Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:42:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280122 пъти)
 
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: април 05, 2007, 20:18:24 »

Шишенцата си ги купих от един  магазин за сувенири и преди Нова година бяха по 1лв, но сега са на 1,50лв!!!Става въпрос за Велико Търново!!В тях има пожелание, което ги прави много оригинални!!А кошничките пак от магазин за сувенири и са на 0,70лв
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: април 05, 2007, 21:20:01 »

anisp,а имате ли намерение самички да си ги правите или ще купувате готови.
Ще си ги правим,но по-нататък.Сега се на вълна късметчета за хвърляне!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: април 11, 2007, 21:27:33 »

Ние решихме какви ще са нашите подаръци за гостите  girl_wink На лист ще напечатаме текста на НАШАТА песен от едната страна, а от другата - превода й ( понеже тя е на испански  blush ) и ще навием листа на папирус. Мислех да го обгоря, но не зная...... май повече ми допада без това  pleasantry Вие на какво мнение сте?  give_rose


* подарък1.jpg (83.59 KB, 500x375 - видяно 225 пъти.)

* подарък2.jpg (90.97 KB, 500x375 - видяно 208 пъти.)
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: април 11, 2007, 21:35:02 »

Ние решихме какви ще са нашите подаръци за гостите  girl_wink На лист ще напечатаме текста на НАШАТА песен от едната страна, а от другата - превода й ( понеже тя е на испански  blush ) и ще навием листа на папирус. Мислех да го обгоря, но не зная...... май повече ми допада без това  pleasantry Вие на какво мнение сте?  give_rose
На мен ми харесва повече това необгореното! girl_wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: април 11, 2007, 21:36:22 »

и на мен така, въпреки че очаквах да е точно обратното  huhhuh.gif още повече, че като се обгори и цапа доста, а с тази бяла рокля....  girl_impossible Благодаря, fiibi  Flower
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #275 -: април 11, 2007, 21:36:33 »

На мен ми харесва повече това необгореното! girl_wink

И аз подкрепям това мнение!
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: април 11, 2007, 22:21:58 »

Аз имам нова идея за подаръчета на гостите  Sunshine И вече съм сигурна, че искам да е точно такъв подаръка  danceg . Ще направим малки глинени гърненца (като на мечо Пух) със слънчогледче върху него, ще му завържем панделка и ще го напълним с мед, а най - накрая ще ги запечатаме с восък smile
 Какво ще кажете за идеята?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: април 11, 2007, 22:24:24 »

Аз имам нова идея за подаръчета на гостите  Sunshine И вече съм сигурна, че искам да е точно такъв подаръка  danceg . Ще направим малки глинени гърненца (като на мечо Пух) със слънчогледче върху него, ще му завържем панделка и ще го напълним с мед, а най - накрая ще ги запечатаме с восък smile
 Какво ще кажете за идеята?
Идеята е страхотна!Само че колко време може да се съхранява меда?И ако си го занесат в къщи гостите и решат да си го запазят да не го нападнат мравки например Oh my ...
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: април 11, 2007, 22:26:09 »

ами аз си мислех да си го изядат и за спомен ще им останат гърненцата, които ще могат да си пълнят със каквото си искат - "спукани балони, цветя и т.н."
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: април 11, 2007, 22:27:49 »

Аз имам нова идея за подаръчета на гостите  Sunshine И вече съм сигурна, че искам да е точно такъв подаръка  danceg . Ще направим малки глинени гърненца (като на мечо Пух) със слънчогледче върху него, ще му завържем панделка и ще го напълним с мед, а най - накрая ще ги запечатаме с восък smile
 Какво ще кажете за идеята?
Идеята е много интересна и нетрадиционна!Може да напишете нещо на бурканчето,например:"Благодарим ви,че допринесохте сватбеният ни ден да е сладък като меда в това бурканче!"или "Животът ни е сладък като мед!"...Сигурна съм,че ако помислиш може да ти хрумне нещо много по-оригинално!
« Последна редакция: април 11, 2007, 22:29:44 от anisp » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: април 11, 2007, 22:33:02 »

ами аз си мислех да си го изядат и за спомен ще им останат гърненцата, които ще могат да си пълнят със каквото си искат - "спукани балони, цветя и т.н."
Идеята си остава супер! *THUMBS*Действай!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: април 12, 2007, 00:12:18 »

screwball squirrel,поздравления за оригиналната хрумка,много ми харесва!Мисля,че гостите ще останат очаровани Wink И чудесно се връзва с основния елемент на твоята сватба-слънчогледа(нали не греша?!),браво Bravo
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #282 -: април 12, 2007, 04:45:25 »

Много хубава идея, и е подарък, който гостите ще използват, което не е маловажно!! Поразтърсих се в нета за идеи за етикетчетата ви и намерих само това долу, но мисля, че може да се измайстори и много по-добре. Успех!!


* Meant To Be.jpg (14.99 KB, 300x300 - видяно 218 пъти.)
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: април 12, 2007, 10:26:52 »

Благодаря за мненията  give_rose Много се радвам, че идеята ми ви харесва  girl_wink! Вече знам от къде ще набавя меда, ще е абсолютно натурален, планински мед. Остава ми само да си поръчам глинени гърненца. За целта мисля да отскоча до Троян, но ако има някой от там ще се радвам да даде малко информация.  girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: април 12, 2007, 10:28:41 »

Благодаря за мненията  give_rose Много се радвам, че идеята ми ви харесва  girl_wink! Вече знам от къде ще набавя меда, ще е абсолютно натурален, планински мед. Остава ми само да си поръчам глинени гърненца. За целта мисля да отскоча до Троян, но ако има някой от там ще се радвам да даде малко информация.  girl_wink
само да няма мацотене с меда girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines