Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:45:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280113 пъти)
 
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #240 -: март 28, 2007, 19:12:13 »

Ама много са хубави, наистина. Не са като разните там керамични фигурки , които ги има навсякъде. Страхотен избор Bravo Bravo Bravo
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: март 28, 2007, 19:18:52 »

Незнам дали моите гости ще ги харесат,но аз се влюбих в тях.Много са ми сладички,и как блестят имат много брокат по тях Curtsey
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: март 28, 2007, 19:21:51 »

Незнам дали моите гости ще ги харесат,но аз се влюбих в тях.Много са ми сладички,и как блестят имат много брокат по тях Curtsey
страшно оригинални са 6те ги харесат бъди сигурна good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: април 01, 2007, 13:04:13 »

Моята братовчедка , подаряваше на гостите бутилка вино с етикет с техните имена и датата на сватбата. И аз мислех да е съшотот, но не искам да се повтарям и затова си мислех, че на дамите може да се подари една красива свещ, а за господата - пура.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: април 01, 2007, 17:18:59 »

Аз вече имам няколко идеи за подаръци  DANCE, обаче все още не мога да се спра на един или поне два варианта.
 Първата идеа е : малки дървени лъжички с дърворезба на дръжката и някаква панделка с етно цветове, на която да пише имената ни и датата на сватбата - на този варант хубавото му е, че лъжичките могат да се използват, аз си ползвам такива за сол и пипер, например!
 Втората идея е : Ръчно изрисувани ароматни свещи. Ще се изрисува мотив от сватбата ни и няма да има имена и дати.
 Третата : Касички - животни. Много са цветни и невероятно красиви, обаче са доста детски. Пък и кой в наще време използва касички! Girl_sing ?
 Четвъртата: бамбукови солнички, които като се съединят образуват ин и ян. и те са много красиви girl_in_love , обаче са по скъпи, а и няма да е добре да се подарят две еднакви солнички солнички на едно семейство.
 Петата : по едно малко кактусче, обаче то не може да се опакава в кутийка!!!
Ами мисля, че това са ми идеите, за сега! Ще си мисля още! Не знам кой ще е най добрия вариант  pardon.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: април 01, 2007, 17:21:55 »

аз съм за лъжичките и свещите *THUMBS*според мен по възрасните хора на сватбата ви ще харесат повече дървенитв лъжички,а по младите свещите :bravo:е това е лично мое мнение good
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: април 02, 2007, 11:01:52 »

няколко идеи за сватбени свещи, не само като подарък за гостите
http://www.flickeringflames.com/WeddingCandles.htm
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: април 02, 2007, 14:40:52 »

аз бях решила такова бяло слонче като го украся с цветен брукатен химикал и вътре в дупчицата да сложа по едно късметче !!!!! но ще видя колко ще ни излезне ресторанта и тогава ще преценя!!!! smile


* e018.gif (40.38 KB, 312x248 - видяно 249 пъти.)
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: април 02, 2007, 16:28:12 »

screwball squirrel: много добри идеи за подаръци, но не съм съгласна, че кактуса не може да се постави в кутийка. Може да се аранжира и да се сложи в отворена кутийка, да се сложи в прозрачна кутийка, да се сложи и в плътна кутийка. Ако те притеснява, че няма да му стига въздуха (мисля че повечето видове могат да издържат 24 часа и повече в кутия) можеш да им направиш дискретни дупки за въздух, които да се прикрият с панделки, тюл или да се подчертаят по някакъв начин. Ако имаш време и ти се занимава може да стане много оригинално Wink
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: април 02, 2007, 16:36:04 »

Много се радвам, че ти харесват идеите ми  smile . Ами аз мисля сама да си ги правя, общо взето и кутийките и подаръците, като ще си набавя само базовия материал - свещите, например! А за кутийките - показала съм ги някъде по - нагоре и някак си не са подходящи за кактус. А аз искам точно тази кутийка - много ми харесва  girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: април 04, 2007, 10:33:32 »

screwball squirrel
поздравления
много добри идеи
а на коя се спря? или о6те обмисля6 вариантите?
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: април 04, 2007, 10:41:45 »

обмислям, все още! girl_wink И още идеи събирам, защото ми се иска да е най - практичното и интересно подаръче, което някога са получавали. Май ше комбинирам няколко подаръка - за възрастните, за младите и за децата. Сега има още една идея. но я дообмислям.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: април 04, 2007, 10:43:12 »

Май ше комбинирам няколко подаръка - за възрастните, за младите и за децата.
да добро е като идея
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: април 05, 2007, 09:49:01 »

Имам и аз вече няколко идеи за подаръчета на гостите.Би ми се искало като цена да са в диапазона 1-1.20лв,тъй че нямам огромен избор.Реших,че не искам да са керамични фигурки.Мисля,че варианта,на който ще се спрем относно подаряването им е не при минаването по масите за наздравица,а ще бъдат предварително подредени по местата,заедно с (още не сме решили твърдо дали ще има) табелки с имената на всеки гост.Ето това е,което ми хрумва засега,ще се радвам на мнения и препоръки girl_wink
  -торбички от органза,пълни с ароматни сухи цветя,завързани с панделка,надписана с датата на сватбата и нашите имена(цветовете още се обмислят,но май пак клоня към любимото ми оранжево girl_in_love ,а пък за мъжете може и зелени Wink )
-сатенена възглавничка,пълна пак с ароматни цветчета,завързана с красива панделка(определено не тази от снимката,не ми харесва особено nea ),пак надписана по този начин.Само че не в червено,а в цветовете на нашата сватба.
  -малки декорирани ароматни свещички,пак обвързани с надписана панделка,в различни цветове.
За дечицата ще има играчки,още не сме решили какви,но това е лесна работа smile
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: април 05, 2007, 09:55:36 »

Аз мисля, че наи практични са свещите! А имаш ли някаква оферта за толкова евтини свещи? Oh my ... Аз разпитвах нагоре - надолу, но не можах да намеря под 1.50лв. а като сложиш и панделките стават сумати пари!
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines