЩЕ ЗАПОЧНАТ ДА ГИ ПРАВЯТ shok shok shok ама на мен сватбата ми е на 21ви тези луди ли са май ще си остана без подаръчета за гостите cray beating beating P-(просто не мога да сиобясня каква е тази наглост от тяхна страна ohmyне вярвам че някой може да ми помогне ама поне да си изкажа болката Плачещо момиче
anichka82,как да не можем да ти помогнем?!?Ами то и едното даване на кураж си е помощ...такааа,отиваш в понеделник и им вдигаш "любезен" скандал,ако не си способна си вземи подкрепление beating -младоженец,майка,приятелка,лелинчо...бъдете категорични,че си искате готовите подаръчета в сряда и ги заплашете(пак любезно) с голяма атирекламна кампания...Не виждам какъв е проблема да ги направят за две,че дори и за един ден!Успех good

Little_Sweet_Didka,естествено,не съм открила аз "топлата вода" Wink Тази торбичка от снимката,която показах по-назад в темата си я купих от магазин,но много по-скъпо,отколкото ако сама си ги правя...особено ако ти се занимава,а на мен определено ми се Curtsey.....благодаря за снимките,много са красиви!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: април 13, 2007, 23:13:36 »

Rossistela и на мен ми доставя огромно удоволствие да се занимавам с тези нещица. Ние имаме магазин за цветя и се замислихме с майка ми как до сватбата ще събира листенца и как ще ги изсушим. После дойде момента в който аз и казах че те ще потъмнеят и няма да миришат. След това измислих да ги боядисаме с боя за яйца и да ги напръскаме с готварска есенция...или някъкъв ароматизатор! Вобще сега като се замисля ми се струва доста забавно !!! А ти направо ме хвърли в тъч с цените за сухите листенца които си си купила!!!!!Аз по фирмите от които пазаруваме сувенири за магазина съм виждала такива листенца но на доста високи цени!!! Поздравления и успех, мисля че гостите ще останат очаровани от подаръците!!!
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: април 13, 2007, 23:45:00 »

днес се обадих във сватбен салон оксана софия пиротска безистена (там съм си поръчала подаръчетата за гостите преди две седмици)трябваше да са готови за неделя а днес ми казаха че чак в понеделник ще им доставят фигурките и тогаваЩЕ ЗАПОЧНАТ ДА ГИ ПРАВЯТ shok shok shok ама на мен сватбата ми е на 21ви тези луди ли са май ще си остана без подаръчета за гостите cray beating beating P-(просто не мога да сиобясня каква е тази наглост от тяхна страна ohmyне вярвам че някой може да ми помогне ама поне да си изкажа болката Плачещо момиче
anichka82,как да не можем да ти помогнем?!?Ами то и едното даване на кураж си е помощ...такааа,отиваш в понеделник и им вдигаш "любезен" скандал,ако не си способна си вземи подкрепление beating -младоженец,майка,приятелка,лелинчо...бъдете категорични,че си искате готовите подаръчета в сряда и ги заплашете(пак любезно) с голяма атирекламна кампания...Не виждам какъв е проблема да ги направят за две,че дори и за един ден!Успех good

Little_Sweet_Didka,естествено,не съм открила аз "топлата вода" Wink Тази торбичка от снимката,която показах по-назад в темата си я купих от магазин,но много по-скъпо,отколкото ако сама си ги правя...особено ако ти се занимава,а на мен определено ми се Curtsey.....благодаря за снимките,много са красиви!


Ама тия за какви се мислят, ти се възползваш от услугите им и им правиш оборота, а пък те какво отношение  beating beating beating beating beating
Аз сама си ги правих подаръчетата и наистина бях много спокойна, но пък имам проблеми с ресторанта, ама това е друга тема
Успех и ги сложи на място
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: април 14, 2007, 19:04:36 »

Някой искаше да подарява кактусчета.Ето малко идейки Wink


* kaktus-2-1.jpg (5.26 KB, 100x100 - видяно 2691 пъти.)

* komp-morogennoe-1.jpg (6.29 KB, 100x100 - видяно 2668 пъти.)
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: април 16, 2007, 14:25:03 »

моето мнение  е че кактусите не са много подходящи за подарък на гостите pardon
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines