Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:18:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280118 пъти)
 
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: април 05, 2007, 09:56:30 »

Rossistela, Ние също обмисляме идеята за торбички пълни с ароматни листенца(лавандула,мента...),но все още не сме измислили крайния вариант.Но ще са мънички,съобразени с цветовете на сватбата и на панделките ще пише нашите иомета и датата,а може и "Благодарим Ви,че станахте част от нашият приказен ден!"или нещо такова.Ако имате елемент на сватбата,може и него да добавите-нашият ще бъде пеперудка и най-вероятно и там ще сложим по една.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: април 05, 2007, 09:56:38 »

Аз мисля, че наи практични са свещите! А имаш ли някаква оферта за толкова евтини свещи? Oh my ... Аз разпитвах нагоре - надолу, но не можах да намеря под 1.50лв. а като сложиш и панделките стават сумати пари!
screwball squirrel
защо не си купи6 по обикновенни све6ти и само да си ги окраси6
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: април 05, 2007, 10:00:53 »

защото искам да са правоъгълни и ароматизитани. Аз по принцип гледам да не са от най-луксозните и горе долу цените им са по 2 - 3 лева.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: април 05, 2007, 10:06:30 »

а за децата съм харесала едни много хубави касички - животинки. Видях ги в ЦУМ и струваха по 2.50 лв.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: април 05, 2007, 10:07:20 »

screwball squirrel,специално тези свещички от снимката си ги купих точно по 1 лев в този вид,в който ги виждаш-с малкото декоративно листенце,привързано с връзчица,сега специално ги измерих-5см са,приличен размер като за малко подаръче.Продават се 4бр. в кутийка(4лв цялата) и ги видях в 4 цвята-зелени,оранжеви,лилави и бежови,мисля pardon Ако изберем тях,ще бъде най-лесният вариант-просто поставяме по една панделка и готово good На мъж ми тази идея най-много му допада smile
anisp,а имате ли намерение самички да си ги правите или ще купувате готови.При нас варианта е свекито да ушие възглавничките и аз да ги напълня и завържа(има едни пликчета сухи цветя в разл. цветове и аромати по 1.20лв,количеството от едно такова би стигнало за 3 или 4 възглавнички,другият вариант е да са пълни със силикон като истински възглавнички Wink )Така в домашна обстановка със сигурност ще излязат по-евтини,тази от снимката по-горе я купих за 2.50лв nea
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: април 05, 2007, 10:11:39 »

А относно подаръчетата за дечицата-хм,нашата е лесна girl_wink -имаме магазин за детски играчки и няма да ни представлява никакво затруднение да изберем играчки-подаръчета за момиченца и за момченца.Дори имаме идея дечицата да си имат отделна масичка в ресторанта,където чинийки,чашки,салфетки и т.н да бъдат с детски десени smile ,но това е за една друга темичка....
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: април 05, 2007, 10:22:07 »

еее чудесна идея! yahoo И аз искам така! Ние няма да имаме много мънички деца на сватбата, така че и да искам няма да има за кой да я направя. Обаче идеята  е страхотна! Ако зависише само от мен цялата сватба ще е с детски десен, ама ...
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: април 05, 2007, 10:38:16 »

Някой може ли да ми каже къде могат да ми отпечатат текст върху панделка? Първоначално мислих сама да ги надписвам , но не пиша много четливо.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: април 05, 2007, 10:44:23 »

Някой може ли да ми каже къде могат да ми отпечатат текст върху панделка? Първоначално мислих сама да ги надписвам , но не пиша много четливо.
Мисля,че във всяка рекламна агенция ще ти свършат тази работа!А може и да питаш в някой сватбен салон,от където ще те насочат smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: април 05, 2007, 10:45:35 »

screwball squirrel,специално тези свещички от снимката си ги купих точно по 1 лев в този вид,в който ги виждаш-с малкото декоративно листенце,привързано с връзчица,сега специално ги измерих-5см са,приличен размер като за малко подаръче.Продават се 4бр. в кутийка(4лв цялата) и ги видях в 4 цвята-зелени,оранжеви,лилави и бежови,мисля pardon Ако изберем тях,ще бъде най-лесният вариант-просто поставяме по една панделка и готово good На мъж ми тази идея най-много му допада smile
anisp,а имате ли намерение самички да си ги правите или ще купувате готови.При нас варианта е свекито да ушие възглавничките и аз да ги напълня и завържа(има едни пликчета сухи цветя в разл. цветове и аромати по 1.20лв,количеството от едно такова би стигнало за 3 или 4 възглавнички,другият вариант е да са пълни със силикон като истински възглавнички Wink )Така в домашна обстановка със сигурност ще излязат по-евтини,тази от снимката по-горе я купих за 2.50лв nea
Rossistela, а откъде си взела свещите, че страшно много ми харесаха, а пък определено и аз не искам керамични фигурки... а пък гледам да се вместя и в една по-скромна сума  give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: април 05, 2007, 11:23:39 »

Красавици да ви се похваля най-накрая след дълго бездействие си взех подаръчетата за гостите Сега ще има да се занимавам със силиконовия пистолет и тънкописеца за надписване на панделките и лепенето им. Купих си 45 метра панделка за убийствената цена 6лв която ще използвам не само за подаръчетата но и за картичките с имената. Подраъчетата може да видите тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=120961   Паролата е четири нули.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: април 05, 2007, 11:37:09 »

Красавици да ви се похваля най-накрая след дълго бездействие си взех подаръчетата за гостите Сега ще има да се занимавам със силиконовия пистолет и тънкописеца за надписване на панделките и лепенето им. Купих си 45 метра панделка за убийствената цена 6лв която ще използвам не само за подаръчетата но и за картичките с имената. Подраъчетата може да видите тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=120961   Паролата е четири нули.
  много са сладки Bravo Bravo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: април 05, 2007, 12:54:12 »

 Little_Sweet_Didka много сладки фигурки Bravo
ние още малко ще се почудим дали фигорки или едни шишенца,но вече знаем как ще са опаковани
ето:


* оп.JPG (31.37 KB, 640x480 - видяно 236 пъти.)
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: април 05, 2007, 20:09:29 »

Нашите са шишеца с късметчета, но са сложени в кошнички!!! DANCE :DANCE:Имах идея да добавя и семенца от цветя, но се получава много претрупано, защото кошничките са по-малки от тези, които Фиби показа!!!Просто добавих плат бяла органза и се запълни мястото с шишенцето и се получи много кокетно и изискано yahoo yahoo Първоначално направих сърца, вместо картички, но в последствие намерих и от тези малките картички, но не съм ги сложила още!!Иначе в момента изглеждат така:


* podara4eta_1.jpg (23.03 KB, 480x640 - видяно 229 пъти.)

* podara4eta_2.jpg (26.47 KB, 640x480 - видяно 228 пъти.)

* podara4eta_3.jpg (23.04 KB, 480x640 - видяно 218 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: април 05, 2007, 20:13:07 »

 desito07  Bravo
 а тези ко6ни4ки от къде си ги набави?
а тези мъни4ки 6и6енца?
6те сложе6ли в 6и6енцата пожелания?
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines